Backgroundcheck in a hospital

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Backgroundcheck in a hospital

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Volne tema
Autor Zpráva
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: út duben 12, 2011 9:31 pm    Předmět: Backgroundcheck in a hospital Odpovědět s citátem

Potrebuju radu pro jednu svou tajnou lasku - vsechna jmena v tomto pribehu jsou z bezpecnostnich duvodu a kvuli zachovani anonymity zmenena, takze ji rikejme treba Karel.

Uz jsem tady o ni psal (a ja vim, ze tady vsichni poctive ctete moje prispevky) - studuje na sestricku v Chicagu a ted ji zase nejake kravy nakecaly, ze bez GC nikdy nedostane job v nemcnici.

GC nema, ale ma platne SSN a DL z IL, cili pri vyplnovani I-9 nevidim problem.

Samozrejme je otazka ohledne backgroud checks. Ja se vyznam v truckingu - ona ma shodou okolnosti i CDL a vim, ze bych hiring processem treba u SWIFTu prosla, pokud by si vydupala, ze nechce vozit HM a tudiz nebude potrebovat H endorsement. S cim vsim by otravovali v nemocnici si nejsem jisty.

MW by snad mohla vedet.

Ja zastavam nazor, ze kdyz si za tim pujde a nenecha se odradit, tak by nejaky entry level job mela dostat. Ma na to sestrickovani talent, ve skole je jedna z nejlepsich i presto, ze v CR nikdy nemela moznost ani dodelat stredni skolu a udelala si az tady GED, uz ma za sebou tri roky na college a nejaky papir v interior design, u toho jeste zvlada dva joby a flegmatickeho manzela s holym zadkem Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil asi jsem ji nemela davat adresu sem na forum. Byla by skoda, kdyby po vsi te umorne drine ve skole a v zivote vubec vsechno ztroskotalo na necem tak malichernem jako jsou "papiry".

Vim, ze tady par holek psalo o tom, ze by sem chtely jako sestricky vystudovane v CR, jednu takovou jsem znal v Pittburghu a byla tady velice uspesna, Piskle psalo o tom, ze by chtelo jit studovat na sestricku, ale byl tady nekdy nekdo v podobne situaci - snazil se ziskat RN job jako ilegal?

Snad se najde nekdo, kdo bude vedet, kdo bude schnopny poradit - pokud neni mozne nebo chut radit verejne, klidne se zpokojim se soukromou zpravou, eventuelne by Karel zalozila e-mail a treba by se dalo mailovat.
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: út duben 12, 2011 10:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty rikas Karle kazde zenske, tak kdo se v tom ma vyznat Twisted Evil
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: út duben 12, 2011 10:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Presne tak, je to briliantni kod, naprosto nesrozumitelny pro kohokoli, kdo by chtel odhalit totoznost mych lasek. A nepis off topic nebo Te zablokuju.
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: út duben 12, 2011 11:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Presne tak, je to briliantni kod, naprosto nesrozumitelny pro kohokoli, kdo by chtel odhalit totoznost mych lasek. A nepis off topic nebo Te zablokuju.

Vidim vedele tveho Nicku jen "Veteran", ne zadny moderator, tak se nebojim, ze me zablokujes Twisted Evil
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2011 12:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jsem taky nemel na mysli zablokovani tady na foru.
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2011 2:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ohledne GC v nemocnici,tam to neokecas, je nutny legalni status a povoleni pracovat. Cili aspon work viza. Momentalne ale neni ani takova poptavka po LVN,ci RN,byla a stale je velka migrace z Filipin do zdravotnictvi a ty poptavku skoro naplnuji. Letos na SDSU ani neotevrely RN. Take mexikanky jsou uz v medical offices atd....
Pokud ma neomezenou ssn,tak by snad byla nejaka sance a pri nadprumernem studiu. Jenze to slo hezkych par let zpatky kdy jeste nemocnice mely nedostatek a prichazely sem take sestricky z Evropy.
Dnes uz kdyz holka jde na college,tak vi aspon predbezne ze ji nemocnice zamestna,vetsinou uz za sebou maji praxi jako laborantky, medical assistent apod...jeste tak jsou nejake sance v nursing homes a hospice. I tam uz ale nizsi zdravotni personal nepotrebuji. Spise jeste tak social workers,ale spanelstina plus...
Nevim ale jak to je v jinych statech,ale tady to momentalne vypada takhle.

Nejvetsi zdravotnicke zarizeni v san Diego county, na vsechna sva pracoviste prijima 36 RN....a to ma zastoupeni v 7 mestech okresu. Navic uz nutna praxe, bachelor degree atd.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2011 3:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To's mi teda neudelala radost. Ja jsem se tady koukal na jobs v okoli a zdalo se mi, ze o RN's je zajem skoro stejne jako o truckery ... skoro. Ja ale nejsem v oboru a samozrejme je rozdil mezi zajmem o RN s 5-10 let praxi a zajmem o fresh grad. Trucker s 10-ti rokama za volantem je v pohode a job sezene vzdycky - o novacky z autoskoly ted moc zajem neni.

Karel mi to ted upresnovala - rikala, ze ma na vyber bud jit na RN bachelor degree za dva roky (uz ma dva za sebou), nebo ma moznost specializace - sonogramy, x-ray nebo radiologie. Ja jsem ji rikal, ze ma jit na RN, ale nebyla by teda ta specializace lepsi? Nemusi delat v nemocnici, muze byt x-ray tech nebo sonograph tech v nejake nezavisle laboratori nebo diagnosticke ordinaci (nebo se tomu rika jinak?).

Jinak ona uz dela v nemocnini na P/T jako CNA.
pdmlynek
Moderator

Registrace: 16. 08. 2005

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2011 6:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, co kdyby se šla zeptat na forum nějakých sestřiček? Jsem si jistý že taky existují fóra pro sestřiček z ciziny kteří chtějí pracovat v USA. Radči ať jí radí někdo kdo tím prošel nebo v tom je, než někdo s kým má společné jen mateřskou řeč.

Jinak, vážně si myslíš že nemocnice by vědomě zaměstnala někoho kdo nemá právo v USA pracovat? Co si myslíš že by na to řekl liability insurance carrier?
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2011 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mlynku, az najdes nejake forum pro budouci sestricky, ktere jsou v USA ilegalne a chteji se zeptat, jak je mozne dostat praci v oboru az dostuduji ... dej mi vedet Rolling Eyes

Ona se boji napsat i sem a to tohle forum bylo kdysi dobrym zdrojem rad pro ty ne uplne legalni, o dotazech na nejakem foru pro sestricky, kde by ji pizdy vymatlane pravicackou propagandou o tom, ze kazdy ilegal je ten nejvetsi kriminalnik a hrozba pro americky styl zivota a svobodu, sezraly za ziva.

Ona uz v nemocnici pracuje jako CNA a zadna pojistovna z toho infarkty nema, takze opet - nevis, o cem mluvim, nemas s ilegalnim pobytem, zivotem tady vubec zadne zkusenosti, s healthcare taky ne, takze si nech svoje uvahy, prosim, pro sebe, alespon v tomto pripade, dekujeme. Ja mam tu damu vic rad nez sebe, moc mi na zalezi a udelam vsechno, co muzu, abych ji pomohl.
pdmlynek
Moderator

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2011 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Mlynku, az najdes nejake forum pro budouci sestricky, ktere jsou v USA ilegalne a chteji se zeptat, jak je mozne dostat praci v oboru az dostuduji ... dej mi vedet Rolling Eyes

JFGI Rolling Eyes
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2011 7:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co si mam vygooglovat - jobs in healthcare for illegal immigrants, how to bypass a backgroundcheck in a hospital?

Fuckin' moron Rolling Eyes

Uz do tohoto vlakna, prosim, nepis Mlynku. Dekuju.
pdmlynek
Moderator

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2011 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Co si mam vygooglovat - jobs in healthcare for illegal immigrants, how to bypass a backgroundcheck in a hospital?

Fuckin' moron Rolling Eyes

To ze nevis jak najit forums o jobs v healthcare, spis mluvi o Tve neschopnosti. Rolling Eyes
pdmlynek
Moderator

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2011 7:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Ona uz v nemocnici pracuje jako CNA a zadna pojistovna z toho infarkty nema, takze opet - nevis, o cem mluvim, nemas s ilegalnim pobytem, zivotem tady vubec zadne zkusenosti, s healthcare taky ne, takze si nech svoje uvahy, prosim, pro sebe, alespon v tomto pripade, dekujeme. Ja mam tu damu vic rad nez sebe, moc mi na zalezi a udelam vsechno, co muzu, abych ji pomohl.

Hele, precti si muj druhy odstavec prvniho moje prispevku na tomto vlaknu. Vis co otaznik znamena?

Jinak, mas pravdu, nevim jak pomoc lidem cestou ktera neni "uplne legalni".
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2011 7:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Boze, Mlynku, Ty jsi ...

Ja nehledam fora o jobech v healthcare, to ona uz si davno prochazela pred dvema lety, kdyz se o tuto karieru zacala zajimat. Vedela, ze riskuje, ze se na ty pozice diky svemu statusu nedostane. Ja doufam, ze by se mohla najit nejaka slecna ci dama, ktera je nebo byla v podobne situaci jako Karel, pokud mozno s Chicaga a taky jsem chtel znat nazor a zkusenosti MW, ktera na rozdil od Tebe vi o co jde.

Jeste jednou Ti rikam - nepis uz do tohoto vlakna. Nevis o co jde a na Tvoje kydy typu vygoogluj si to nejsem zvedavy a Karel taky ne. Ne vsechny veci se daji najit na Google.

Dekuju.
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2012 12:27 am    Předmět: prace v nemocnici Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Ja pracuji v nemocnici a opravdu musis predlozit gc-bez ni te nezamestnaji. A co dva roky si musis obnovit licenci a pri ni na board of nursing chteji gc nebo pas a nebo od amiku rodny list.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2012 1:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kamaradka nebude rada.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Volne tema Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA