Informacni Bordel

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Informacni Bordel
Jdi na stránku 1, 2  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Oznameni Chicago-cz
Autor Zpráva
Elizshabeth

Registrace: 02. 06. 2011

PříspěvekZaslal: po září 19, 2011 2:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi páchám internetovou sebevraždu, ale když jsem hledala info k papírům na svatbu a našla jsem jeden topic o asi 16 stranách a k tématu tam bylo jen prvních několik příspěvků, ale já to radši četla až dokonce a doufala že se dočtu i něco jiného než private jokes, tak mi to moc veselé nepřišlo. A když se tohle opakovalo, tak jsem už neměla trpělivost se tím přehrabovat, takže jsem položila otázku a hned jsem dostala výzvu k pročtení fóra.

Chápu že se asi občas nudíte a jak se znáte už dlouhá léta, tak máte občas roupy, ale u některých témat bych to třeba zpětně promazala. IMHO Embarassed
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: po září 19, 2011 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja jsem to uz moderatorum nabidnul, ze byc to "promazal", ale oni me asi neverej Wink
pdmlynek
Moderator

Registrace: 16. 08. 2005

PříspěvekZaslal: po září 19, 2011 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Elizshabeth napsal:
Asi páchám internetovou sebevraždu, ale když jsem hledala info k papírům na svatbu a našla jsem jeden topic o asi 16 stranách a k tématu tam bylo jen prvních několik příspěvků, ale já to radši četla až dokonce a doufala že se dočtu i něco jiného než private jokes, tak mi to moc veselé nepřišlo. A když se tohle opakovalo, tak jsem už neměla trpělivost se tím přehrabovat, takže jsem položila otázku a hned jsem dostala výzvu k pročtení fóra.

Chápu že se asi občas nudíte a jak se znáte už dlouhá léta, tak máte občas roupy, ale u některých témat bych to třeba zpětně promazala. IMHO Embarassed

Toto je samozřejmě problém skoro na každém forum na internetu. Někteří se jen baví, jiní pomáhají nebo hledají pomoc, jiní jen shazují ostatní.

Myslím si, že kdyby toto forum bylo jen na řešení vážných otázek, tak by to většinu přispěvatelů moc nebavilo. N druhé straně, kdyby toto forum bylo jen na bezcílové šaškování, tak by to asi taky moc lidí nebavilo. Myslím si že by tam měla být nějaká rovnováha, a jak to nyní je se mi zdá docela správné.

Pro ty lidi co si přejí jen najít informace a nemají zájem na šaškování, tak Míro se pokusil začít FAQ na různé téma které by odpověděli otázky bez šaškování. Některé už existují.
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: po září 19, 2011 4:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Skvela poznamka, diky. Ac byla napsana take v nespravnem tematu, dovolil jsem si ji presunout do hlavniho tematu o tomto foru.

Rumbo jestli mas zajem se jeste chopit procisteni fora tak si to necham projit jeste hlavou.

Je fakt ze tu mame sekce kde je dovoleno mluvit o vsem, ale na druhou stranu bychom meli zachovat sekce, kde by se nemelo prevracet tema.

Ja mam jen strach abys nasmazal vic nez je nutne. Nechci aby na foru zacla valka jen proto, ze si nekomu treba smazal hodne prispevku.
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: po září 19, 2011 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pdmlynek napsal:

Pro ty lidi co si přejí jen najít informace a nemají zájem na šaškování, tak Míro se pokusil začít FAQ na různé téma které by odpověděli otázky bez šaškování. Některé už existují.

A samozrejme, pokud si dobre vzpominam, tak jsem se do nekterych FAQ's na zacatku kazde rubriky snazil psat ja, CZ, Ty ... a tim to haslo. 99% lidi tady jenom natahuje ruku, chelo by info, jenom se ptat a pokud mozno co nestupidnejc. Co kdyby se Ti, kteri nevic drzkuji o tom, ze se tady pise OT, v prve rade zamysleli na tim, cim ONI prispivaji tomuto foru.

Jinak, sorry, ale ja bych Rumburakovi editaci rozhodne nedaval, je to kamos, ale:

- nevi nic o US a toto forum je o US (CND zvlada OK)
- nepsal tady Miro, ze se boji editace kvuli optimalizaci pro search engines? Rumik neco smazne ... muzou se ztratit key words.

Nebavili jsem se tady o tomto uz parkrat. O mazani starych prispevku?? O vycucnuti duleziteho infa, ktere je pohrbene nejenom v OT banter a gibberish, ale taky casove v uvodnich letech fora???

Mozna by jsme se meli zamyslet nad tim, proc je na tomto foru tolik hurvajzu a lidi jako Gejdos, namisto toho, aby toto forum bylo o lidech a pro lidi z US.

CZ se me tady ptal proc jsem sem zacal chodit. Neni na to zadna dobra odpoved, ale to, ze jsem si myslel, ze toto bude (a bylo sveho casu) misto pro Cechy v US a to hlavne tu mladsi a stredni generaci, byl jeden z tech hlavnich duvodu.

Ptal jsem par kamosek a kamaradu, snazil jsem se je presvedcit, aby sem zacali psat, protoze kazdy jejich prispevek ma tisickrat vetsi cenu, nez cokoli od idiotu, jako je SSS.
sammy sam south

Registrace: 04. 09. 2011

PříspěvekZaslal: po září 19, 2011 10:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig svého času co jsem si tady procházel forum a četl tvoje příspěvky jsem v tobě viděl docela velkou inspiraci a řikal si že jsi vážně někdo. Co všechno si určitě zažil. Ano, vážně jsem tě měl rád, ale potom co jsem se tě jednou trochu snažil usměrnit v tématu který jsem si tady jako první založil, a chtěl ab jste tam trošku usměrnili svoje vlastní debaty, ses neuvěřitelně nasral a začal mě urážet. Momentálně už k tobě nemám proč vzhlížet protože takhle by se člověk kterýho já považuju za svou inspiraci vážně neměl zachovat. Chápu jsem tady novej.
Maucta Confused
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: po září 19, 2011 10:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle me tento problem neni jen na nasem foru. Me posledni dobou pripada ze to je vsude. Cokoli hledam tak se to proste hleda spatne v porovnani s tim jak se to hledalo treba pred deseti lety. Internet je plnej nesmyslu a nepravdivych informaci.

Ty doby kdy se proste reklo "Google it!" budou brzo pryc. Me pripada ze vsude na internetu je v posledni dobe jenom bordel.
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: po září 19, 2011 10:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S tim pomahanim pri editaci bych to treba videl tak, ze kdyby se naslo vice dobrovolniku tak kazdej by mel na starost treba jen jedno tema, neco cemu rozumi a neco co ho treba i bavi.

Kdyby se to takto rozdelilo nebylo by to vubec narocne pro editory. Jsou zde napriklad temata, ktera maji jen nekolik prispevku do roka.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: po září 19, 2011 10:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mas pravdu a s dalsim rustem webu se to bude jenom zhorsovat. Ovsem, data mining byl vzdycky skill. Mozna si lidi az prilis zvykli na to, ze to bylo lehke. Vsechno dostavat pod nos taky neni dobre, viz hurvajzove. Jak tady psala Pipi - my jsme to pod nosem nemeli. Net byl minimalni, Chico-cz a podobne fora a websites byly daleko. Presto jsme si to info nasli. To info tady na foru je. Ano je treba se k tomu prokousat a do jiste miry je to problem, ale porad je to naprosta brnkacka ve srovnani s minulosti.
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: út září 20, 2011 12:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja samo opet souhlasim s B-Rigem.........co je vubec dnes jednoduche,jak bylo psano,to info tu je,tak si to najdi,nechce se ti hledat,tvuj problem! My to meli daleko tezsi a to,ze se tu snazime poradit a pomoct je JEN NASE DOBRA VULE!
A pokud se to zvrtne,SO WHAT.......myslim,ze tu spustu z nas chodi se nekdy i odreagovat.
By mne zajimalo,kolik z tech chytraku,co se jim tu poradilo se sem vratilo zpet a radi dalsim Question
Je jich jen hrstka Exclamation
ANONYMY,co tu chodi jen vyrypovat a provokovat,ti tu nikomu nevadi Question Exclamation Question
TY bych zrusila HNED!
A ostatni,pokud info,co potrebuji nenajdou,at se tedy znovu ptaji,hlavne by bylo dobry vedet,co clovek chce tady delat,jake ma sny a plany a ceho chce dosahnout Exclamation
NE TIPU,HURVAJZ CHCE DO USA,ALE ONO TO STOJI HODNE PENEZ,KTERE ON NEMA,TAKZE: "VYMYSLI PRO NEHO NECO JINEHO,CO ZROVNA MU BY SE LEPE HODILO Rolling Eyes
Prvni chci studovat,pak au-pairovat,pak pracovat......."neeeeee na cerno neeeee",tak bude ze mne boss nebo businessman Exclamation Question

Ono taky uz jsme to tu psali,nektere info,co tu sice nekde lezi nemusi take uz byt davno aktualni!

Anyways Miro,pokud budes potrebovat pomoc,dej mi vedet,rada pomuzu Exclamation
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: út září 20, 2011 4:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:
Skvela poznamka, diky. Ac byla napsana take v nespravnem tematu, dovolil jsem si ji presunout do hlavniho tematu o tomto foru.

Rumbo jestli mas zajem se jeste chopit procisteni fora tak si to necham projit jeste hlavou.

Je fakt ze tu mame sekce kde je dovoleno mluvit o vsem, ale na druhou stranu bychom meli zachovat sekce, kde by se nemelo prevracet tema.

Ja mam jen strach abys nasmazal vic nez je nutne. Nechci aby na foru zacla valka jen proto, ze si nekomu treba smazal hodne prispevku.

No ja uz to navrhoval pred nejakou dobou. Samozrejme, ze bych nevymazal dulezite informace.
Nejake saskarny by se i dali presunout do jineho tematu, protoze nektere blbiny jsou i srandovni Wink
Elizshabeth

PříspěvekZaslal: út září 20, 2011 9:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Aj, já to napsala jen jako malinkou připomínku a vy jste mě hodili na titulní stránku časopisu.

On je Hurvajz a Hurvajz, chápu že některé vlákna jsou odpad už od otázky, takže kdo hledá nějaké informace přečte nadpis, možná i dotaz a pokud vidí dotaz Hurvajze, tak z vlákna odejde i když má třeba 8 stránek. Jenže když je téma zajímavé a prvních několik příspěvků k tématu opravdu je a až pak se to zvrhne na off topic, tak to může čtenáře poplést a pak pokládá nové otázky, co sice nejsou Hurvajzovské, ale primitivní a už tu určitě byly stokrát někde zodpovězeny a dostane třeba i pokáráno, že si má pročíst fórum.

Já jsem jedna z těch, co tady hledala informace. Našla jsem nějaké odpovědi, ale hlavně jsem dostala kontakt na uživatele a přes mobil se mi dostala pomoc co bych opravdu nečekala a za to jsem vděčná.

Už jsem si na vlastní kůži něco odzkoušela, tak teď ráda poradím ostatním, ale pokud se to vždy ztratí v chaosu a dobré zábavě, tak uvidím jak dlouho mě to bude bavit. Nemyslím si, že bych tady někomu extra chyběla, ale třeba se někomu moje zkušenosti mohou do budoucna hodit. Zatím mohu radit jen ohledně WAT, svatby a kde tady v naší horní dolní seženete nejlepší pivo a jídlo. Wink
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: út září 20, 2011 1:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem rad ze se mezi nami jeste najdou lide kteri maji chut pomahat. Jestlize jeste nekdo ma zajem pomoci v nejakem tematu, dejte vedet. Samozdrejme jak je tradici na nasem foru nic neni povine a jestlize to nekoho prestane bavit, tak mu za to nikdo hlavu trhat nebude. Naopak i minimalni nepravidelna pomoc se pocita a vsichni za to urcite budou vdecni.
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: út září 20, 2011 1:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

takze poradek by mel byt predevsim v sekci

Legislativa v USA

tady mame temata:

Tipy a navody
Rady, tipy a informace, návody (napis svuj pribeh)

Zelena karta
Jak, kde, co, proc (napis svuj pribeh)

Drivers Licenses
Ridicske prukazy (napis co vis)

INS - USCIS
Bureau of Citizenship and Immigration Services

SSN
SSN - Social Security Number

Credit History
Kreditova historie

ITIN, IRS, Taxes - Dane v USA
Individual Taxpayer Identification Number, IRS, Dane...

Studium, Skoly, Stipendia
Debata o studiu, skolach, programech, ESL, etc.

Viza

Marriage - Wedding
Svatba v Americe (napis co vis)

Legal representatives
Pravnici, notari, atd.

Dejte mi vedet kdo ma zajem o jake tema.

Jestlize ma nekdo navrh na prejmenovani tematu, nebo vytvoreni noveho tematu, nebo sjednoceni dvou temat do jednoho, atd., dejte mi vedet.
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: út září 20, 2011 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:

Jinak, sorry, ale ja bych Rumburakovi editaci rozhodne nedaval, je to kamos, ale:

- nevi nic o US a toto forum je o US (CND zvlada OK)
- nepsal tady Miro, ze se boji editace kvuli optimalizaci pro search engines? Rumik neco smazne ... muzou se ztratit key words.

Rumba ma forum Kanada a tam odvadi skvelou praci a taktez Rumba procistuje inzerci, coz je nejhorsi prace na kterou jsem ja nemel vubec nervy, je ale fakt ze i kdyz bydli kousek od hranic tak ma vetsi prehled co se tyce Kanady.

Navrhoval bych Rumbu pustit do editace temat s volnou diskuzi jako jsou

Česko
Slovensko
Ostatni zeme sveta

A kdyby se BR prihlasil tak bych navrhoval sekci

USA - CZ otevrena debata
vsechny temata..

Jinak podle me je BR jeden z velice uzitecnych uzivatelu i bez toho aby se hlasil jako editor.
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: út září 20, 2011 2:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja to tedy beru sefe Wink

O USA nic nevim a tak vam do toho nemuzu kecat a ani vam tam nic mazat.
Hlavne jsem rad, ze nic nemuzou mazat anonymove Twisted Evil
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: út září 20, 2011 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeste dodatek. Mozna ze by se meli mazat hned v "zarodku" prispevky, ktere zacinaji Hurvajzove, tipu:

Je me 15, neumim anglicky, nemam penize, ale mojim snem je zit v USA (nejlepe nekde v teplicku). Muze me nekdo dat radu, jak to udelat? Confused
pdmlynek
Moderator

Registrace: 16. 08. 2005

PříspěvekZaslal: út září 20, 2011 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rumburak napsal:
Jeste dodatek. Mozna ze by se meli mazat hned v "zarodku" prispevky, ktere zacinaji Hurvajzove, tipu:

Je me 15, neumim anglicky, nemam penize, ale mojim snem je zit v USA (nejlepe nekde v teplicku). Muze me nekdo dat radu, jak to udelat? Confused

Nesouhlasím.

Já myslím že to 15-ti leté myslí doopravdy. Jejich otázky, i když se Ti zdají naivní, mi připadají velice důležité otázky na kterou vážně chtějí odpověď. Proč by jsi chtěl mazat otázky nebo diskuze newbies? Spíš naopak by jsme měli takové otázky vítat.

Otázky newbies na mnoha fórech štve dost lidí co jsou už veterans. Místo aby jsme to mazali, co takle jim pomoc?

Myslím že mazání by se mělo rezervovat pro anonymy typu: “jste všichni volové”.
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: út září 20, 2011 7:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:
Zelena karta
Jak, kde, co, proc (napis svuj pribeh)

Já bych zkusil pročistit tu Zelenou kartu. Ještě bysme se měli dohodnout, jakým způsobem to čistit. Jaký off-topic nechat a jaký ne. Nebo jestli mazat nekompromisně vše co se netýká tématu. Aby se nám tu pak Rumburak neproměnil z Veterána na nováčka Laughing

Navrhoval bych ještě upravovat nadpisy příspěvků, aby z nich bylo aspoň trochu jasný, čeho se týká obsah. Kolikrát někdo napíše místo názvu "dotaz" nebo něco podobně neurčitýho a část uživatelů, kteří něco rychle hledají takový příspěvek přeskočí a jdou dál. Přitom tam může zrovna být to, co hledali.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: út září 20, 2011 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

czolgos napsal:

Já bych zkusil pročistit tu Zelenou kartu.

Ohledne DVL jsi nejzkusenejsi ... ale co ty ostatni cesty, jak se dostat k GC? Ono jich neni nejak moc, tak asi jo, jsi na to nejlepsi.

czolgos napsal:

Ještě bysme se měli dohodnout, jakým způsobem to čistit. .

Toto bude asi nejvetsi problem. Ja mam velky odpor k mazani i tech nejvetsich blbosti a OT. Prilis to zavani cenzurou a je riziko, ze se neco ztrati. Nemluve o Rumikove padu (good point, CZ) z vrcholu naseho fora Laughing

Proto nesouhlasim, podobne jako PD, s automatickym mazanim hurvajzu a navrhoval jsem dedicated "Noob/hurvajz" rubriku. To, ze by hurvajzove videli, kolik jich je a jak male maji sance s tim svym hurvajzovskym pristupem, ze uz tady tech dotazu bylo more a lidi na ne nebudou odpovidat, samo o sobe, by byla rada k nezaplaceni, message sent, so to say.

czolgos napsal:

Navrhoval bych ještě upravovat nadpisy příspěvků, aby z nich bylo aspoň trochu jasný, čeho se týká obsah. Kolikrát někdo napíše místo názvu "dotaz" nebo něco podobně neurčitýho a část uživatelů, kteří něco rychle hledají takový příspěvek přeskočí a jdou dál. Přitom tam může zrovna být to, co hledali.

Co takhle misto prejmenovavani tagging? Keywords? Je otazka, jestli je to mozne. Dalsi duvod proc jsem proti mazani a spis bych byl pro vycucnuti dulezitych prispevku a infa do neceho, jako jsou ty FAQs, o ktere jsme se pokouseli na zacatku kazde rubriky. Pak je zamknout pro vsechny mimo editora dane rubriky a Miry, aby se maximalne zabranilo OT.

Otazka je, nakolik by se forum nafouklo, co se tyce mista na serveru.

Je to velky kus prace a bude nutne to delat prubezne dal i po dokonceni.

Ja bych se teda hlasil, ale nejdriv musime nejak jasne vymezit a definovat, o co se tady vlastne budeme pokouset a musime se na tom shodnout. Jesteze mame tolik casu (hlavne Rumik). Forum funguje dobre, i kdyz ne teda optimalne a neni nutne spechat. BTW, toto je jedna z veci, ktere by bylo nejlepsi probirat na nejakem srazu ... kdyby byl mozny v nejakem smysluplnem mnozstvi.

Dik za pochvalu, Miro. Potesi, kdyz to nekdo jednou za cas rekne, i kdyz nejsem (snad Wink), tak jesitny, abych si na to potrpel.

Kde je moje babygirl, MW?????
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: st září 21, 2011 3:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

czolgos napsal:

Ano s tim souhlasim.
Mazal bych minimalne, ale uprava a premisteni off-topic vlaken do spravnych kategorii by se melo udelat.
Elizshabeth

PříspěvekZaslal: st září 21, 2011 3:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud se vám k tomu hodí pohled toho kdo informace hledal, tak nadpisy dělají opravdu hodně. Nějaký ten off topic už bych překousla, když bych musela číst každé vlákno v jedné kategorii.

A mazání je jedna věc, ale ty FAQs by byly asi užitečnější. Kdyby se tam přesunulo to nejdůležitější, obecné a aktuální, tak to by bylo pro toho kdo hledá krásně přehledné.
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: st září 21, 2011 3:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nez se do toho pustime tady je navrh

Pravidla pro editory:

Nikomu nic nemazat jestlize to neni nezbytne nutne. Maze se jen velice zridka, pouze prispevky, ktere hrube porusuji pravidla fora se mohou mazat.
Chicago-cz.com forum si zaklada zejmena na svobode slova a nazoru. Jestlize ma nekdo uplne rozdilny nazor, (napr. miluje komunisty a cikany a nesnasi USA) neznamena to ze jeho prispevek musi byt smazan.
Nemazat starsi prispevky jen pro to ze jsou neaktualni, U prispevku je datum takze si kazdy muze domyslet jak jsou informace aktualni. (Stare informace poslouzi dobre tomu kdo hleda stare info.)
Pri procistovani starsich prispevku nemazat off-topic prispevky na ktere nekdo zreagoval v dalsich odpovedich. (Kompletne forum procistit nelze)

Zaklady:

presouvani vlaken - presunout cela vlakna do spravnych kategorii (napr. kdyz se nekdo v sekci "volne tema" zepta na svatbu v USA) melo by se vlakno presunout do spravne kategorie s tim ze forum system zanecha odkaz v miste kde vlakno bylo puvodne zalozeno.

FAQ - na zacatku kazdeho tematu by melo byt vlakno FAQ kde by byl vycuc tech nejdulezitejsich otazek a odkazy na vlakna kde informace jsou. Pak je zamknout pro vsechny mimo editora. (jak rikal BR)

Rozdeleni vlakna - v pripade ze se v jednom vlakne kompletne zmeni tema je mozne toto vlakno rozdelit na dve. (neni to slozite, je na to funkce v systemu)

Upravovat nadpisy - napr. u vlakna s nazvem "dotaz" by se mel zmenit nazev tak aby v nazvu vyla klicova fraze tematu. viz. pravidla fora http://www.chicago-cz.com/forum/viewtopic-373.html bod 3.
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: st září 21, 2011 4:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli nekdo napise, ze miluje komunisty, tak at se nedivi, ze ho poslu do prdele Idea
Pak ale muj prispevek nikdo nemuze tez smazat Wink
Je tu svoboda slova ne?
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: st září 21, 2011 4:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rumburak napsal:
Jestli nekdo napise, ze miluje komunisty, tak at se nedivi, ze ho poslu do prdele Idea
Pak ale muj prispevek nikdo nemuze tez smazat Wink
Je tu svoboda slova ne?

To jo ale jsou tu pravidla fora ktera zakazujou sprosta slova a neslusne chovani, nebo nadavani.
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: st září 21, 2011 4:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Uz me tady par lidi take vynadalo, ze sem pridavam, co se jim nelibi Confused
Takze by to melo platit pro kazdeho Idea
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: st září 21, 2011 5:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:
.
Nemazat starsi prispevky jen pro to ze jsou neaktualni, U prispevku je datum takze si kazdy muze domyslet jak jsou informace aktualni. (Stare informace poslouzi dobre tomu kdo hleda stare info.)

S timhle ja zrovna nesouhlasim.
Je tu urcite par temat,jako napriklad ohledne SSN nebo DL,ktere nejsou uz "davno pravda",tim padem jsou zbytecne,si myslim.
Nehlede na to se mi nechce verit,ze nekdo se bude "prohrabavat" prispevkama co ja vim 2005-2009,kdyz vetsina novacku a Hurvajzu si nejsou schopni precist prispevky par mesicu stare a ptaji se na stejne veci porad dokola.
Zase mi to prijde trochu sentimentalni,pokud by se to vymazalo,roky zpatky tu byly urcite uzivatele,ktere vy pamatujete,ja ne a tak by tady po nekterych trebas nic nezbylo Sad
Nehlede na tom,ze co si budem povidat,uz to neni co to byvavalo. Uz sem tolik lidi nelita a spoustu jich z USA odletelo pryc Sad

Jinak s FAQ a upravenim nekterych nadpisu souhlasim.
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: st září 21, 2011 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

HEY,mam navrh na dalsi tema " FITNESS,HEALTH AND BEAUTY" Very Happy
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: st září 21, 2011 6:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pipi, smazal jsem ti teďka post z FAQ o GC. Chtěl bych, aby ve FAQ nevznikala diskuse, aby to bylo přehledný. Diskutovat o FAQ můžeme kdyžtak bokem nebo přes SZ a není pak problem danou otázku doplnit nebo opravit. Díky za pochopení.
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: st září 21, 2011 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

czolgos napsal:
Pipi, smazal jsem ti teďka post z FAQ o GC. Chtěl bych, aby ve FAQ nevznikala diskuse, aby to bylo přehledný. Diskutovat o FAQ můžeme kdyžtak bokem nebo přes SZ a není pak problem danou otázku doplnit nebo opravit. Díky za pochopení.

Jo vsimla jsem si,Sorry je to OK
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Oznameni Chicago-cz Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA