Zpetne vyuziti vyhry v loterii green card.

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Zpetne vyuziti vyhry v loterii green card.

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta
Autor Zpráva
LuCaS

Registrace: 23. 02. 2010

PříspěvekZaslal: po červen 21, 2010 11:27 am    Předmět: Zpetne vyuziti vyhry v loterii green card. Odpovědět s citátem

Zdravim, chtel jsem se zeptat zda li lze nejak overit zda jsem nevyhral v loterii zelenou kartu. Jelikoz mi chodi spousty spamu a je mozne ze jsem smazal mail s oznamovacim dopisem. diky lukas
rapatec

Registrace: 24. 06. 2009

PříspěvekZaslal: út červen 22, 2010 10:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

o vyhre ta v ziadnom pripade neinformuju emailom,ale vyhradne officialnym dopisom zaslanym postou
p2bx

Registrace: 07. 08. 2009

PříspěvekZaslal: so duben 02, 2011 9:04 pm    Předmět: oznameni o vyhre Odpovědět s citátem

Pokud vim ( je mozne ze se pletu ) ale opakovane upozornuji ze o vyhre neni zadne vyrozumneni, ale zadatel si musi zkontrolovat status na te same strance co vyplnoval loterii pod tim kodem ktery se mu vygeneruje po vyplneni loterie...... Pokud se pletu at me nekdo opravi... ale cituji ze stránek ambasady..
kód:
http://czech.prague.usembassy.gov/cs/visas/varovn-ped-podvody.html
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne duben 03, 2011 12:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

rapatec napsal:
o vyhre ta v ziadnom pripade neinformuju emailom,ale vyhradne officialnym dopisom zaslanym postou

100% souhlas.Vlastni zkusenost.
Piskle
jenda

Registrace: 08. 03. 2011

PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2011 9:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

takhle se to pise na strankach americke ambasady.............................................. "Program Vízové loterie 2012 přijal žádosti, které byly podány online na webové stránce amerického Ministerstva zahraničních věcí od 5. října do 3. listopadu 2010. Po podání žádosti žadatelé obdrželi potvrzující stránku s unikátním číslem. Na rozdíl od minulosti, kdy byli vítězové vyrozuměni dopisem zaslaným poštou, nebudou letošní vítězové informováni ani poštou, ani e-mailem.

Místo toho si žadatelé budou muset sami zkontrolovat stav žádosti přímo na webové stránce Vízové loterie Ministerstva zahraničních věcí (http://dvlottery.state.gov)."
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA