Clo v USA

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Clo v USA

Autor Zpráva
..Lucano..
Anonymní

PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2011 7:52 pm    Předmět: Clo v USA Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Ahoj,

jsem opet v usa a chtel bych si sem nechat poslat balicek v ciny. Nevite nekdo, jestli se plati clo nebo dph, kdyz bude mit balicek hodnotu asi 70USD?

Dekuji! Smile
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2011 11:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne, ja jsem nikdy za baliky neplatil.

DPH tady neexistuje, je tady sales tax a nektere staty nemaji ani tu. Aaaaaanebo napr. kupujes pres web obchod: pokud mas shipping nebo residency (jak kdy) v jinem state, nez je stat, kde je fyzicky ten prodejce, tak taky neplatis sales tax ve vetsine pripadu.
Maťa
Anonymní

PříspěvekZaslal: út červenec 19, 2011 5:04 pm    Předmět: no ty asi ne.. Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:

To mě nepřekvapuje, ty asi neplatíš za víc věcí...
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: út červenec 19, 2011 8:26 pm    Předmět: Re: no ty asi ne.. Odpovědět s citátem

Maťa napsal:
Big_Rig napsal:

A ty za baliky platis..?
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: út červenec 19, 2011 8:58 pm    Předmět: Re: Clo v USA Odpovědět s citátem

..Lucano.. napsal:
Ahoj,

jsem opet v usa a chtel bych si sem nechat poslat balicek v ciny. Nevite nekdo, jestli se plati clo nebo dph, kdyz bude mit balicek hodnotu asi 70USD?

Dekuji! Smile

Někde jsem četl, že balíky z Číny se neproclívají do 50 USD, ale je to 3 roky stará informace. Asi taky záleží, co sis objednal. Pokud se ti to chce hledat, tak zkus stránku http://www.cbp.gov/
Maťa

Registrace: 20. 07. 2011

PříspěvekZaslal: st červenec 20, 2011 4:53 pm    Předmět: Re: no ty asi ne.. Odpovědět s citátem

MW napsal:
Maťa napsal:
Big_Rig napsal:

A ty za baliky platis..?

Já ne, ale Big Rig platí všeobecně za "balíka" Very Happy Very Happy
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: čt červenec 21, 2011 3:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Konecne ma nekdo tu kuraz se "obout" do BR Wink
Uz jsem si myslel, ze tady s nim musim bojovat sam Confused
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: čt červenec 21, 2011 5:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Za prve, to je jenom Koper, jak tady z jeho IP poznala a podotkla MW. Za druhe, to nema s "kurazi" nic spolecneho - je to ta nejzbabelejsi forma patetickych utoku, jake jsou. Mozna proto mas takovou radost. Question Exclamation Idea

Je to ubohe. Gejdos je sice loon, ale aspon se podepisuje a ma guts. Nekoho takoveho je mozne aspon trochu respektovat. Kopera (a jakkoli jinak si bude rikat) je mi jenom lito, ubozaka jednoho.

Za treti, Ty se mnou nebojujes - ja Te vychovavam, trenuju a cvicim (s trochou stesti by ses mohl dostat i do NASA). Muzu Te ujistit, ze kdyz se ja s nekym rozhodnu bojovat, tak to vypada uplne jinak. Laughing Laughing Laughing Uz jsme Ti milionkrat rekl, ze ten Tvuj "boj" je ciste jenom a jenom v Tvoji nepotopitelne hlave, Done Quixote. Zanech boje s vetrnym mlynem, pac kdyz prijedes na sraz, tak dostanes pusu (a budes prskat jako pytel nasranych koucouru Very Happy ) - tak poznas, kdo je Big Rig i bez fotky. Samozrejme, poznas to i podle toho, ze ja tam budu jednoznacne nejsarmantnejsi a budu se vyznacovat "ruggedly handsome" vzhledem mladeho Harrisona Forda v kombinaci s chlapeckym sarmem mladeho Toma Hankse. Throw in a little of Sean Connery (any age) ... and you got yourself a picture. Stop drooling, MW!!! Chrissake, you're married (admittedly, not to me), girl!
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: čt červenec 21, 2011 5:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A prestante psat svoje gay romance novellas do vlakna o clech!!!!
Maťa

PříspěvekZaslal: čt červenec 21, 2011 7:58 pm    Předmět: Ale copak... Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Za prve, to je jenom Koper, jak tady z jeho IP poznala a podotkla MW. Za druhe, to nema s "kurazi" nic spolecneho - je to ta nejzbabelejsi forma patetickych utoku, jake jsou. Mozna proto mas takovou radost. Question Exclamation Idea

Je to ubohe. Gejdos je sice loon, ale aspon se podepisuje a ma guts. Nekoho takoveho je mozne aspon trochu respektovat. Kopera (a jakkoli jinak si bude rikat) je mi jenom lito, ubozaka jednoho.

Ale copak to, velký kolečkotoč BR ztrácí nervy a musí si nechat od admina zjišťovat cizí IP, jelikož na to, aby si to zjistil sám, mu pánbíček zapoměl přidat pár miliónů mozkových buněk? Very Happy
Nevím a ani mě nezajímá jakou IPinu měl ten Koper, ale svou ti rád sdělím - je stejně přidělovaná automaticky pokaždé znova, protože jedu přes mobilní CDMA od O2. Tak zde ji máš ať příště víš kdo ti doopravdy píše: z domu je to 85.160.121.45 , HostName ip-85-160-121-45.eurotel.cz. Jo a jedu stále jen přez IPv4. Tu z práce, na které jsem provedl i registraci na tomto fóru, ti bohužel takhle veřejně prozradit nemohu, je občas monitorovaná zaměstnavatelem. Ale zdejší admin si ji podle protokolu ze dne mé registrace může dohledat, tedy až po router a firewall, dál ho to nepustí. To je tak asi vše, co jsem ochoten Ti poskytnout jako proof of my identity. Přesto, že mě Tvé názory a chování vesnického burana málokdy nechají klidným, dále odmítám reagovat na jakýkoliv Tvůj stupidní útok a výlev, prostě se ignorujme. Koper a pár ostatních to sice vzdali - podle mě ne proto že jsou slaboši a měkýši, ale naopak, protože takoví jako ty jim za to prostě nestojí - nicméně já tě mám v paži. Tak si vys..r voko a víc mě tady neopruzuj. Jasan zmetku?
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: čt červenec 21, 2011 11:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Snad si nemyslis, ze te BR necha na pokoji Wink
On to tu ridi, no mysli si ze nas nejak "vychovava" Confused
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: čt červenec 21, 2011 11:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja mam JEHO na pokoji???? Jsi zase vozraly, ne? Rolling Eyes

Pateticke.
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: pá červenec 22, 2011 1:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vozralej jsi ty Rolling Eyes Precti si jeste jednou jeho prispevek Idea
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá červenec 22, 2011 2:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jeho prispevky nectu ani na zadne jeho prispevky nereaguju (pateticke provokace a stupidni shit) - jak vic ho mam nechat na pokoji, Ty tele?

Ja reaguju na ty kydy, co tady pises OPET Ty. Treba Tebe se marne snazim "nechat na pokoji" uz peknou chvili jako favor Mirovi. Ale Ty, podobne jako Koper, se porad vnucujes a beres si me porad do huby. Masturbujte oba u mych prispevku, jak chcete, vnucujte se, jak chcete, ja to tady nikomu neberu.

Nefnukej tady ale a neobvinuj me z toho, ze nekoho nenecham na pokoji. Prestan si me pasivne-agresivne brat do huby a ja Te budu ignorovat a "nechavat Te na pokoji", az Ti z toho bude smutno. Cestne pionyrkse Laughing Laughing Laughing Laughing OK, cestne hokejisticke a truckerske, do pionyra me nikdy nevzali, pac jsem byl z "nevhodne" rodiny.
Maťa

PříspěvekZaslal: pá červenec 22, 2011 6:15 pm    Předmět: Asi máš pravdu. Odpovědět s citátem

Rumburak napsal:
Snad si nemyslis, ze te BR necha na pokoji Wink
On to tu ridi, no mysli si ze nas nejak "vychovava" Confused

Asi máš pravdu. Ale mám pocit, že vychovat by tu potřeboval spíš on. Co vychovat - převychovat a to úplně z gruntu. A nejlíp pěstí.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Business Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
USA odkazy | Weblog o USA | Inzerce v USA | Galerie USA | Diskuse o USA

Copyright © chicago-cz.com
Webdesign a Optimalizace by Miro - miroweb.com

UFOseek.com - Directory, Community and News. UFO Seek Forum - rare free community for discussion of UFO-Paranormal, mysterious and unexplained topics.

Slovak Republic Web Directory About Slovak Republic
Czech Republic Web Directory About Czech Republic