Otázka ohledně školy.

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Otázka ohledně školy.

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Studium, Skoly, Stipendia
Autor Zpráva
Automechanik
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2012 7:47 pm    Předmět: Otázka ohledně školy. Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Už nějakou dobu uvažuju že bych chtěl jednou žít v usa.Ale nevím jakou si mám vybrat školu uvažuju o automechanikovy protože mně baví opravovat auta Very Happy ale nevím jesli najdu uplatnění v us.
Na maturitu nechci !
Moje otázka je jasná najdu uplatnění jako automechanik v us?
Díky za odpovědi.
pokud jsem téma dal do špatné kategorie tak se omlouvám.
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2012 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Legalne v zadnem pripade. Muzes ale prijet na ilegos a uklizet obchod pro nejakeho polaka, ktery ti nezaplati.
Automechanik
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2012 8:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
Legalne v zadnem pripade. Muzes ale prijet na ilegos a uklizet obchod pro nejakeho polaka, ktery ti nezaplati.

Samozřejmně že tam chci žít Legalně.Na ilegalně kašlu !
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2012 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Automechanik napsal:
Big_Rig napsal:

Samozřejmně že tam chci žít Legalně.Na ilegalně kašlu !

Tak na to muzes zapomenout. Na GC loterii potrebujes mit maturitu a praxi anebo se muzes ozenit s americankou. Je ti ale jen 16. Takze do skoly,maturitu a pak uvidis a anglictinu. Jinak dopadnes jak to vidi Big Rig.
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2012 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hurvajz
Grace

Registrace: 26. 05. 2011

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2012 5:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Hurvajz

+1

Ať žijí vzdušné zámky.
Já do USA chtěla taky, když mi bylo těch 16, ale alespoň jsem věděla jak to jde a jak ne...

Kluk by si měl přečíst tohle forum a až pak se kdyžtak ptát, neb odpovědi na většinu otázek najde, stačí jen chtít a fakt se zajímat.
Automechanik
Anonymní

PříspěvekZaslal: po leden 30, 2012 1:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

No jo ale kde tady v Čr mám zehnat automechnika s maturitou ? Jsem z Ostravy.Jinak je 1 ku milionu že budu mít Green Card Very Happy
Elizshabeth

Registrace: 02. 06. 2011

PříspěvekZaslal: po leden 30, 2012 1:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Automechanik napsal:
No jo ale kde tady v Čr mám zehnat automechnika s maturitou ? Jsem z Ostravy.Jinak je 1 ku milionu že budu mít Green Card Very Happy

V Ostravě sehnat SŠ s maturitou, to by zase až takový problém být neměl.

Co třeba tohle:
škola:
http://www.stredniskoly.cz/skola/600171311.html

jeden z oborů na 4 roky zakončený maturitní zkouškou:
http://www.stredniskoly.cz/obor-autotronik-2191.html
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Studium, Skoly, Stipendia Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA