Bydlení v New Yorku

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Bydlení v New Yorku

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Kde se zije nejlepe?
Autor Zpráva
Patrik
Anonymní

PříspěvekZaslal: út leden 01, 2008 11:39 pm    Předmět: Bydlení v New Yorku Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat, zda se dá sehnat nějaké dobré bydlení v NY. Mám namysli třeba 1+1 nebo 2+1. Zajímaly by mě především ceny a podobné záležitosti s tim spojené. Děkuji předem za informace.
marcibrn
Anonymní

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 12:27 am    Předmět: craigslist.org - New York Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

tam je ubytovani a cen
pdmlynek
Moderator

Registrace: 16. 08. 2005

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 3:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Samozřejmě. Můžeš si najít byt. Není to žádný problém. Dej si do jakéhokoliv hledače něco jako New York Apartments, a prohlídni si co najdeš.

Jinak, v jaké části NYC chceš bydlet? Jó, záleží na tom. NY City je veliký. Prý kolem 10 M lidí. Napřed si najdi v jaké oblasti chceš žít, a pak si tam najdi byt.

Chceš koupit, nebo si jen pronajímat?
Patrik
Anonymní

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 11:57 am    Předmět: ... Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Děkuji moc za stručné info. No, chtěl bych spíše nějaký byt na pronajmutí. A nejvíce by se mi líbila lokalita na Manhattanu.
pdmlynek
Moderator

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 7:34 pm    Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

Patrik napsal:
Děkuji moc za stručné info. No, chtěl bych spíše nějaký byt na pronajmutí. A nejvíce by se mi líbila lokalita na Manhattanu.

http://newyork.craigslist.org/hhh/

http://www.newyorkstay.com/

http://www.nyapartments.org/

http://manhattan.apartments.com/

http://www.apartmentratings.com/rate/NY-New-York.html

http://www.rent.com/rentals/new-york/

Naštěstí už ceny moc nestoupají jako dříve. Ze silnou korunou je to tedy docela vhodné si tam něco levného najít.

Good luck!
dvvd

Registrace: 06. 06. 2007

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cau ja sem bydlela na Manhattanu pres dva roky, pak sem se odstehovala do Brooklynu protoze ten najem je tam neunosnej. Takze abys byl v obraze priprav se, ze pokud budes bydlet na Manhattanu, byty sou tu mini ale opravdu mini. Zalezi to vsechno na stesti, ale spousta lidi bydli v mini pokojicku za nehorazny penize. A kuchyne a koupelny sou maly taky. Fakt zalezi jakou cast Manhattanu, downtown, Lower east side a meat packing district, tam se da bydlet za rozumnou cenu. Upper west side a east side u central parku je tradicne nejdrazsi. Super levny byty sou v Harlemu od 150 ulice nahoru, ale to bych ti opravdu nedoporucovala vzhledem k bezpecnosti. To uz radsi Brooklyn nebo queens, ale opet zalezi jaka ctvrt. No a za pronajem jednoho pokoje na Manhattanu muzes mit cely byt v brooklynu nebo queensu, jen tak pro predstavu abys vedel...
Patrik
Anonymní

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

super...díky moc..
Patrik
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2008 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

jinak budu rád za jaké koliv vaše rady a zkušenosti..
dvvd

Registrace: 06. 06. 2007

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2008 11:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jeste zkus bazarynka.com. Jinak 1+1 pocitej tak $2500 a vys na mesic minimalne a to si myslim ze to je jeste levne, ale zalezi to na stesti, 2+1 je tak $4000. Jinak pokud si chces pronajmout byt, vetsinou chteji checknout tvuj credit score a nebo potvrzeni od zamestnavatele o prijmu. Plati se vetsinou deposit, ve vysi najmu a prvni najem najednou. V nekterych pripadech, deposit a dva prvni najmy. Nekde musis podepsat najemni smlouvu na danou dobu. a nezapomen na ucty, internet, TV, elektrina atd good luck
Murdoc
Anonymní

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Ahoj, patřím k nadšeným cestovatelům a do NY se chystám letos někdy na podzim, před koupí letenek bych se ale chtěla zeptat, jak to chodí s ubytováním v tomto velkoměstě. Chystáme se tam na 5 dní... možná na 20 - podle toho, jak se pohybují ceny ve zdejších hotelech, hostelech apod. Netrvám na ničem v centru, radši někde při okraji města, kde je snad bezpečno a levno. Ubytování pro 2 lidi. Děkuji za rady a zkušenosti Smile
Henek
Veteran

Registrace: 12. 03. 2005

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hostel $ 20 - $ 30 na noc nejlip to najdes na internetu
pdmlynek
Moderator

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 11:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Murdoc napsal:
Ahoj, patřím k nadšeným cestovatelům a do NY se chystám letos někdy na podzim, před koupí letenek bych se ale chtěla zeptat, jak to chodí s ubytováním v tomto velkoměstě. Chystáme se tam na 5 dní... možná na 20 - podle toho, jak se pohybují ceny ve zdejších hotelech, hostelech apod. Netrvám na ničem v centru, radši někde při okraji města, kde je snad bezpečno a levno. Ubytování pro 2 lidi. Děkuji za rady a zkušenosti Smile

Vítej na fóru, Murdoc!

New York je hodně drahý. Bohužel. Jestliže chceš najít něco mimo Manhattan, tak budeš muset dojíždět do Manhattonu, což Ti bude stát prachy a čas. Jak si ušetříš nevím.

Řekl bych že jestli to dostanete pod $80 nebo $100, tak by to šlo. Samozřejmě že občas najdeš za ceny jak píše Henek, ale budou to celkem děsivé hostely/hostely.

V New Yorku mimo Manhattan (plus Ellis Island a Statue of Liberty, na které se dostaneš z Manhattan) nic moc není. Jo, v New Yorku mimo Manhattan jsou tam pěkné turistické atrakce také, ale né zase tak zajímavé aby jsi tam si zacestoval z ČR.

Jinak ohledně bezpečnosti Manhattan je fajn. Už to není jak to bývalo v 70. a 80.-tých letech. Uklidilo se to. Zejmána kolem Central Parku a na jih, kde se budete pohybovat.
Gabriela
Anonymní

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2009 7:30 pm    Předmět: NY Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Ahoj chtela by jsem se zeptat na hostely v NY...chci tam jet na mesic a hledam levne ubytovani klidne mimo Manhatton...nejak nemuzu nic najit tak predem dekuju za radu Smile
ladis
Anonymní

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2012 10:01 am    Předmět: New York Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Dobrý den,
mě je 18 let a jsem hokejista podepsal jsem roční smlouvu s týměm New York Rangers Kids a nevím jestli mám byt koupit nebo jít ne na nájem. děkuju za rady
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2012 3:49 pm    Předmět: Re: New York Odpovědět s citátem

ladis napsal:
Dobrý den,
mě je 18 let a jsem hokejista podepsal jsem roční smlouvu s týměm New York Rangers Kids a nevím jestli mám byt koupit nebo jít ne na nájem. děkuju za rady

Urcite bych sla na najem,smlouvu mas "pouze" na rok a nevis,co bude potom. Navic behem roku se muzes rokoukat a poznat nove lidi a pokud by se ti smlouva prodlouzila,budes vedet co a jak nebo mit nekoho,kdo muze poradit,co a jak,popr. pomoci s koupi.
GOOD LUCK!
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2012 5:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nekdy ma PiPi dobry napady Wink
pdmlynek
Moderator

PříspěvekZaslal: ne červenec 15, 2012 6:16 pm    Předmět: Re: New York Odpovědět s citátem

ladis napsal:
Dobrý den,

Jen nájem. Není problém si koupit majetek, ale problém je že o tom nic nevíš. Tvrá to tak 4-6 měsíců než se rozkoukneš, porovnáš čtvrtě města kde by jsi chtěl žít, vyřídíš si hypotéku, pojištění, podepíšeš smlouvu, atd. Je to moře starostí co 18-ti letý nepotřebuje.

Stejně za rook budeš třeba v Chicago, St. Louis, nebo Omaha, takže by jsi to zase musel prodat. Prodělal by jsi na tom.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Kde se zije nejlepe? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA