Titul z ČR, postup

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Titul z ČR, postup

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Studium, Skoly, Stipendia
Autor Zpráva
Elizshabeth

Registrace: 02. 06. 2011

PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2011 5:14 am    Předmět: Titul z ČR, postup Odpovědět s citátem

Zdravím,

zajímalo by mě, na koho se obrátit ohledně mého titulu.
Ne že by se mi nechtělo dělat GED, ale připadá mi hloupé, že by se neuznalo vůbec nic. Mám sice jen Bc. ale dle mé maminky je nějaká nová domluva mezi ČR a USA ohledně uznávání některých škol od nás a moje škola je prý jednou z nich. K českému diplomu mám v angličtině Diploma Supplement, který je výpisem všech předmětů a kreditů.

Na koho se mám teda obrátit? Mám si zajít na nějakou univerzitu nebo zkontaktovat nějaký úřad?

Děkuji za všechny rady.
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2011 7:36 am    Předmět: Re: Titul z ČR, postup Odpovědět s citátem

Elizshabeth napsal:
Zdravím,

zajímalo by mě, na koho se obrátit ohledně mého titulu.
Ne že by se mi nechtělo dělat GED, ale připadá mi hloupé, že by se neuznalo vůbec nic. Mám sice jen Bc. ale dle mé maminky je nějaká nová domluva mezi ČR a USA ohledně uznávání některých škol od nás a moje škola je prý jednou z nich. K českému diplomu mám v angličtině Diploma Supplement, který je výpisem všech předmětů a kreditů.

Na koho se mám teda obrátit? Mám si zajít na nějakou univerzitu nebo zkontaktovat nějaký úřad?

Děkuji za všechny rady.

http://www.asha.org/

Kontaktuj treba tady. Ono mozna se tva skola uznava,ale ty mas speech therapy a tak to je o vade reci. Mozna nesouvisi nijak s tvou urovni anglictiny,vyslovnost a tak, ty sama urcite vis, ale ty budes ty deti ucit spravne mluvit,vyslovovat. Budes muset byt velice dobra mluvci.

Nebo mas specializaci na klinickou logopedii...?
Ono jde o velice uzce vyhranenou skolu a pokud titul bude uznan atd...tak pro ten a jisty obor,specializaci,at uz v klinicke logopedii ci specialni pedagogice....napada me autismus,kde je poptavka po kvalifikovanych z tveho oboru take.

Urcite kontaktuj a uvidis....
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Studium, Skoly, Stipendia Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
USA odkazy | Weblog o USA | Inzerce v USA | Galerie USA | Diskuse o USA

Copyright © chicago-cz.com
Webdesign a Optimalizace by Miro - miroweb.com

UFOseek.com - Directory, Community and News. UFO Seek Forum - rare free community for discussion of UFO-Paranormal, mysterious and unexplained topics.

Slovak Republic Web Directory About Slovak Republic
Czech Republic Web Directory About Czech Republic