Život v USA - Otázky

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Život v USA - Otázky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Kde se zije nejlepe?
Autor Zpráva
atom1962

Registrace: 04. 11. 2010

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 4:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

byt kde se ti libi a nemit penize...za chvili by penize byly na prvnim miste.....
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 4:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

atom1962 napsal:
byt kde se ti libi a nemit penize...za chvili by penize byly na prvnim miste.....
zuzi63
Veteran

Registrace: 28. 02. 2010

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 6:46 pm    Předmět: Zivot v Usa Odpovědět s citátem

atom1962 napsal:

Penize muzes vydelat vsude-moje mineni.Pokud jsou penize pro tebe na prvnim miste,tak se ti muze stat,ze budes vydelavat penize a sedet nekde,kde nemas tu zivotni kvalitu.
Henek
Veteran

Registrace: 12. 03. 2005

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 11:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ivanka z Chicaga napsal:
Henku ty jsi chodil s peknou holkou tak mozna ve snu. Rolling Eyes

s takovou stetkou jako ty bych nesel .....ani zadarmo Laughing
Ivanka z Chicaga
Anonymní

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 11:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Henek napsal:
Ivanka z Chicaga napsal:
Henku ty jsi chodil s peknou holkou tak mozna ve snu. Rolling Eyes

s takovou stetkou jako ty bych nesel .....ani zadarmo Laughing
Ty uz jsi stejne starej impotent .Uz muzes tak jenom slintat.
madMX

Registrace: 02. 02. 2012

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 12:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

atom1962 napsal:

Myslel som to tak ako napisala Zuzka, nepozeram len na peniaze...budem stastnejsi s 'mene penezi' tam kde chcem byt...a v praci ktoru chcem robit.
Vobec nechcem zhadzovat kanadu, ak boh da a budem mat v buducnosti cas, rad sa tam pojdem pozriet...
Mal som ponuku prace do Winnipegu, dlho som ju zvazoval...pre mna to ale na zivot proste nie je...
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 12:37 am    Předmět: Re: Zivot v Usa Odpovědět s citátem

zuzi63 napsal:
atom1962 napsal:

Penize muzes vydelat vsude-moje mineni.Pokud jsou penize pro tebe na prvnim miste,tak se ti muze stat,ze budes vydelavat penize a sedet nekde,kde nemas tu zivotni kvalitu.

Jak penize se daji vydelat vsude Confused
Kdyby byla prace ve Victoria, kde se citim jako doma, tak bych preci neletal za praci do Saskatchewan Idea
zuzi63
Veteran

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 12:45 am    Předmět: Re: Zivot v Usa Odpovědět s citátem

Rumburak napsal:
zuzi63 napsal:
atom1962 napsal:

Kdyby byla prace ve Victoria, kde se citim jako doma, tak bych preci neletal za praci do Saskatchewan Idea

Nevim,co jeste umis?Nebo co by jsi byl ochoten delat, Wink
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 12:51 am    Předmět: Re: Zivot v Usa Odpovědět s citátem

zuzi63 napsal:
Rumburak napsal:
zuzi63 napsal:
atom1962 napsal:

Nevim,co jeste umis?Nebo co by jsi byl ochoten delat, Wink

Umim toho vice, ale to neni tak dobre placene jako moje remeslo Wink
Islander11
Anonymní

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 4:06 am    Předmět: Re: Zivot v Usa Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Rumburak napsal:
zuzi63 napsal:
atom1962 napsal:

Jenze vona tu ve Victoria ta prace je ale ty ji delas jinde za vic penez - a to je presne ten problem... musis si rozmyslet bud penize a nebo zivot Idea
pdmlynek
Moderator

Registrace: 16. 08. 2005

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 4:47 am    Předmět: Re: Zivot v Usa Odpovědět s citátem

zuzi63 napsal:

Já myslím že dá vydělat všude, ale někde dobře a jinde špatně. Aby člověk byl zaplacen, tak musí dělat to co je mu někdo ochotný za tu práci zaplatit. Může se mi líbit někde v horách na Šumavě nebo na pláži v Bahamách, ale když tam nejsou zákazníci, zaměstnavatelé, a klienti, tak tam nedostanu moc zaplaceno. Člověk musí jít tam kde je práce.
zuzi63
Veteran

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 7:28 am    Předmět: Re: Zivot v Usa Odpovědět s citátem

pdmlynek napsal:
zuzi63 napsal:

Já myslím že dá vydělat všude, ale někde dobře a jinde špatně. Aby člověk byl zaplacen, tak musí dělat to co je mu někdo ochotný za tu práci zaplatit. Může se mi líbit někde v horách na Šumavě nebo na pláži v Bahamách, ale když tam nejsou zákazníci, zaměstnavatelé, a klienti, tak tam nedostanu moc zaplaceno. Člověk musí jít tam kde je práce.

Bohuzel,vetsina z nas je nucena byt tam,kde se vydelavaji penize pro rodinu,na barak,dovolenou,auto-vsichni neco chteji.Hlavne,kdyz jsou deti,nema clovek moc na vyber.Je to zcela induvidualni,co kazdy ocekava...
Presto si myslim,ze je mozne,neco zmenit-kdyz se clovek uprosti vsech tech ocekavani,ktere okoli ma.
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 8:25 am    Předmět: Re: Zivot v Usa Odpovědět s citátem

Islander11 napsal:
Rumburak napsal:
zuzi63 napsal:
atom1962 napsal:

Jenze vona tu ve Victoria ta prace je ale ty ji delas jinde za vic penez - a to je presne ten problem... musis si rozmyslet bud penize a nebo zivot Idea

Neblazni Wink
Vzdyt ja tady nebudu delat naporad. Jen do konce dubna a pak se vracim zpet Idea
Co bude potom, to vubec nevim Confused
Shaggy

Registrace: 13. 02. 2012

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 4:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mě napadlo, jestli by jste mi doporučili nákej stát ? Zkuste i odůvodnut proč Smile ( Nesnášim zimu... A když řeknu nesnášim, tak fakt nesnášim... Very Happy )
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 5:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Shaggy napsal:
Tak mě napadlo, jestli by jste mi doporučili nákej stát ? Zkuste i odůvodnut proč Smile ( Nesnášim zimu... A když řeknu nesnášim, tak fakt nesnášim... Very Happy )

No ja zimu uz taky moc nemusim. Uz jsem si na ni odvykl Confused
Ale co nadelam, kdyz praci v "teplicku" v Kanade nesezenu Wink

Vzdyt ani ty nemusis zit v zime v Kanade. Muzes to delat jako plno jinech Kanadanu, ze v lete zde ziji a pracuji a pak na zimu odjedou a do teplejsich krajin jako je treba Florida a nebo Californie Idea

Rika se jim "Canadian snowbirds" Smile

http://www.readersdigest.ca/travel/tips/9-tips-canadian-snowbirds
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Kde se zije nejlepe? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA