Manzelstvi-zelena karta

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Manzelstvi-zelena karta

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta
Autor Zpráva
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt červenec 20, 2006 12:57 am    Předmět: Manzelstvi-zelena karta Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Pred nekolika tydny jsem se vdala. mam propadle vizum a pravnik mi dnes rekl, ze pravdepodobne nejsem opravnena uchazet se o zelenou kartu. je to pravda
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: čt červenec 20, 2006 1:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslim, ze by jsi mela promluvit s jinym pravnikem.
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt červenec 20, 2006 1:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

To urcite budu, ale az zitra. Ale ted potrebuju vedet na cem jsem. Je to na bednu
XxX

Registrace: 13. 07. 2005

PříspěvekZaslal: čt červenec 20, 2006 1:56 am    Předmět: Re: Manzelstvi-zelena karta Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Pred nekolika tydny jsem se vdala. mam propadle vizum a pravnik mi dnes rekl, ze pravdepodobne nejsem opravnena uchazet se o zelenou kartu. je to pravda

jsi opravnena,
ten pravnik se moc neorientuje
Ja mela taky propadly vizum
Mob

Registrace: 26. 01. 2005

PříspěvekZaslal: čt červenec 20, 2006 5:52 am    Předmět: Re: Manzelstvi-zelena karta Odpovědět s citátem

Myslim ze by jsi mela odcestovat do Mexika a tam zustat ...

Anonymous napsal:
Maxipes

Registrace: 06. 02. 2005

PříspěvekZaslal: čt červenec 20, 2006 8:58 am    Předmět: Re: Manzelstvi-zelena karta Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:

Ahoj Anonymni.
Pravda to neni,ale neznam kompletne celou tvou situaci a pokud jde pouze o propadle visum,tak mas normalni sanci na ziskani GC za ucelem snatku s US obcanem podle dnesnich USCIS zakonu,ale nevim jestli jsi tu treba nekdy nebyla trestana a jestli mas vsechny ostatni nalezitosti k procesu (pohovoru),jako treba I-94,cestovni Pas.... Vubec nevadi,ze jsou doklady propadle,ale musi byt originalni.Nevim v jakem state zijes a jestli jsi jiz poslala all Forms,ale zhruba od poslani Forms trva 6 mesicu nez dostanes GC nebo alespon pozvani na pohovor,pokud nenastanou nejake jine komplikace atd... Samozrejme tech 6 mesicu je relativnich !!! Znam docela par lidi co to takto ziskali a i jsem jim s tim pomahal a nekteri meli GC jeste drive nez za 6 mesicu.Bavim se o soucasnosti.
Pravnici jsou v nekterich pripadech dobri jen na odtucnovaci kuru $$$ a stejne ti kolikrat nereknou nic co by jsi jiz nevedela,nebo ti kazdy rekne uplne neco jineho.Jasne,v nekterych situacich je pripad slozity a s nim i porozumeni prava komplikovane,ale myslim,ze to neni tvuj pripad.Pokud by jsi potrebovala s necim poradit a budu vedet,poradim,ale nejsem pravnik.

Zatim se mej a cago maxipes.
XxX

Registrace: 13. 07. 2005

PříspěvekZaslal: čt červenec 20, 2006 4:00 pm    Předmět: Re: Manzelstvi-zelena karta Odpovědět s citátem

Mob napsal:
Myslim ze by jsi mela odcestovat do Mexika a tam zustat ...

Anonymous napsal:

Ty mas Mobe zase dobrou naladu vid
LOL
marci
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt červenec 20, 2006 10:08 pm    Předmět: svatba Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Pokud jsii si vzala americkeho obcana to ze mas propadle vizum nikoho nebude zajimat jen si vyplnte I - 130 a ostatni doklady a budes v pohode. zavoles nebo zajdi na USCIS a oni ti poslou a reknou jake formy potrebujes, pravnika nepotrebujes , leda jsi neco provedla a i tak na USCIS je tuna pravniku zdarma ci za minimalni penize
Henek
Veteran

Registrace: 12. 03. 2005

PříspěvekZaslal: čt červenec 20, 2006 10:53 pm    Předmět: Re: Manzelstvi-zelena karta Odpovědět s citátem

uote="Mob"]Myslim ze by jsi mela odcestovat do Mexika a tam zustat ...

Mobe to je dobry napad zrovna jsem prijel do mexica a nepotrebuji ani zelenou kartu

[[url]
Mob

PříspěvekZaslal: pá červenec 21, 2006 2:42 am    Předmět: Re: Manzelstvi-zelena karta Odpovědět s citátem

Nice!! Laughing
nehral jsi nahodou v Shrek? Cool

Henek napsal:
uote="Mob"]Myslim ze by jsi mela odcestovat do Mexika a tam zustat ...

Mobe to je dobry napad zrovna jsem prijel do mexica a nepotrebuji ani zelenou kartu

[[url]
Henek
Veteran

Registrace: 12. 03. 2005

PříspěvekZaslal: pá červenec 21, 2006 2:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak jsi mne poznal????
Mob

PříspěvekZaslal: pá červenec 21, 2006 4:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle toho knira Twisted Evil
Henek napsal:
Jak jsi mne poznal????
amazonak

Registrace: 16. 07. 2006

PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 11:04 pm    Předmět: karta zamitnuta Odpovědět s citátem

Stalo se vam neco takoveho? ...a co jse v takovem pripade delali?

Skoro po deseti letech v USA, muj spolubydlici konecne dodelal skolu, dostal praci, nasel si manzelku americkeho obcanstvi a mel krasnou vyhlidku na budouci zivot. Ale ouha co se stalo! Pri imigracnim pohovoru se ho neptali na nic, jenom se ho zeptali aby prinesl formular I9 od zamestnavatele, ktery ho zamestnava a ze na to ma 30 dni. Vsichni co jsme tady na cerno a kdo chce dostat lepsi praci tak vyplnuje ze je aericky obcan, neni to nikdy zadny problem, ale v tomto pripade je to pruser, jelikoz lhal na I9. Delal jako self kontraktor jeste u dalsich dvou firem, od kterych mel potrzeni ze je self kontraktor tudiz zadny I9 nevipnoval. Po triceti dnech mu dosel dopis ze je zamitnut. Vzal si lepsiho pravnika, nejakeho deportacniho ktery se zabiva tema nejhorsima pripadama, ale nic to nepomohlo. Jelikoz nedostali zadny papir od firmy kde delal a kde to vyplnoval, oni si tam zavolali, a dostali co chteli.

Jelikoz jsem ve stejne situaci, dodelal jsem uspesne skolu, a taky se chci ozenit a zlegalizovat, mam z toho husi kuzi, protoze se ho ptali na interview kdo ze je jeho spolubydlici.Bojim se ze to bude stejny scenar a tudiz nebudu nedostanu zelenou kartu. Mel nekdo nejakou zkusenost s timto? Jenom podotykam ze se toto stalo v Severni Karoline, mozna jinde to nedelaji, nebo to zacali delat az tedka?

Diky za kazdou radu!

...amaz
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA