Svatba? Interview? Tady podrobny rozbor.

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Svatba? Interview? Tady podrobny rozbor.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta
Autor Zpráva
Bernau

Registrace: 24. 02. 2007

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 5:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No a ja ted konecne muzu prispet se svoji trochou do mlyna.
Po vsem, co jsem si tady (a jinde) precetl o techto "vyslesich", jsem mel z toho pomerne velke obavy. Precetl jsem si otazky a odpovedi uvedene na zacatku tohoto threadu a pripravil jsem se na nejhorsi.
Prubeh mne velice prekvapil.

Cely nas "vyslech" trval asi 15 minut.
Vecna ale jinak mila pani si prolistovala forky, zeptala se kdo je tohle kdy jsme byli tamhle, nahledla do rozvodovych listu, meho rodneho listu, zeptala se na par skutecne banalnich otazek jako kdy a kde byl svatebni obrad a to bylo vsechno.
Pred odchodem nas pani jeste upozornila at proboha nezapomeneme pozadat o "condition removal" pred vyprsenim dvou let, protoze to by byl velky pruser a tot bylo vse.
Jeniny zadrhel byl, ze moje zena nemela svuj rodny list ani pas, tudiz nemela dukaz o americkem obcanstvi. Tak nam pani rekla, ze ho muzeme prinest pozdeji. Tak jsme si zasli na matriku, kde ji ho za 3 minuty vytisteny podali prez prepazku (nechci ani hadat jak dlouho bych cekal v cesku) tak jsme ho hnedle predali nasi attorney, ktera nas ujistila, ze ho pani preda nasledujici den.
V prubehu nasledujicich nekolika malo tydnu jsem dostal nekolik "Notice of Action" od DHS a nakonec (vcera) konecne tu zelenou kartu. Laughing
Takze predem dekuji za vsechny gratulace a blahoprani.

Nebojte se lidi, nic to neni. Kdyz mate vsechny pozadovane dokumenty (a jdou zaridit ne ze ne - kdyz jsem tady prijem nemel jsem krome pasu VUBEC NIC) tak vam karticku s nejvetsi pravdepodobnosti priklepnou. Ja jsem mel obavu protoze jsem byl 2x v jailu. Jednou za DUI a podruhe za rizeni bez platneho RP. Ani to jim nevadilo.
janney

Registrace: 26. 10. 2008

PříspěvekZaslal: ne duben 26, 2009 5:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to tedy opravdu gratulace, uz se tesim az tohle jednou oznamim ja, ze uz mam GC.
Pravda , ze v cesku by posilali rodny list tydny.
Tak gratuluji!!!
A takze to trvalo vazne jen par tydnu od pohovoru? A jak dloho jste na pohovor cekali od svatby? Dik
Ja jsem ted tyden stara novomanzelka Smile
soccer03

Registrace: 29. 05. 2010

PříspěvekZaslal: po květen 09, 2011 4:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vsem co obdrzeli GC blahopreju,chci se jenom zeptat jestli jste obdrzeli pracovni povoleni driv nez pozvanku na INTERVIEW ....podal jsem papiry o GC ( March ),otisky mam zasebou ( April ) a June mam INTERVIEW v Chicago....trochu jsem nervozni,ale znam svou manzelku 12 let ( v cervnu zenaty 3 roky )...to znamena ze znam celou jeji rodinu....je opravdu to INTERVIEW jenom formalita nebo to bude opravdovy vyslech....
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: po květen 09, 2011 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Formalita, obzvlast v Tvem pripade. Tebe se nebude tykat ani nejaka temporary card a podobne drobnosti, Ty dostanes rovnou permanent residency.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA