Americký sen ...

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Americký sen ...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Predstavte se nam
Autor Zpráva
tha Hitman

Registrace: 19. 09. 2011

PříspěvekZaslal: so listopad 12, 2011 3:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

rekni mi kdo nekdy makal jako mourovatej a nakonec mel hovno, ja to nechapu at reknu co reknu vzdycky to prevratis. Kdyz napisu ze nekdo zil zdrave chodil na prohlidky jedl vitaminy a sportoval ty mi na to reknes ze stejne chcipnul? Kdyz reknu ze nekdo chlasta kouri zere jak dobytek ty mi na to reknes ze zil dyl nez ten co zil zdrave? Kdyz napisu ze nekdo maka a dre jak blazen ty napises ze ma nakonec stejne velky hovno a ze se dostane do sracek z jakejch mu nikdo v zivote nepomuze? Kdyz napisu ze nekdo se flaka po ulici a krade, ty napises ze muze vyhrat 100milionu dolaru? Vsechno se da zpochybnit a vyvratit. Takze jediny, kazdej dela co uzna za vhodny, at je to k nicemu nebo k necemu, a nikdo nema pravo mu to hanit nebo rozmlouvat, snad jen pokud lituje toho ze to nedela taky, jinak to nechapu.
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: so listopad 12, 2011 4:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tha Hitman napsal:
rekni mi kdo nekdy makal jako mourovatej a nakonec mel hovno, ja to nechapu

Ja. Ja jsem makal jako mourovaty, delal jsem vic nez jsem mohl, vsechno ohledne business jsem mel skvele propracovane, opravdu jsem vedel, co delam, mel jsem roky zkusenosti v oboru ... a bylo mi to hovno platne.

To, ze to nechapes, je mi naprosto jasne. Jsi hurvajz, nemuzes za to, ale treba z toho vyrostes.
Grace

Registrace: 26. 05. 2011

PříspěvekZaslal: so listopad 12, 2011 5:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem se teď prokousla celým tímhle vláknem a nedá mi to nenapsat, jak to vidím já.

Podle mě tu kluci hrozně moc řeší vydělávání peněz a touhu po USA.
Nevím, jak jste na tom s angličtinou, ale kdyby jste odjeli do UK, kde by jste pracovali, tak si nejen vylepšíte angličtinu (jak tu zaznělo to s možnostmi mluvit), ale tak si něco našetříte.
Nehledě na to, že v dnešní době je naprostá blbost odjet do USA jako ilegál.
Je vám 20 proboha, máte ten nejlepší věk na to, se sem dostat legálně, ať už na WAT, Camp, studium, nebo jako aupair. Lidi, kterým je pes 30 už tyhle možnosti nemají, tak proč toho nevyužít...
tha Hitman

Registrace: 19. 09. 2011

PříspěvekZaslal: so listopad 12, 2011 5:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

grace: díky za podporu Smile
rig: nechapu nekdo kdo ma zkusenosti v oboru a paradne rozjety biznys super zazemi idealni rozpracovanost, jak je mozne mit z toho hovno?! Nechapu a ano jsem hurvajz ale myslim ze tohle nepochopi nikdo Very Happy asi bude spatne neco jineho nez jenom ja, nemyslis. Pokud to tedy vsechno bylo tak dokonale promyslene proc to cele spadlo nekam doprdele?
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: so listopad 12, 2011 5:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tha Hitman napsal:

myslim ze tohle nepochopi nikdo

Lidi, kteri me znaji, a je jich tady na foru par, vi, o cem mluvim. Lidi, kteri na rozdil od Tebe vi o business a USA neco vic, nez jenom tech par knizek a clanku, ktere jsi si nejspis precetl Ty, to pochopi naprosto bez problemu.

Jenom naprosty idiot by si myslel, ze jenom proto, ze mas dobry plan, jsi skvele pripraveny a mas vsechno promyslene, musis uspet. Je to jako v hokeji - obcas hrajes nejlepsi zapas zivota, nechas na lede plice i par zubu ... a stejne dostanes na frak. Ah, skoda, ze tu neni Zuzka, prece jenom je jedna z mala, kdo ma zkusenosti s vlastni firmou a zivot uz ji parkrat zfackoval, urcite by souhlasila. Mozna i hokej hrala.

To je ten Tvuj, a hurvajzovsky celkove, problem. Nemas zkusenosti, nechapes, v zivote nemas nic za sebou. Min mluv a min rad, min posuzuj, co rikaji jini, ja obzvlast. Vic cti a poslouchej lidi, kteri vcera o tomto zapomneli vic, nez jsi Ty kdy vedel. Vsichni jsme byli mladi ... ale zdaleka ne vsichni jsme byli jeste k tomu i blbi.
zuzi63
Veteran

Registrace: 28. 02. 2010

PříspěvekZaslal: so listopad 12, 2011 8:53 am    Předmět: americky sen Odpovědět s citátem

Byt uspesne samostatny je otazka pripravy,zivotnich,obchodnich zkusenosti.Navic potrebujes stesti a ve spravne dobe byt na spravnem miste.Proste hraje spousta okolnosti roli.
Presto vsechno se to nemusi splnit.Jestli je podnikatel opravdu jednou uspesny-se ukaze casem.
Ja osobne jsem presvedcena o tom,ze kdyz jsou predpoklady a pile v nadmerne prevaze,tak se da toho hodne dokazat.take je dulezite,jak uspesni jsou lide v normalnim zamestnani(jako zamestnanec)-pokud jsou ti casto nabizena ridici funkce,tak mas zrejme taky nejake vlohy.
Mohu jen hovorit ze sve vlastni zkusenosti.Vzdycky jsem chtela mit vlastni firmu-leta jsem byla opravdu smutna,nebot jsem byla priliz mlada a bez financnich prostredku.Cesta byla dlouha,plna prekazek-a v tom je pro me ten hacek.Vetsina podnikatelu v tomto bode to vzdaji,nadavaji na cely svet.Je treba prekrocit sve hranice psychickeho,financniho zatizeni.Taky samota te zmaha,nebot pak mas cas jen spat a zbytek casu prekonavas prekazky.Kdyz se z toho vysekas,tak jsi zase sam,nebot jsi ostatni predhonil a zase se musis starat,aby te nepredhonili ti ostatni....
Je otazka,zda-li ti pak tento zivot vyhovuje.
Moje sousedka je nejstastnejsi ryt na zahrade zahonky a upect vybornou buchtu.Dela ji to stastnou-mit cas pro sebe,pro jeji zviratka,pracuje na zkraceny uvazek.
Asi by nechtela se mnou menit a ja s ni taky ne.Takze-kazdy,at si uzije to svoje.
Very Happy

P.S.Ahoj Big Rigu-bez toho zfackovani to nejde.Z kazde facky ziskas zkusenost,ktera te privede o krucek dal.Jednoho krasneho dne zjistis,ze tech facek je stale mene a sviti vice slunicko-to je pak parada. Very Happy
lentilka33

Registrace: 03. 09. 2010

PříspěvekZaslal: so listopad 12, 2011 5:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing presne Zuzi-63 ja tech facek dostala tolik Crying or Very sad ,ze se jeste nemuzu vzpamatovat,ale cekam na dalsi a jsem za to vdecna vim,ze temi fackami se jednou prokousu a rozsviti se na demnou Idea a reknu si uz nedovolim aby mne nekdo fackoval vic Exclamation ,protoze ted je rada na mne... neco konecne dokazat a nejen se nechavat fackovat..a srat si od kazdeho na hlavu jeste jsem porad dite,ktere se musi ucit,ale cas se blizi a ja bojuji a to jsem tri roky v Americe nikdo necekejte,ze prijedete a za pul roku bude dobre ne za deset let je sance,ale o kolik prijdete o lidi,ktere mate radi na vas zapomenou vcera jsem zjistila,ze nikoho vlastne uz nemam v CR nikdo mi nevola,nikdo mi nepise na facebook co se to deje i ma segra zapomnela? Sad Surprised mam jen sama sebe a meho klucinu,zapomente na kamarady a rodinu neni to jako sednout na tramvaj a za deset min.jste u rodicu nebo pratel ne jen ty a strach co bude za min.protoze se konecne starate o svuj zadek a nikdo vam nepomuze spise bude chtit sebrat a zneuzit...Zuzi-63 pravda pravdouci...psala jsi,ze jsi byla v CR,zavidim ti jak bych se tam chtela jen kouknout trosku ohrat a zase se vratit... Razz Wink
lentilka33

PříspěvekZaslal: so listopad 12, 2011 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Embarassed trochu jsem odbocila od tematu,jsem chtela jen ti napsat ty si pamatujes Zuzi-63jak dva roky meho sneni otevrit bussines s manzelem? se zmenilo..bohuzel se budeme rozvadet..chci rozjet sama necekam nic velkeho neco malo...treba se uchytnu treba ne... Wink
kazdy mame nadeji a ja si ji nenecham vzit neco mne manzel naucil delat marble mosaika,medaillons,traventine..no a mne to chytlo mam takovou sopu a slibeno,ze na vanoce mne ceka mixer a vse co potrebuji zkusim to Wink a zatim nemuzu prodavat,ale muj pritel ma segru,ktera to chce prodavat na trzisti,ona podnika ma uklizeci firmu a prosperuje ji dobre.. vydela par mych vyrobku a rekla,ze je to fakt dobry pokud bys chtela neco videt tak ti to muzu ukazat.. mas facebook? napis do soukrome zpravy ju?pokud chces pokud ne nevadi neurazim se pochopim...taky pokud by ti to nevadilo,mas zkusenosti jak na to no a o par rad obcas bych zaskemrala.., no a tak chci zacit nez konecne se zlegalizuji,jen ti chci take poprat hodne stesti a uspechu dala jsi do toho vse a za to te obdivuji a jsi tak trochu muj vzor hihi zdravim
zuzi63
Veteran

PříspěvekZaslal: so listopad 12, 2011 6:14 pm    Předmět: Americky sen Odpovědět s citátem

Ano,Miso,ze mas jen sama sebe je poznani,ktere kazdy prodela.Pratele si pak vybiras mnohem opatrneji...
Ja jsem take nebyla v Cechach 5 let,co jsem odesla z CR.
Bohuzel,pratele v Cechach ztracis pomalu,ale jiste.Pokud s nema nic neprozivas noveho,jen vzpominas,tak behem par let(u me 26)ti vzbudou jen vzpominky.Jsi mlada,mas zivot pred sebou-hled vpred,vse se jednou spravi. Very Happy
zuzi63
Veteran

PříspěvekZaslal: so listopad 12, 2011 6:24 pm    Předmět: Americky sen Odpovědět s citátem

misa napsal:
Embarassed trochu jsem odbocila od tematu,jsem chtela jen ti napsat ty si pamatujes Zuzi-63jak dva roky meho sneni otevrit bussines s manzelem? se zmenilo..bohuzel se budeme rozvadet..chci rozjet sama necekam nic velkeho neco malo...treba se uchytnu treba ne... Wink
kazdy mame nadeji a ja si ji nenecham vzit neco mne manzel naucil delat marble mosaika,medaillons,traventine..no a mne to chytlo mam takovou sopu a slibeno,ze na vanoce mne ceka mixer a vse co potrebuji zkusim to Wink a zatim nemuzu prodavat,ale muj pritel ma segru,ktera to chce prodavat na trzisti,ona podnika ma uklizeci firmu a prosperuje ji dobre.. vydela par mych vyrobku a rekla,ze je to fakt dobry pokud bys chtela neco videt tak ti to muzu ukazat.. mas facebook? napis do soukrome zpravy ju?pokud chces pokud ne nevadi neurazim se pochopim...taky pokud by ti to nevadilo,mas zkusenosti jak na to no a o par rad obcas bych zaskemrala.., no a tak chci zacit nez konecne se zlegalizuji,jen ti chci take poprat hodne stesti a uspechu dala jsi do toho vse a za to te obdivuji a jsi tak trochu muj vzor hihi zdravim

To vis,ze mi neco muzes ukazat,posli mi SZ.Z jakeho materialu jsou tve vyrobky?Facebook nemam,jsem aktivni jen na tomhle foru.
Jinak nejlepe zjistis sama,co si zakaznici mysli o Tvych vyrobcich,kdyz to budes prodavat sama-treba na trzich umeleckych vyrobku.Ja jsem tak zacinala taky,ale rychle jsem se preorientovala na obchod,abych byla stale v kontaktu se zakazniky.Nejlepsi je,kdyz t budes vyrabet pred nima( i na trhu),vzdycky to privabi zvedave zakazniky.Pokud mas moznost to prodat i v jinych obchodech-vyuzij toho.Ja jsem takhle chodivala drive po galeriich.Musis mit vydrz a vyzkouset ruzne cesty,jak prijit k zakaznikum.
lentilka33

PříspěvekZaslal: so listopad 12, 2011 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Smile jo takovy je zivot odcestovala jsem za ocean co jsem mohla cekat,jsem s nimi v kontaktu a jo jen vzpominame no a prestalo je to asi bavit,porad jim slibuji,ze prijedu na navstevu,ale zase se zmenila situace a brzo to tak nebude,mozna za pet let..hihihi no cely zivot se stejnymi kamarady je nuda jo mas recht ono se to zpravi,ale obcas to boli jinak dik za potporu :wink:moje vyrobky jsou z kamenne z ruznych druhu, prodava se to; tille store no a ja si s tim tak trochu pohraji rezam a stipu kousky a vytvarim..je to zabava...musis to videt,ale jak ti to mam poslat do zprav to na forum nejde nebo jo a jak?a s prodejem uz jsme par kousku prodali a myslim,ze zakaznici maji radi.. nerikam,ze chci rychle otevrit prodejnu jen tak chodit po trzisti a prodavat zatim neplanuji nic velkeho mam ted starosti dost s rozvodem Sad ,ale dopredu se zeptat na tom nic neni zleho spise k uzitku mas moc dobre nazory Idea s podnikanim a prodejem, se vubec nedivim jak jsi to vse SAMA dokazala Wink
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: so listopad 12, 2011 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:

To je ten Tvuj, a hurvajzovsky celkove, problem. Nemas zkusenosti, nechapes, v zivote nemas nic za sebou. Min mluv a min rad, min posuzuj, co rikaji jini, ja obzvlast. Vic cti a poslouchej lidi, kteri vcera o tomto zapomneli vic, nez jsi Ty kdy vedel. Vsichni jsme byli mladi ... ale zdaleka ne vsichni jsme byli jeste k tomu i blbi.

zuzi63
Veteran

PříspěvekZaslal: so listopad 12, 2011 8:18 pm    Předmět: americky sen Odpovědět s citátem

[quote="misa"]Smile jo takovy je zivot odcestovala jsem za ocean co jsem mohla cekat,jsem s nimi v kontaktu a jo jen vzpominame no a prestalo je to asi bavit,porad jim slibuji,ze prijedu na navstevu,ale zase se zmenila situace a brzo to tak nebude,mozna za pet let..hihihi no cely zivot se stejnymi kamarady je nuda jo mas recht ono se to zpravi,ale obcas to boli jinak dik za potporu :wink:moje vyrobky jsou z kamenne z ruznych druhu, prodava se to; tille store no a ja si s tim tak trochu pohraji rezam a stipu kousky a vytvarim..je to zabava...musis to videt,ale jak ti to mam poslat do zprav to na forum nejde nebo jo a jak?a s prodejem uz jsme par kousku prodali a myslim,ze zakaznici maji radi.. nerikam,ze chci rychle otevrit prodejnu jen tak chodit po trzisti a prodavat zatim neplanuji nic velkeho mam ted starosti dost s rozvodem Sad ,ale dopredu se zeptat na tom nic neni zleho spise k uzitku mas moc dobre nazory Idea s podnikanim a prodejem, se vubec nedivim jak jsi to vse SAMA dokazala Wink[/quote/

mas www.stranky?jsou taky dulezite pro prezentaci,vizitni karty atd.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Predstavte se nam Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA