Visa Loterry - DV - 2012

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Visa Loterry - DV - 2012
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta
Autor Zpráva
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: út květen 10, 2011 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Tak tedy good luck Wink
Hlavne si nezapomen koupit zpatecni letenku, protoze ji budes zrejme potrebovat Razz

It's mean, but I'm

BTW., Rumiku, zase nas hypnotizujes koncentrickyma obdelnickama.
Anonymní

PříspěvekZaslal: út květen 10, 2011 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
Anonymous napsal:
Tak tedy good luck Wink
Hlavne si nezapomen koupit zpatecni letenku, protoze ji budes zrejme potrebovat Razz

It's mean, but I'm

BTW., Rumiku, zase nas hypnotizujes koncentrickyma obdelnickama.

Co tady jeste delas? Ja myslel ze odjizdis do Ciny Wink
Anonymní

PříspěvekZaslal: út květen 10, 2011 10:04 pm    Předmět: Re: Cab driver Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Anonymous napsal:
Anonymous napsal:
Rumburak napsal:
Anonymous napsal:
Anonymous napsal:
Anonymous napsal:
Nobody napsal:
To Anonym : Nevím nevím Anonyme jestli nejsi moc optimistický . I příliš optimismu škodí ale to je tvoje věc . Jen pro dokreslení situace . Mezi $25K až $50K má jen 30% lidí (2006) , Ale pozor do $25K má 43% lidí viz zdroj http://en.wikipedia.org/wiki/File:Households_vs_Individuals_Income.png . Nevím do které kategorie kvlifikuješ taxikáře , ale mám trochu obavy že taxikář v ČR a v USA je z hlediska sociálního statusu úplně jiná třída .
BTW tady můžeš vidět plat taxikářů (nevím jak dalece je tento zdroj relevantní), ale je zde vidět že musíš mít nějakou praxi a nedivil bych se kdyby byla vyžadována praxe v daném městě .

1) tve udaje z roku 2006 jsou uz trosku s proslou lhutou trvanlivosti, pouzivat pet let starej udaj je hodne zavadejici
2) v CR je taky prumer treba 23 tisic hrubyho, ale rika se, ze na to dosahne kazdy treti clovek - ja patrim nastesti mezi toho kazdyho tretiho a bude to zrejme i tim, ze bydlim v praze kde jsou ty platy nejvetsi
3) treti bod souvisi s bodem dve, chystam se do LA, takze predpokladam, ze platy v druhym nejvetsim meste USA budou trosku jiny nez platy ve vesnici uprostred wyomingu
4) na taxikare potrebujes maximalne ridicak, kdyz to muze delat kdejakej ind z kdejakyho bananistanu, nebal bych se, ze to nemuzu delat ja - a to je az ta nejhorsi varianta, praci si samozrejme budu hledat co nejlepsi a postupne ze svejch naroku ubirat, pokud ji nesezenu, nebudu to delat naopak
5) osm dolaru je sice minimum v kalifornii, co projizdim ale job servery a treba jeste craiglist.org, tak tam nabizi praci ohodnocenou spis tak deseti dolary za hodinu
6) to nemluvime o dyzkach
7) rad bych v americe rozjel byznys a nakupni sila a zaber na cely stat je tam rozhodne vetsi a sirsi nez u nas

nechapu tedy tu skepticnost, ale je to proste v cesky povaze, remcat, bejt skeptickej a videt vsude jen tu nejhorsi moznost

Byl jsi vubec nekdy predtim v USA Question
Jestli ne, tak nevis o cem pises Rolling Eyes

tak mi predej nejake rozumy, at jsem moudry... co je tezkeho na tom sehnat si v lokalite, kde chces bydlet praci, ktera neni placena nejhur ze vsech praci??? pokud nejses neschopnej a bez jakejchkoliv ambici

Jeste jsi neodpovedel anonymovi, jestli jsi uz nekdy v USA byl Wink

nebyl... co se tim ale meni? i kdybych jel do tramtarie, tak vim, ze tam neumru hlady, protoze nejsem neschopnej, jak psal clovek nademnou, do USA pojedu hlavne kvuli vecnymu letu a zivotni zmene... a nevim teda od jestli lide, kteri tam pracuji nelegalne budou mit predstavu o tom, jaky je tam ve skutecnosti trh prace, kdyz je jako ilegaly odrbavaj kde muzou... a jestli kazdej mesic usetrim vic nez v CR uz bude jen prijemnej bonus

V dnesni dobe se uz do statu nejezdi vydelavat Idea
To jsi asi zrejme nepochopil a nebo necetl zadny prispevky na foru Rolling Eyes

zrejme neumis cist, nebo mas proste hodne nizke IQ.... nebo cemu konkrene na vete "a jestli usetrim vic nez v cr uz bude jen prijemnej bonus"
Anonymní

PříspěvekZaslal: út květen 10, 2011 10:04 pm    Předmět: Re: Cab driver Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Rumburak napsal:
Anonymous napsal:
Rumburak napsal:
Anonymous napsal:
Anonymous napsal:
Anonymous napsal:
Nobody napsal:
To Anonym : Nevím nevím Anonyme jestli nejsi moc optimistický . I příliš optimismu škodí ale to je tvoje věc . Jen pro dokreslení situace . Mezi $25K až $50K má jen 30% lidí (2006) , Ale pozor do $25K má 43% lidí viz zdroj http://en.wikipedia.org/wiki/File:Households_vs_Individuals_Income.png . Nevím do které kategorie kvlifikuješ taxikáře , ale mám trochu obavy že taxikář v ČR a v USA je z hlediska sociálního statusu úplně jiná třída .
BTW tady můžeš vidět plat taxikářů (nevím jak dalece je tento zdroj relevantní), ale je zde vidět že musíš mít nějakou praxi a nedivil bych se kdyby byla vyžadována praxe v daném městě .

1) tve udaje z roku 2006 jsou uz trosku s proslou lhutou trvanlivosti, pouzivat pet let starej udaj je hodne zavadejici
2) v CR je taky prumer treba 23 tisic hrubyho, ale rika se, ze na to dosahne kazdy treti clovek - ja patrim nastesti mezi toho kazdyho tretiho a bude to zrejme i tim, ze bydlim v praze kde jsou ty platy nejvetsi
3) treti bod souvisi s bodem dve, chystam se do LA, takze predpokladam, ze platy v druhym nejvetsim meste USA budou trosku jiny nez platy ve vesnici uprostred wyomingu
4) na taxikare potrebujes maximalne ridicak, kdyz to muze delat kdejakej ind z kdejakyho bananistanu, nebal bych se, ze to nemuzu delat ja - a to je az ta nejhorsi varianta, praci si samozrejme budu hledat co nejlepsi a postupne ze svejch naroku ubirat, pokud ji nesezenu, nebudu to delat naopak
5) osm dolaru je sice minimum v kalifornii, co projizdim ale job servery a treba jeste craiglist.org, tak tam nabizi praci ohodnocenou spis tak deseti dolary za hodinu
6) to nemluvime o dyzkach
7) rad bych v americe rozjel byznys a nakupni sila a zaber na cely stat je tam rozhodne vetsi a sirsi nez u nas

nechapu tedy tu skepticnost, ale je to proste v cesky povaze, remcat, bejt skeptickej a videt vsude jen tu nejhorsi moznost

Byl jsi vubec nekdy predtim v USA Question
Jestli ne, tak nevis o cem pises Rolling Eyes

tak mi predej nejake rozumy, at jsem moudry... co je tezkeho na tom sehnat si v lokalite, kde chces bydlet praci, ktera neni placena nejhur ze vsech praci??? pokud nejses neschopnej a bez jakejchkoliv ambici

Jeste jsi neodpovedel anonymovi, jestli jsi uz nekdy v USA byl Wink

nebyl... co se tim ale meni? i kdybych jel do tramtarie, tak vim, ze tam neumru hlady, protoze nejsem neschopnej, jak psal clovek nademnou, do USA pojedu hlavne kvuli vecnymu letu a zivotni zmene... a nevim teda od jestli lide, kteri tam pracuji nelegalne budou mit predstavu o tom, jaky je tam ve skutecnosti trh prace, kdyz je jako ilegaly odrbavaj kde muzou... a jestli kazdej mesic usetrim vic nez v CR uz bude jen prijemnej bonus

Dobre, myslis si ze to bude bez problemu Wink
Co takhle kdyz se ti neco v praci stane, mas pojistku?
Tady totiz neni jako v Cechach bezplatna pece Idea

jsem informovan o tom jak to chodi, kdyz se mi neco stane, je to velkej pech
Anonymní

PříspěvekZaslal: út květen 10, 2011 10:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

no mala cechackovska povaha se v tomhle foru nezapre... uz kdyz vidim frajery co myli nekde ilegalne nadobi, jak po roce v americe pisou kazdy druhy slovo anglicky (asi si tak prijdou hustejsi) a pak novackum na tomhle foru pisou, at do ameriky radsi nejezdej, pac to tam stoji za prd, tak je mi na zvraceni Smile

vsem ostatnim co vyhrali letos zelenou kartu a jedou si sehnat zamestnani nekde jinde nez na nejaky podradny pozici za minimalni mzdu, preju hodne stesti
Anonymní

PříspěvekZaslal: út květen 10, 2011 11:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Tak ti preju hodne stesti Wink
Z tebe je take citit pravej Cechacek Razz
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: st květen 11, 2011 4:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to smutne, ale presne kvuli takovym lidem uz sem tolik tech pravidelnych a uzitecnych prispivatelu prestalo psat. Nejenom, ze se jim uz nechce se stale opakovat, ale i kdyby to rekli tisickrat a pak po tisiciprve, tak to je stejne k hovnu, protoze proste tem cechackovskym blbum proste neni ani rady ani pomoci. Bouncy, MW a Pipi se tady snazi neco vysvetlit, poradit a tohle se jim dostane jako reakce.

Presne o tomto mluvim, kdyz rikam, ze cela GC lotery je fraska a skvele demonstruje jakym vtipem se stal americky imigracni system. Tohoto druhu lidi se obavam, kdyz se divam na kvalitu Exclamation nektery zduraznuju Exclamation tech "vyhercu" a potencialnich pridavku k nasi komunite.
Anonymní

PříspěvekZaslal: st květen 11, 2011 9:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
Je to smutne, ale presne kvuli takovym lidem uz sem tolik tech pravidelnych a uzitecnych prispivatelu prestalo psat. Nejenom, ze se jim uz nechce se stale opakovat, ale i kdyby to rekli tisickrat a pak po tisiciprve, tak to je stejne k hovnu, protoze proste tem cechackovskym blbum proste neni ani rady ani pomoci. Bouncy, MW a Pipi se tady snazi neco vysvetlit, poradit a tohle se jim dostane jako reakce.

Presne o tomto mluvim, kdyz rikam, ze cela GC lotery je fraska a skvele demonstruje jakym vtipem se stal americky imigracni system. Tohoto druhu lidi se obavam, kdyz se divam na kvalitu Exclamation nektery zduraznuju Exclamation tech "vyhercu" a potencialnich pridavku k nasi komunite.

Z tohohle prispevku cejtim silnou cechackovskou zavist. Ja jsem proste idealni kandidat, mladej, s nejakejma nasetrenejma prachama, nemam zenu, nemam dite, jsem na vrcholu sil, mam sirokej zaber co se tyce dovednosti, takze se nebojim, ze si tam nenajdu praci... ale uz se tesim, az se nebudu moct potykat s lidma jako jsi ty. Ktery jen remcaj a schazujou snahu nebo stesti druhych. A jestli povazujes za radu oznameni, ze si v americe vydelam min nez tady, ze si mam koupit zpatecny letenku, pac tam nevydrzim a dalsi blbosti, tak to to forum muzete rovnou smazat. Takovyhle "rady" jsou totiz uplne na hovno. Ocenuju ale informace v jinych diskuzich.

Kdyz ale narazim na jakoukoliv diskuzi ohledne prace, tak tam vidim porad ty stejny jmena fnukat, ze v americe to stoji za prd, a at tam radsi nikdo nejezdi. To ze vy jste treba neschopny si najit slusnej flek, nebo tam pracujete ilegalne a jedinou vasi moznosti je makat za minimalni nebo jeste mensi mzdu, tak to neznamena, ze si tam schopnej clovek nemuze najit slusnej job a chytit se tam i dnes, v dobe krize, slabyho dolaru a pomerne vysoky nezamestnanosti.
Anonymní

PříspěvekZaslal: st květen 11, 2011 10:41 am    Předmět: Re: LA nebo Miami Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
Pavel_Remecky napsal:
Já jsem si zamiloval Floridu, takže Miami. V Kalifornii je studený oceán a prý dost draho Very Happy

Kdezto Florida je znama tim, ze je tam levno a spouta prace

Tohle neni primo tady na Pavla, ale kdyz koukam, jak tady zapolite s tema zakladnima vecma US byrocracy - bojim se o vas.

A taky o nas jakozto ceskou komunitu v US. Nejsme sice cream of the crop, so to say, ale prece jenom, aby jste nam vy trdla ten to IQ jeste nezredili

Nuff bitchin' for today!

Gratulace. Je fajn videt, ze se ta karta da fakt vyhrat a snad vam to fakt vyjde.

tady jeden priklad za vsechny - povysovani, delani ramen, rozumbradovani, shazovani, nadavani a do toho kostrbata radoby cool anglictina, pac uz ses v ty emerice two roky, tak musis pridavat cool vety a english slovicka, proste klasicka cechackovost, nemam co bych vic rekl Very Happy
alaska25
Anonymní

PříspěvekZaslal: st květen 11, 2011 11:39 am    Předmět: stranka Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Ludia, co je stou ich strankou kde sa da checknut ci clovek vyhral? Uz niekolko dni maju technicke potiaze a uz ma tym pekne "serou" Mad Nestihla som si to pozriet v tych prvych majovych a teraz to bohvie dokedy nebude fungovat Confused
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: st květen 11, 2011 3:36 pm    Předmět: Re: LA nebo Miami Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Big_Rig napsal:
Pavel_Remecky napsal:
Já jsem si zamiloval Floridu, takže Miami. V Kalifornii je studený oceán a prý dost draho Very Happy

Kdezto Florida je znama tim, ze je tam levno a spouta prace

Tohle neni primo tady na Pavla, ale kdyz koukam, jak tady zapolite s tema zakladnima vecma US byrocracy - bojim se o vas.

A taky o nas jakozto ceskou komunitu v US. Nejsme sice cream of the crop, so to say, ale prece jenom, aby jste nam vy trdla ten to IQ jeste nezredili

Nuff bitchin' for today!

Gratulace. Je fajn videt, ze se ta karta da fakt vyhrat a snad vam to fakt vyjde.

tady jeden priklad za vsechny - povysovani, delani ramen, rozumbradovani, shazovani, nadavani a do toho kostrbata radoby cool anglictina, pac uz ses v ty emerice two roky, tak musis pridavat cool vety a english slovicka, proste klasicka cechackovost, nemam co bych vic rekl Very Happy

Se aspon prihlas, kdyz chces kritizovat Wink

Mimochodem, tohle jsem nasel na internetu. Kdo to napsal nevim, ale je to zajimavy:

No je doba, kdy se jakákoliv kritika zdůvodňuje závistí. Ano mnohdy tomu tak je, ale mnohdy je opravdu co závidět. Spousta lidí celý život poctivě dře a má ... a pak synáčci novodobých zbohatlíků dávají notně na odiv, co oni dokázali. Prd, jenom za penízky vystudovali, tatínek jim sehnal prácičku a mají nastartovanou kariéru. Bohužel v ČR se opravdu rozevírají nůžky mezi totálními boháči, co umí chodit v systému a mají kamarády na správných místech a obyčejnými dělníky. Je to škoda, ČR je krásná země, ale to nikoho nenakrmí. Je tu teď takový humus, že moc nemáme, na co být pyšní. Každý dělá obchodního zástupce, vydělá si, ale beztrestně lhát starým nebo neznalým lidem? Opravdu nejsem ani trochu hrdý, že jsem Čech - spíše naopak. Ano, přiznávám, že závidím. Minimálně nebetyčné sebevědomí, kterým především Pražáci silně překypují... Money rulezzz!
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: st květen 11, 2011 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:

Z tohohle prispevku cejtim silnou cechackovskou zavist.

Tak neumis ani cist. Ja jsem v nem nevyjadroval nic nez litost na tim, jak jsou lidi nevdecni a reaguji hnusne na dobre minene rady od lidi, kteri toho o USA vi mnohonasobne vic, nez kdokoli z vas Hurvajzu, co tady (nejlepsim pripade) byli parkrat na dovolene.

Nemam Ti co zavidet, stejne jako nikdo z ostatnich tady, protoze ve srovnani se mnou (nebo vicemene s kymkoli jinym tady, vcetne tech ilegalu, kteryma tak pohrdas) nic nemas ... krome te mladicke, arogantni usoplenosti a blbosti, ktera se projevuje v kazdem Tvem zbabelem, anonymnim utoku na lidi, kteri to s Tebou a vsema ostatnima novackama tady, mysleli jen dobre. Jsem v tomhle s Rumikem - aspon se pod ty urazky podepis, cili zaregistruj se.

Ja jsem Ti nikdy neradil, ze si mas koupit letenku zpatky nebo, ze si tady vydelas min nez v CR. Ja jsem v tomto vlaknu neradil vubec nic. Pokud se Ti toto forum nelibi, tak Ti jednu radu dam - prestan natahovat ruku pro rady, vypadni a uz se nevracej.

Opravdu jsem mimo, kdyz si ctu prispevky tohoto cloveka a myslim si, ze takovi jako on budou pro ceskou komunitu tady jenom minusem?
Anonymní

PříspěvekZaslal: st květen 11, 2011 10:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
Anonymous napsal:

Tak neumis ani cist. Ja jsem v nem nevyjadroval nic nez litost na tim, jak jsou lidi nevdecni a reaguji hnusne na dobre minene rady od lidi, kteri toho o USA vi mnohonasobne vic, nez kdokoli z vas Hurvajzu, co tady (nejlepsim pripade) byli parkrat na dovolene.

Nemam Ti co zavidet, stejne jako nikdo z ostatnich tady, protoze ve srovnani se mnou (nebo vicemene s kymkoli jinym tady, vcetne tech ilegalu, kteryma tak pohrdas) nic nemas ... krome te mladicke, arogantni usoplenosti a blbosti, ktera se projevuje v kazdem Tvem zbabelem, anonymnim utoku na lidi, kteri to s Tebou a vsema ostatnima novackama tady, mysleli jen dobre. Jsem v tomhle s Rumikem - aspon se pod ty urazky podepis, cili zaregistruj se.

Ja jsem Ti nikdy neradil, ze si mas koupit letenku zpatky nebo, ze si tady vydelas min nez v CR. Ja jsem v tomto vlaknu neradil vubec nic. Pokud se Ti toto forum nelibi, tak Ti jednu radu dam - prestan natahovat ruku pro rady, vypadni a uz se nevracej.

Opravdu jsem mimo, kdyz si ctu prispevky tohoto cloveka a myslim si, ze takovi jako on budou pro ceskou komunitu tady jenom minusem?

tohle forum je velice uzitecne, az na jakekoliv diskuze ohledne prace a ohledne novacku, kteri chteji do ameriky pricestovat...

je pravda, ze jsem zacal bejt kvuli prispevkum od tebe a dalsich skeptiku skeptickej taky, to my cesi umime, prenaset na ostatni negativni pocity

nedalo mi to a poslal jsem uz ted 5 zivotopisu na 5 ruznejch pozic, co jsem nasel v ramci jednoho dne - desateho kvetna na craigslist.org

zadna pozice nebyla za minimalni CA mzdu osm dolaru

z peti firem se uz ozvala jedna, ze by me radi vzali a zvou me na interview, uspesnost 20 procent a to za jeden jedinej den, nejedna se o zadnou podradnou cinnost

taky jsem se dneska setkal s kamaradem, kterej uz je v americe nekolik let... a sam mi rikal, ze makal za 2800 mesicne a jestli nekdo placnul na internetu, ze nevydelam vic, nez 1300, tak je to blbec, co nekde ilegalne stira podlahy...

takze asi tak
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: st květen 11, 2011 10:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, ale jak jsi sam psal kamos uz je v US par let - ma reference, kontakty, praxi, abych tak rekl. Treba pro me je taky mnohem lehci ziskat i v dnesni situaci extremne dobre placeny job (1000+ tyden a to se moc za tim volantem nenadru), nez je pro kluka, ktery vyhraje tu GC, bude mit z Evropy mnoho kvalitnich, bezpecnych mil za volantem a bude to tady chtit uplatnit. Truckerska fora jsou plna novacku, kteri zaplatili nemalo penez za autoskolu a nemohli pak najit job ani u gigantu jako jsou SWF, JBH, SCHN. Ted uz je to ale podle mych zprav lepsi, tak drzet pesti.

Situace se snad zlepsuje vsude, narust jobu je, i kdyz rostla i nezamenstnanost, protoze se lide znovu vraceji na pracovni trh.

I presto - pozvani na interview je dobry krok, ale jen ten prvni. Dalsi je uspesne projit a ziskat ten job v konkurenci. Pak ten job udrzet a mit i stesti, aby ta firma jenom nehledala nekoho na temp a pak adios - nekdy ani tvrda prace, schopnosti a vynikani nad ostatnimi nemusi nic znamenat. Zamestnanci jsou vystaveni od zamestnavaletu daleko tvrdsim podminkam nez v CR a EU. PD tady o tom hodne psal a Indy, myslim, tady.

Proste se na nic, co nekdo rika nespolehat - radsi byt velky pesimista nez si to malovat ruzove a pak byt zklamany, frustrovany a zoufaly.

Uprimne doufam, ze se vam to vsem povede a nejen vam, ale dostanou moznost i ti, kterym casto nezbyva nic nez sudlit ty podlahy, protoze kdysi udelali spravne, byt odvazne rozhodnuti a zustali ilegos a dnes uz treba nemaji moznost se nejak legalizovat snatkem nebo pres vyhru GC.
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: st květen 11, 2011 10:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:

PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: st květen 11, 2011 10:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Anonymous napsal:

PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: st květen 11, 2011 10:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MISTO AROGANTNOSTI A POVYSENOSTI,POKORE A UCTE BY JSI SE MEL NAUCIT!!!!!!!!!
NEZ VYCESTUJES DO USA NEBO KDEKOLIV JINDE!!!!!!!!!!

Anonymous napsal:
""""Ja jsem proste idealni kandidat, mladej, s nejakejma nasetrenejma prachama, nemam zenu, nemam dite, jsem na vrcholu sil, mam sirokej zaber co se tyce dovednosti, takze se nebojim, ze si tam nenajdu praci...""""

A TO TI MAME JAKO ZAVIDET A NEBO SI MYSLET,ZE JSI TAKOVY JEDINY NASVETE A JEN PROTO TADY V USA USPEJES Rolling Eyes
Laughing Laughing Laughing
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: st květen 11, 2011 11:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uh, oh, now y'all gone and done it - mommna's pissed!

Bitch slappin' will ensue ...

Take it easy on 'em, Pipi.

We love you
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2011 1:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing Laughing
I think it was not that bad......yet Wink

posli mi link na ty super smiliky,diiiiikyyyy
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2011 5:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Uh, oh, now y'all gone and done it - mommna's pissed!

Bitch slappin' will ensue ...

Take it easy on 'em, Pipi.

We love you
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2011 6:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Koukni v quote, jak na to a bojuj se smajlikama.

Anonymní

PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2011 2:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
Ano, ale jak jsi sam psal kamos uz je v US par let - ma reference, kontakty, praxi, abych tak rekl. Treba pro me je taky mnohem lehci ziskat i v dnesni situaci extremne dobre placeny job (1000+ tyden a to se moc za tim volantem nenadru), nez je pro kluka, ktery vyhraje tu GC, bude mit z Evropy mnoho kvalitnich, bezpecnych mil za volantem a bude to tady chtit uplatnit. Truckerska fora jsou plna novacku, kteri zaplatili nemalo penez za autoskolu a nemohli pak najit job ani u gigantu jako jsou SWF, JBH, SCHN. Ted uz je to ale podle mych zprav lepsi, tak drzet pesti.

Situace se snad zlepsuje vsude, narust jobu je, i kdyz rostla i nezamenstnanost, protoze se lide znovu vraceji na pracovni trh.

I presto - pozvani na interview je dobry krok, ale jen ten prvni. Dalsi je uspesne projit a ziskat ten job v konkurenci. Pak ten job udrzet a mit i stesti, aby ta firma jenom nehledala nekoho na temp a pak adios - nekdy ani tvrda prace, schopnosti a vynikani nad ostatnimi nemusi nic znamenat. Zamestnanci jsou vystaveni od zamestnavaletu daleko tvrdsim podminkam nez v CR a EU. PD tady o tom hodne psal a Indy, myslim, tady.

Proste se na nic, co nekdo rika nespolehat - radsi byt velky pesimista nez si to malovat ruzove a pak byt zklamany, frustrovany a zoufaly.

Uprimne doufam, ze se vam to vsem povede a nejen vam, ale dostanou moznost i ti, kterym casto nezbyva nic nez sudlit ty podlahy, protoze kdysi udelali spravne, byt odvazne rozhodnuti a zustali ilegos a dnes uz treba nemaji moznost se nejak legalizovat snatkem nebo pres vyhru GC.

tu praci ziskal prakticky okamzite po prijezdu, ale uz to je par let zpatky, spis ted nevi do ceho pichnout, ale ze by nesehnal job, toho se neboji

jinak interview je urcite jen zacatek, je nutny si ale uvedomit, ze jsem hledanim prace zatim stravil pet minut ze zvedavosti a z peti poslanejch emailu (stylem ctrl c + v) jsem dostal jedno pozvani. Ale verim, ze to nebude vubec jednoduchy a i kdyz koukam na nabidky prace, kterou bych mohl delat, je to vsude kolem 10ti dolaru na hodinu, coz neni nic moc Sad

a jak sam pises o tvrdejch podminkach, tak to je taky urcite pravda, neco jako neschopenka nebo dovolena tam neexistuje, u lepsich praci po rocni praxi a treba jen tri tydny dovolene, coz je dost smutny.

ale jak uz jsem jednou psal, ja jsem schopnej zrat klidne i suchy rohliky jen kvuli tomu, abych zil v zemi nekonecnyho leta, nejde mi o to vydelavat miliony.
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2011 3:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

PiPi napsal:
MISTO AROGANTNOSTI A POVYSENOSTI,POKORE A UCTE BY JSI SE MEL NAUCIT!!!!!!!!!
NEZ VYCESTUJES DO USA NEBO KDEKOLIV JINDE!!!!!!!!!!

Anonymous napsal:
""""Ja jsem proste idealni kandidat, mladej, s nejakejma nasetrenejma prachama, nemam zenu, nemam dite, jsem na vrcholu sil, mam sirokej zaber co se tyce dovednosti, takze se nebojim, ze si tam nenajdu praci...""""

A TO TI MAME JAKO ZAVIDET A NEBO SI MYSLET,ZE JSI TAKOVY JEDINY NASVETE A JEN PROTO TADY V USA USPEJES Rolling Eyes
Laughing Laughing Laughing

jde o to, co je pro tebe uspech... a umet vedet jakej je rozdil mezi uspechem a ambici

pro me je uspech, ze budu zit v zemi, kde nekonci leto, i kdybych tam mel zrat ze zeme a pit vodu z kanalu (no to uz mozna ne, ale tak obrazne receno). jsem si ale jisty, ze nejakej job typu taxikar urcite nebude problem ziskat a udrzet si ho, kdyz to muze delat kdejakej Ind, co se dorozumiva rukama a nohama, tak proc ne chytrej clovek z cech hovorici dobre anglicky. Neco jineho nez uspech je ale ambice a ty nemam male. Nevim, proc bych mel nekam jezdit s ambici pracovat za minimalni mzdu. Moje ambice je vydelavat aspon 40 tisic... Az toho dosahnu, budu mit jine ambice... mym hobby je treba psani scenaru, tak proc nemit ambici s hotovym dilem nekoho oslovit. Tady uz jsme ale na hrane dosahnutelnejch ambici (tedy cilu) a splnenych snu. Pro zacatek bude stacit tech 40 tisic Smile

kazdopadne otacet nekde hamburgery ve fast foodu a delat praci, kterou by normalni american nedelal a bejt za to rad, to moji ambici rozhodne neni

edit: mimochodem ten job, kde me pozvali na interview je kancelarska cinnost za 17 dolaru na hodinu... za pet minut hledani na internetu slusnej vysledek - neverim tomu, ze na miste to bude slozity
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2011 4:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Neco jinyho je cist v Cechach inzeraty pres internet a uplne neco jinyho dostat praci na miste Idea
Takze obvzlaste pro tebe GOOD LUCK Wink
lentilka33

Registrace: 03. 09. 2010

PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2011 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nechat treba vykecat ono to nekdy pomaha...a pujde o dum dal... Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing
John-5

Registrace: 14. 02. 2011

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 7:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to Rumburak (Mimochodem, tohle jsem nasel na internetu. Kdo to napsal nevim, ale je to zajimavy: ...)

Jj, přesně moje slova. Twisted Evil
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 11:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Anonymous napsal:
Neco jinyho je cist v Cechach inzeraty pres internet a uplne neco jinyho dostat praci na miste Idea
Takze obvzlaste pro tebe GOOD LUCK Wink

ano, je to pohodlnejsi... cv se proste chytlo a neprijde mi, ze tam najit praci bude nejak slozitejsi nez ji najit v praze - a v jedny vysneny firme v LA jsem koukal maj otevrenejch nekolik desitek pracovnich nabidek, urcite alespon do jedny z nich budu pasovat - jde o to taky vedet co chces delat a ja to vim - kdyz pak budes hledat pozice primo na strankach firem, urcite najdes atraktivnejsi nabidky nez na craigslistu a podobnejch serverech

jinak good luck vsem, at taky najdete pozice, kde budete spokojeny
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 5:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

John-5 napsal:
to Rumburak (Mimochodem, tohle jsem nasel na internetu. Kdo to napsal nevim, ale je to zajimavy: ...)

Jj, přesně moje slova. Twisted Evil

No nechtel jsem s tim ale urazit Prazaky Wink
Ja vim ze vsichni nejsou stejni, vetsina z nich jsou stejne "naplaveniny" Twisted Evil
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 9:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokračování o zrušené loterii zde:
http://www.chicago-cz.com/forum/viewtoph-5910-highlight-.html
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA