Visa Loterry - DV - 2011

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Visa Loterry - DV - 2011

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta
Autor Zpráva
czolgos
Moderator

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 9:00 am    Předmět: Visa Loterry - DV - 2011 Odpovědět s citátem

Dalsi rocnik loterie o zelenou kartu zacal 2.10.2009, poledne EDT a konci 30.11.2009, poledne EST.

Vice info na:
http://www.dvlottery.state.gov/

Diskuse o minulem rocniku zde:
http://www.chicago-cz.com/forum/viewtopic-3757.html
Sharkee

Registrace: 21. 10. 2009

PříspěvekZaslal: st říjen 21, 2009 10:41 am    Předmět: Green Card photo Odpovědět s citátem

Chci se zeptat, zda někdo umí upravit fotku tak, aby šla vložit do formuláře green card.Nebo třeba jen poradit, jak to udělat.Je třeba, aby měla přesné parametry 600X600mpx.Dik.
Marek

Registrace: 13. 01. 2008

PříspěvekZaslal: st říjen 21, 2009 11:30 pm    Předmět: GC lottery Odpovědět s citátem

Vite nekdo jestli se muzu prihlasit do letosni GC loterie kdyz nemam vystudovanou stredni skolu v CR ale v USA? Momentalne si jeste dodelavam stredni skolu v CR ale bude mi to trvat jeste necele 2 roky nez ji dokoncim. Doufam take ze nevadi kdyz zatim nemam zadnou pracovni zkusenost. Myslite ze ma cenu to zkouset kdyz v CR budu jeste muset stravit ty 2 roky jak uz jsem zminil? Diky za odpovedi
mmina

Registrace: 25. 10. 2009

PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2009 11:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak prihlasit se samozrejme muzes, ale abys ji mohl dostat, tak musis mit ukoncenou stredni skolu, ekvivalent 12 lete US high school...to je uplne to zakladni kriterium, cetl jsi pravidla? ((:
mmina

Registrace: 25. 10. 2009

PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2009 11:46 am    Předmět: Re: Green Card photo Odpovědět s citátem

Sharkee napsal:
Chci se zeptat, zda někdo umí upravit fotku tak, aby šla vložit do formuláře green card.Nebo třeba jen poradit, jak to udělat.Je třeba, aby měla přesné parametry 600X600mpx.Dik.

Stahni si treba PhotoFiltre, nekde bude i v cestine. Tam si to jednoduse nastavis a pak to na tech strankach zkusis validovat, jestli ti to tu fotku vezme, nebo ne.
Good luck ((:
Vita

Registrace: 28. 03. 2009

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 11:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja jsem investoval do sve sance 100kc a nechal se vyfotit od profesionala. S presnym pozadim rozmerama a p. fotografka mi fotku nahrala na flash disk. Doporucuju to je skoda vypadnout na necem takovem banalnim jako je spatna fotka
Belzebuba

Registrace: 26. 01. 2007

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 6:12 pm    Předmět: Fotka Odpovědět s citátem

Holka z prace je tu na pracovni viza a letos zkousi zelenou tez a bo loterii podavala na posledni chvili tak sme fotku museli nejak narychlo poresit.
Se postavila pred bilou zed, vyfotila jsem ji a upravila velikost fotky v MS Paint (start/programy/prislusenstvi/paint). Proslo to v pohode.

Samozrejme, ze od profesionala je to vzdycky lepsi, ale vedu bych z toho nedelala :]
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 11:40 pm    Předmět: Re: Fotka Odpovědět s citátem

Belzebuba napsal:
Holka z prace je tu na pracovni viza a letos zkousi zelenou tez a bo loterii podavala na posledni chvili tak sme fotku museli nejak narychlo poresit.
Se postavila pred bilou zed, vyfotila jsem ji a upravila velikost fotky v MS Paint (start/programy/prislusenstvi/paint). Proslo to v pohode.

Samozrejme, ze od profesionala je to vzdycky lepsi, ale vedu bych z toho nedelala :]

Laughing Laughing Laughing Laughing

czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2009 6:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro letosek konec.
floridan79

Registrace: 23. 07. 2008

PříspěvekZaslal: so květen 29, 2010 4:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj. tak tu mame skorocerven a zadnej prispevek? uz jste nekdo dostali dopis? chodej jeste vubec kdyz uz je to tak elektronicky ze se vyplnuje kod na netu?
zuzi63
Veteran

Registrace: 28. 02. 2010

PříspěvekZaslal: so květen 29, 2010 4:53 pm    Předmět: visa loterie Odpovědět s citátem

taky cekam,kazdy den.Uz jen dva mesice a pak to vime vsichni,co hraly.Zuzka
creature

Registrace: 14. 06. 2010

PříspěvekZaslal: po červen 14, 2010 10:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,
dostali jste uz nekdo letosni notification dopis? Vizovy bulletin na July 2010 (http://travel.state.gov/visa/bulletin/bulletin_5019.html) uvadi 111 vybranych Cechu a 125 Slovaku.
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: po červen 14, 2010 5:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajímavý je, že se nemohli účastnit Poláci.
creature

Registrace: 14. 06. 2010

PříspěvekZaslal: st červen 16, 2010 10:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To bude tim, ze pocet immigrant visa pro Polsko v poslednich letech prekrocil hranici povolenou pro DV loterii. Podivej se na tyto statistiky vsech immigrant visa vydanych do roku 2009: http://www.travel.state.gov/pdf/MultiYearTableXIV.pdf.

Jedne veci ale nerozumim. DV loterie by mela pomahat k diverzifikaci americke spolecnosti. Tak proc z vizoveho buletinu z meho minuleho prispevku je poznat, ze vice jak 52% vyhercu je z Afriky, 29% z Evropy, 14% z Asie a pak ostatni. Takova Nigeria (6000 vyhercu), Ethiopia (5200), Ghana (6002) ale Germany (1895), Czech Republic (111), Belgium (94), a France (767). I kdyz pocitam vyherce ze vsech 27 zemi EU tak nejsem ani blizko k poctu vyhercu z TOP 4 zemi Afriky. Takze DV loterie pomaha k utvareni "Africke" Ameriky. Lituju toho, ze jsem se nenarodil treba v Ghane Sad
zuzi63
Veteran

PříspěvekZaslal: čt červenec 01, 2010 8:11 pm    Předmět: Zelena karta Odpovědět s citátem

Dneska jsme se dozvedeli,ze jsme nevyhrali. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
smutna Zuzka
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: pá červenec 02, 2010 4:33 pm    Předmět: Re: Zelena karta Odpovědět s citátem

zuzi63 napsal:
Dneska jsme se dozvedeli,ze jsme nevyhrali. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
smutna Zuzka

Nic si z toho nedelej Zuzi,trebas zase pristi rok........ a jak to,ze vubec chces do USA,ja myslela,ze se ti v Nemecku dari??
zuzi63
Veteran

PříspěvekZaslal: pá červenec 02, 2010 5:09 pm    Předmět: Zelena karta Odpovědět s citátem

Diky Pipi,za utechu.To vis,ze se dari.my jsme navstivily USA pred temer dvema lety a hned se zamilovaly,cela rodina.(Florida).Jsme proste dobrodruzi.navic mam z velke casti americke zakazniky,nemusi pak jezdit za mnou.Vsude se budu mit fajn,kde jsou turisti a slunicko-ovsem za predpokladu,ze zustanu zdrava.Mej se Zuzka Smile
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: pá červenec 02, 2010 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No na Floride sice nejsem,ale jooooo USA je zeme plna moznosti a dobrodruzstvi,to mas pravdu,nedivim se,ze se ti(vam) tady zalibilo a mas super,ze s tim souhlasi cela tva rodina,s tim pripadnym stehovanim Wink
TAKZE DO BUDOUCNA DRZIM PALCE,AT VAM TO URCITE VYJDE,HLAVNE TO NEVZDAVAT!
klára20
Anonymní

PříspěvekZaslal: po červenec 04, 2011 9:51 pm    Předmět: dotaz Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

zdravím, chtěla jsem se zeptat,zda nevíte, kde můžu získat potvrzující číslo, dle kterého si zkontroluji na webových stránkách , zda jsem vyhrála nebo ne zelenou kartu, bohužel jsem ho ho po 1. květnu vyhodila, když jsem zjistila ,že jsem nevyhrála... mockrát děkuji Klára
John-5

Registrace: 14. 02. 2011

PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2011 6:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to klára20

pokud ti přišel mail od no-reply(zavinAC)state.gov, kde se omlouvají za problémy, tak tam byl odkaz na tvoje číslo v případě, žes ho ztratila nebo vyhodila.
klára20
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2011 6:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

díky Johne 5, ale to mně bohužel asi nepřišel... Sad
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA