Vojna...

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Vojna...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Predstavte se nam
Autor Zpráva
Čenda

Registrace: 03. 03. 2011

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2013 12:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Milanuk napsal:

.......

Co jste vlastně měli za nepřítele ? Smile Já jsem sloužil za hlubokýho sociálizmu a náš nepřítel byl jasný. Každá odbornost měla na vojně svoji životnost v době války . Já sloužil u spojařů a naše normovaná životnost byla 5 minut po zapnutí vysílaček a pak nás prý zasáhnou americké rakety Honest John dislokovaná za západní hranicí .
Milanuk

Registrace: 24. 01. 2013

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2013 1:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Náš úhlavní nepřítel byla hospoda...útočili jsme na ni dost často Smile Ale nikdy jsme nevyhráli Smile
Jo,to s tou životností znám...my už životnost radši ani neměli Smile
Všichni věděli,že jsme jeden z posledních nástupáků.

Já to měl o to lehčí,že podplukovník Bém, velitel našeho praporu, byl z vedlejší vesnice a posléze jsem zjistil,že jsme proti sobě párkrát hráli fotbal Smile Občas mě vez svým autem domů, když jsem zrovna neměl službu Smile Tak všichni čuměli, jaký mám kontakty Smile Ale já nevěděl,že toho chlápka znám...mně se líbilo,že to byl normální člověk...ale všichni kápové z něj měli nakadíno...uměl si udržet respekt a autoritu taky měl...
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2013 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Jsem zvedavy, jestli se takhle aktivne budou likvidovat i prispevky Nikla Rejpala Rumburaka, az zase bude mit tu jeho prudivou.
BARON PRASIL
Kanada Mod

Registrace: 30. 12. 2006

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2013 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Jsem zvedavy, jestli se takhle aktivne budou likvidovat i prispevky Nikla Rejpala Rumburaka, az zase bude mit tu jeho prudivou.

Proc tady BR pise jako anonym Rolling Eyes Wink Razz
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2013 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prestan se ztrapnovat. Tady je more lidi, kterym lezes krkem Laughing Laughing Laughing Ses holt velka celebrita, tak se tomu nevyhnes.
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2013 10:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Prestan se ztrapnovat. Tady je more lidi, kterym lezes krkem Laughing Laughing Laughing Ses holt velka celebrita, tak se tomu nevyhnes.

Anonyma jen sere, ze sedi v nejakym prdelove v CR a nemuze se legalne dostat do USA Wink
Ty jsi tady talsi celebrita, tak se nediv kdyz te tady tate nekdo "propleskne" Exclamation
Ty tady fackujes kde koho Confused
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2013 10:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja se nedivim a dycky to beru. To jenom ty tady vzdycky zacnes fnukat, utikas za Mirou, menis si nicky, pises sem jako anon ... Laughing

BTW to anon psani se nam nak rozmaha. Brook si udelala ostudu chudera a mam pocit, ze MW vzdycky, kdyz se chce podelit o nejake rasisticke xenofobni blitky, tak blafuje jako anon. Weird.
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2013 10:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Ja se nedivim a dycky to beru. To jenom ty tady vzdycky zacnes fnukat, utikas za Mirou, menis si nicky, pises sem jako anon ... Laughing

BTW to anon psani se nam nak rozmaha. Brook si udelala ostudu chudera a mam pocit, ze MW vzdycky, kdyz se chce podelit o nejake rasisticke xenofobni blitky, tak blafuje jako anon. Weird.

Kdyz nebudes provokovat, tak si te nikdo ani nevsimne, protoze zase az tak velka celebrita nejsi Wink
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2013 12:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jake rasisticke blitky?

Pokud neco napisu jako anonym,za celo dobu mozna 5 prispevku,tak pze me to jednoduse odhlasi nez zpravu odeslu a nechce se mi znovu prihlasovat.
Opras si co je rasismus....
Anonymní

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2013 1:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Nikl napsal:

Kdyz nebudes provokovat, tak si te nikdo ani nevsimne, protoze zase az tak velka celebrita nejsi

Tak to sedi presne na teba, ceska nulo zijici v Kanade. A s legalnim dostani se do USA nemam problem.
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2013 1:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Nikl napsal:

Kdyz nebudes provokovat, tak si te nikdo ani nevsimne, protoze zase az tak velka celebrita nejsi

Tak to sedi presne na teba, ceska nulo zijici v Kanade. A s legalnim dostani se do USA nemam problem.

Nevim co se zase do me seres ty nulo na druhou, zijici v CR Razz
Jestli vubec umis cist, tak jsem odpovidal BR Idea
brook
Veteran

Registrace: 21. 12. 2010

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2013 2:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:

prestan si me brat do huby. kazdej vedel ze to sem ja, me to bylo jasny ze to poznate, ti co se semnou bavi, jen sem nechtela mit naporad tohle verejne na webu, nikdy nevis co kdo na tebe dohleda. jo a btw zadna ostuda to neni, to ze jsem mela problemy a omdlela sem v metru a proto me odvezli neni zadna ostuda, v papirech mam sice alc.intx ale to bylo jen kuli dvoum drinkum a tomu ze sme 3 dny nejedla takze se ty 2 drinky v krvi vic projevily. psala jsem pac sem chtela radu a tvoje urazky nikoho nezajmaj.
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2013 2:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:

BTW to anon psani se nam nak rozmaha. Brook si udelala ostudu chudera

Tohle je presne co chteji anonymove. Aby jsme se tady mezi sebou hadali Sad
A nebo to chces i ty Confused
Chces aby toto forum zaniklo Rolling Eyes

Uz sem skoro nepise Zuzka, hodne malo PiPi, Dana a mnoho dalsich Crying or Very sad
I Piskle me napsala, ze jsem nechce psat, protoze je to tady samy anonym a nikdo uz poradne nevi, kdo je kdo Evil or Very Mad

Miro by s tim mel neco udelat Exclamation Idea
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2013 2:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:

Tohle neni zadny prispevek o vojne Confused

Muze tento a dalsi prispevky nekdo z moderatoru presunout do volne debaty Question
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2013 4:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

TAK JAK SE TAK DIVAM,TAK TADY V TOM ZACINA(ZACAL) BYT PEKNY MRDNIK Exclamation
MELI BYCHOM SVOLAT DEBATU A NAVRHNOUT NAKE "UPRAVY" Exclamation
MYSLIM SE TO TAK DELA VSUDE,NE Wink
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2013 5:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zasedani ustredniho vyboru stranky?
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2013 6:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Zasedani ustredniho vyboru stranky?

Zasedani stranickeho vyboru na zasedani vsech usedliku USA & Canady Laughing
pdmlynek
Moderator

Registrace: 16. 08. 2005

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2013 7:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

brook napsal:
Big_Rig napsal:

prestan si me brat do huby. kazdej vedel ze to sem ja, me to bylo jasny ze to poznate, ti co se semnou bavi, jen sem nechtela mit naporad tohle verejne na webu, nikdy nevis co kdo na tebe dohleda. jo a btw zadna ostuda to neni, to ze jsem mela problemy a omdlela sem v metru a proto me odvezli neni zadna ostuda, v papirech mam sice alc.intx ale to bylo jen kuli dvoum drinkum a tomu ze sme 3 dny nejedla takze se ty 2 drinky v krvi vic projevily. psala jsem pac sem chtela radu a tvoje urazky nikoho nezajmaj.

Z toho si nic nedělej. On se na Tvůj případ dívá z pozice chlapa v pokročilém věku, kde to není společensky přijatelné se opít tak aby člověk skončil v nemocnici. V 40 nebo 50, člověk by měl bý zodpovědný tak aby uměl pít na úrovni kde mu to nedělá problémi, protože má fůru zodpovědností v práci, rodině, společnosti, apod. Ale v když je člověk mladý, když vlastně nemá moc vážných problémů, dejme tomu 18, 24, či 28, tak to není žádná ostuda se tak chovat. Každý z nás na vysoké se opil tak, že se probudil v nemocnici, nebo žaláři, nebo v nahý posteli s nějakou neznámou osobou, nebo na břehu jezera mnoho kilometrů od civilizace, apod. Toto je část mládí, a nevidím v tom nic špatného.
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2013 7:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pdmlynek napsal:
brook napsal:
Big_Rig napsal:

Z toho si nic nedělej. On se na Tvůj případ dívá z pozice chlapa v pokročilém věku, kde to není společensky přijatelné se opít tak aby člověk skončil v nemocnici. V 40 nebo 50, člověk by měl bý zodpovědný tak aby uměl pít na úrovni kde mu to nedělá problémi, protože má fůru zodpovědností v práci, rodině, společnosti, apod. Ale v když je člověk mladý, když vlastně nemá moc vážných problémů, dejme tomu 18, 24, či 28, tak to není žádná ostuda se tak chovat. Každý z nás na vysoké se opil tak, že se probudil v nemocnici, nebo žaláři, nebo v nahý posteli s nějakou neznámou osobou, nebo na břehu jezera mnoho kilometrů od civilizace, apod. Toto je část mládí, a nevidím v tom nic špatného.

jo jenze tohle nebylo kvuli nakymu opileckymu vystupu, me nasli v bezvedomi a policajt me musel odnyst na rukou ale dik mlynku.
pdmlynek
Moderator

Registrace: 16. 08. 2005

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2013 8:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

brook napsal:
pdmlynek napsal:
brook napsal:
Big_Rig napsal:

jo jenze tohle nebylo kvuli nakymu opileckymu vystupu, me nasli v bezvedomi a policajt me musel odnyst na rukou ale dik mlynku.

No dobře, ale pro ty co jsou v pokročilém věku jako je Big_Rig nebo já, ono to je dosti jedno jestli jsi šlo o nějaký opilecký výstup někde na party kde jses vytahovala kolik umíš pít, anebo jestli jsi omdlela protože jsi pila jen trochu alkoholu aniž by jsi něco tři dni jedla. Kdyby Ti bylo 40, tak bych to považoval za dosti zneopodvědné jako Big_Rig, ať se to stalo úmyslně nebo náhodou. To že jsi mladá Tě to omlouvá, a nevidím v tom žádný problém jako to vidí Big_Rig. Je to část Tvého mládí.

Neboj já nejsem proti Tobě.
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2013 8:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pdmlynek napsal:
brook napsal:
pdmlynek napsal:
brook napsal:
Big_Rig napsal:

No dobře, ale pro ty co jsou v pokročilém věku jako je Big_Rig nebo já, ono to je dosti jedno jestli jsi šlo o nějaký opilecký výstup někde na party kde jses vytahovala kolik umíš pít, anebo jestli jsi omdlela protože jsi pila jen trochu alkoholu aniž by jsi něco tři dni jedla. Kdyby Ti bylo 40, tak bych to považoval za dosti zneopodvědné jako Big_Rig, ať se to stalo úmyslně nebo náhodou. To že jsi mladá Tě to omlouvá, a nevidím v tom žádný problém jako to vidí Big_Rig. Je to část Tvého mládí.

Neboj já nejsem proti Tobě.

ja vim ze se jen snazis vsem pomoci! me je jedno co si kdo mysli,ja vim proc se to stalo a to je proste muj zivot, jedno velky drama. tady jde o to ze jsem sem prisla pozadat o radu a nekdo ma zalibu v tom ze urazi ostatni jen aby se sam moh citit lip a udelat dobre svymu egu jak si rekl
zuzi63
Veteran

Registrace: 28. 02. 2010

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2013 8:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Brook,vubec nic se nedeje.Hlavne,ze jsi se nejak vazne nezranila....Co sem pise Big Rig nemuzes vazne brat.... Wink( A myslim si,mezi nami devcaty,ze ti to muze byt uplne jedno). Smile
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2013 8:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dekuju zuzi Wink
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2013 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Brook hlavne ze si v poradku.

BR je uprimny a I kdyz se vecne v urcitych tematech neshodneme,ja mu jeho nazor neberu. Myslim ze. se uz nekolikrat snazil ti pomoct. Jiste mas svou hlavu,ale ty boule od ruznych kotrmelcu take zaboli. Patri to ale k zivotu.

Neni dobre byt negativni jen proto ze je nekdo k tobe primy. Obcas je videt z toho co napises ze to mas hodne slozite. Pokud pak mohou nejake nazory vyznit prilis stroze,tak uz to je proste proto ze litovani tady nezabere.

Presto te mame radi. Ja teda ano.
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2013 9:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Lynnet napsal:
Brook hlavne ze si v poradku.

BR je uprimny a I kdyz se vecne v urcitych tematech neshodneme,ja mu jeho nazor neberu. Myslim ze. se uz nekolikrat snazil ti pomoct. Jiste mas svou hlavu,ale ty boule od ruznych kotrmelcu take zaboli. Patri to ale k zivotu.

Neni dobre byt negativni jen proto ze je nekdo k tobe primy. Obcas je videt z toho co napises ze to mas hodne slozite. Pokud pak mohou nejake nazory vyznit prilis stroze,tak uz to je proste proto ze litovani tady nezabere.

Presto te mame radi. Ja teda ano.

dekuju i tobe Lynnet ale je rozdil kdyz je nekdo primy (ja nechci aby mi nekdo neco nalhaval na to nemam cas) a kdyz nekdo prekrouti story a nezna vsechny okolnosti a pak soudi. ale uprimne je mi to jedno jen kolem sebe nechci mit negativitu tak at se ke mne urc lidi nevyjadruji
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Predstavte se nam Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA