Truckeri

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Truckeri
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Autor Zpráva
mirek42

Registrace: 11. 11. 2010

PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2010 8:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim, rad bych se zeptal jesli by me nekdo nevzal sebou na trip truckem. Delam prave CDL A licence course. Mam permit a DOT medical and drug test. Pred par tydny jsem mel operaci zlucniku takze krome skoly ted nemam zadnou pracovni napln. Kdyby nekdo vyjizdel z Chicaga na 2-3 dny a vzal by me sebou byl bych rad.
Nemam zadnou praxi.diky vsem a prima den.
stavamiroslav(zavinAC)gmail.com tel.7737471862
dagles

Registrace: 04. 08. 2005

PříspěvekZaslal: so listopad 27, 2010 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nazdar vsem! Tak sem nedavno obevil americanku co se uci Cesky Shocked Vecinou prodava na Diesel desk I-55, 108 mile Loves. Takova mala drobna blondynka, jmenuje se Ashley a byva tam pry od Ctvrtku do Pondeli ve vecernich hodinach, no a taky prej odpoledne Very Happy Mluveni ji sice moc nejde, ale rozhodne rozumi : Ahoj jak se mas? A ty? No vic si snad ani nepamatuju, ale rozhodne to bylo hezky prekvapeni Very Happy Takze pokud byste jeli nahodou kolem, urcite si rada pokeca. Very Happy
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: čt prosinec 09, 2010 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro ty co se tady ptaji na povolani ridice nakladnich vozu v USA. Tady jsem nasel nakou stranku:
http://www.jobsintrucks.com/
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: čt prosinec 09, 2010 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky sem jednu hodim

www.google.com
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: čt prosinec 09, 2010 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Taky sem jednu hodim

www.google.com

No to jsem mohl take pridat. Bohuzel nekteri to asi nepochopi Wink
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: čt prosinec 09, 2010 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rumburak napsal:
Big_Rig napsal:
Taky sem jednu hodim

www.google.com

Pochopi, ale proc se namahat ze? Very Happy
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: čt prosinec 09, 2010 8:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MW napsal:
Rumburak napsal:
Big_Rig napsal:
Taky sem jednu hodim

www.google.com

Pochopi, ale proc se namahat ze? Very Happy

Kdyby to byli stranky v cestine, tak to mozna budou chapat Wink

Kdyz ale nekdo napise neco podobneho, jako tehle kluk v sekci Kanada, tak jak mu nekdo muze pomoci:

ahoj a dekuju za odpovedi,ale tady se pise jen o us ridicaku a ja bych chtel jet do Kanady,to znamena ze tam plati stejna pravidla jako v USA?? A dal se chci zeptat,nevite o nejakem cechovi nebo slovakovi,kteri zamestnavaji ridiceprotoze co jsem se tady docetl da se jezdit i u cechu polaku atd.,treba nejaky odkaz na www stranky firmy nebo tak neco,snad vite jak to myslim,a moc sem to nepomotal dekuju

Confused
dagles

PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2011 5:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja si myslim, ze to je spusobeny tim, ze lidi si mysli, ze kdyz je boss puvodem z Evropy, tak se na nej nevstahuji U.S. zakony, ale Evropske zakony a to jeste nic neni! Jednou mi napsala nejaka pani a ptala se na praci pro manzela a pry:
Jak to je s ubytovanim, jestli mu koupim letenku, jake bude mit diety, co vse bude pokryvat jeho pojistka kterou mu budu platit, po jak dlouhe dobe si bude moct vzit pacenou dovolenou a jestli mu proplatim letenku v case dovolene do CR a zpet. Shocked Confused Rolling Eyes Rolling Eyes
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2011 5:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dagles napsal:
Ja si myslim, ze to je spusobeny tim, ze lidi si mysli, ze kdyz je boss puvodem z Evropy, tak se na nej nevstahuji U.S. zakony, ale Evropske zakony a to jeste nic neni! Jednou mi napsala nejaka pani a ptala se na praci pro manzela a pry:
Jak to je s ubytovanim, jestli mu koupim letenku, jake bude mit diety, co vse bude pokryvat jeho pojistka kterou mu budu platit, po jak dlouhe dobe si bude moct vzit pacenou dovolenou a jestli mu proplatim letenku v case dovolene do CR a zpet. Shocked Confused Rolling Eyes Rolling Eyes

Haha,presne...Take jsem mela pozadavek ze kdyz zajemce prijmu, tak je samozrejme ze mu uhradim letenky,proplatim ubytovani,placenou dovolenku a zdravotni pojisteni jsem zarucovala sama.) Pak si ale musi spocitat,ze ta dolarova mzda je nizsi kdyz mu budu platit bydleni a letenky....
V CR si musi zamestnanec snad take platit zivotni naklady sam..)))
dagles

PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2011 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MW napsal:
dagles napsal:

No jo, zit jako za komunismu a mit americke prijmy to by chtel asi kazdej Laughing

Haha,presne...Take jsem mela pozadavek ze kdyz zajemce prijmu, tak je samozrejme ze mu uhradim letenky,proplatim ubytovani,placenou dovolenku a zdravotni pojisteni jsem zarucovala sama.) Pak si ale musi spocitat,ze ta dolarova mzda je nizsi kdyz mu budu platit bydleni a letenky....
V CR si musi zamestnanec snad take platit zivotni naklady sam..)))
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Business Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

Chicago-cz.com forum system
USA odkazy | Weblog o USA | Inzerce v USA | Galerie USA | Diskuse o USA

Copyright © chicago-cz.com
Webdesign a Optimalizace by Miro - miroweb.com

UFOseek.com - Directory, Community and News. UFO Seek Forum - rare free community for discussion of UFO-Paranormal, mysterious and unexplained topics.

Slovak Republic Web Directory About Slovak Republic
Czech Republic Web Directory About Czech Republic