Georgia - Atlanta, Savannah

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Georgia - Atlanta, Savannah
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Kde se zije nejlepe?
Autor Zpráva
Michael-Jackson
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt únor 24, 2011 2:06 pm    Předmět: Georgia - Atlanta, Savannah Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Tak co, byl jste někdo někdy v GA? Co si o ní myslíte?
Já osobně považuji Georgii za jeden z nejkrásnějších amerických států. Hlavně se mi líbí, jak jsou předměstí Atlanty a i mnoha dalších měst hezky zalesněné. U Atlanty se také nachází park Stone Mountain, v jehož středu je takový zvláštní skalnatý útvar, do něhož je vytesán nějaký prezident či co. Vede tam lanovka a z hora je hezký výhled na mrakodrapy Atlanty.

Savannah je nádherné historické město, a také se tam natáčela ta scéna z Forresta Gumpa, jak tam sedí na lavičce.

Jedinou vadou na kráse Georgia jsou ghetta, kterými je doslova prošpikována. Ale, to je bohužel problém celé Ameriky...
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: čt únor 24, 2011 8:39 pm    Předmět: Re: Georgia - Atlanta, Savannah Odpovědět s citátem

Michael-Jackson napsal:
Já osobně považuji Georgii za jeden z nejkrásnějších amerických států. Hlavně se mi líbí, jak jsou předměstí Atlanty a i mnoha dalších měst hezky zalesněné. U Atlanty se také nachází park Stone Mountain, v jehož středu je takový zvláštní skalnatý útvar, do něhož je vytesán nějaký prezident či co. Vede tam lanovka a z hora je hezký výhled na mrakodrapy Atlanty.

Savannah je nádherné historické město, a také se tam natáčela ta scéna z Forresta Gumpa, jak tam sedí na lavičce.

Jedinou vadou na kráse Georgia jsou ghetta, kterými je doslova prošpikována. Ale, to je bohužel problém celé Ameriky...

Kamaradka se zrovna pristehovala z GA. Z nejakeho duvodu se tam nudila a nesnasela i deti to pocasi tam. Ja sama znam z GA akorat letiste v Atlante.
Hurvajz
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 6:04 am    Předmět: Re: Georgia - Atlanta, Savannah Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Michael-Jackson napsal:

Michael Jackson take nesnasel ghetta a proto se odstehoval z cernosarny a zmenil se v bileho muze coz ho zabilo.
Takze kdyby si moc nevybiral mohl si klidne zit nekde v ghettu v Atlante a zpivat si :"Beat it ,beat it.....
Jinak je hodne statu kde neni moc cernych. Dakotas,Montana,Utah,Arizona,NewMexico.....Maine,Alaska....Wisconsin kde bydli Pipi. Wink
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 6:10 am    Předmět: Re: Georgia - Atlanta, Savannah Odpovědět s citátem

Hurvajz napsal:
Michael-Jackson napsal:

Michael Jackson take nesnasel ghetta a proto se odstehoval z cernosarny a zmenil se v bileho muze coz ho zabilo.
Takze kdyby si moc nevybiral mohl si klidne zit nekde v ghettu v Atlante a zpivat si :"Beat it ,beat it.....
Jinak je hodne statu kde neni moc cernych. Dakotas,Montana,Utah,Arizona,NewMexico.....Maine,Alaska....Wisconsin kde bydli Pipi. Wink

A byl uz jsi nekdy ve WI??
Myslim,ze "cernych" je tu dost,ale zalezi samozrejme,kde bydlis.
Jak se tu psalo,"cerni obyvatele" jsou vsude,nekde jich je vic,nekde min.
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 6:14 am    Předmět: Re: Georgia - Atlanta, Savannah Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

MW napsal:
Michael-Jackson napsal:

Kamaradka se zrovna pristehovala z GA. Z nejakeho duvodu se tam nudila a nesnasela i deti to pocasi tam. Ja sama znam z GA akorat letiste v Atlante.

A to ze ta tvoje kamaradka nesnasela deti tak si mysli ze odstehovani z Georgie ji zbavi te jeji nenavisti vudsi detem?
Michael Jackson
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 11:25 am    Předmět: Re: Georgia - Atlanta, Savannah Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Hurvajz, tvůj komentář byl docela dost ubohý. Urážíš někoho, okom očividně nevíš vůbec nic, jenom jsi zopakoval stereotypní blábol, který nám pořád vnucují bulvární plátky. Tvůj rasistický podtex raději ani komentovat nebudu.
Ptal jsem se tě snad na státy, kde nejsou černí? Neptal!

Chtěl jsem jen s vámi sdílet mé zkušenosti s Georgií a docela mě mrzí, že jsem narazil na takového ignoranta. To jsou všichni Češi takoví?

A mimochodem, znám spustu dobrých černochů, kteří se chovají a oblékají podobně, jako moji bílí sousedé.
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 5:01 pm    Předmět: Re: Georgia - Atlanta, Savannah Odpovědět s citátem

Michael Jackson napsal:
Hurvajz, tvůj komentář byl docela dost ubohý. Urážíš někoho, okom očividně nevíš vůbec nic, jenom jsi zopakoval stereotypní blábol, který nám pořád vnucují bulvární plátky. Tvůj rasistický podtex raději ani komentovat nebudu.

Chtěl jsem jen s vámi sdílet mé zkušenosti s Georgií a docela mě mrzí, že jsem narazil na takového ignoranta. To jsou všichni Češi takoví?

A mimochodem, znám spustu dobrých černochů, kteří se chovají a oblékají podobně, jako moji bílí sousedé.

NE, VSICHNI CESI TAKOVY NEJSOU,arogantni a neznali!
Ono totiz ti arogantni chytraci,co si mysli,ze vi vsechno se najdou vsude,bohuzel!
heinz1010

Registrace: 13. 02. 2011

PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 7:30 pm    Předmět: Re: Georgia - Atlanta, Savannah Odpovědět s citátem

Michael Jackson napsal:

Hele já bych asi do toho neměl moc kecat, ale nepříjde mi že by Hurvajz napsal nějakou, takovýho zavrženíhodnou věc. Prostě jen vyjádřil svůj názor, kterej se, soudě dle mých známých v US, nijak nevymyká běžnýmu standardu. Fakt si nemůžu pomoct, ale nevidím v tom textu žádnou lež, natož rasistickej podtext nebo kontext. S tím co napsal podle mě nejde nesouhlasit. Mně nijak jiný barvy pleti nevadí, ale mluvit tady o ignoraci??? Nechápu, neboť jsem nepochopil.
zuzi63
Veteran

Registrace: 28. 02. 2010

PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 7:58 pm    Předmět: Re: Georgia - Atlanta, Savannah Odpovědět s citátem

heinz1010 napsal:
Michael Jackson napsal:

Hele já bych asi do toho neměl moc kecat, ale nepříjde mi že by Hurvajz napsal nějakou, takovýho zavrženíhodnou věc. Prostě jen vyjádřil svůj názor, kterej se, soudě dle mých známých v US, nijak nevymyká běžnýmu standardu. Fakt si nemůžu pomoct, ale nevidím v tom textu žádnou lež, natož rasistickej podtext nebo kontext. S tím co napsal podle mě nejde nesouhlasit. Mně nijak jiný barvy pleti nevadí, ale mluvit tady o ignoraci??? Nechápu, neboť jsem nepochopil.

Pridavam se k Heinz,-Hurvajz jen navazal na Tvoji zminku o ghettu.Napsal proste svuj nazor.Zuzi
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Michaiel Jackson.....rec je o tom ze kamaradka a jeji deti nesnaseli to pocasi tam.

Jinak, nepochopil si ani Hurvajze.
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: so únor 26, 2011 12:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja myslim,ze pochopil,pokud se bavime o MJ......."z cernosarny" se neostehoval,kvuli tomu,ze chtel byt bilej a kvuli tomu "ze byl bilej" ani neumrel.
A take nechapu,proc by mel MJ nebo kdokoliv jiny "tmave pleti" zustat v ghettu,jenom proto,ze je cerny a protoze tam vyrustal Confused
Anonymní

PříspěvekZaslal: so únor 26, 2011 1:33 am    Předmět: Re: Georgia - Atlanta, Savannah Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Michael Jackson napsal:

Laughing Laughing Laughing tak jsem se jiz dlouho nezasmal.
Jeste bych chtel videt to chovani a obleceni jak bilych tak tvych cernych sousedu. Posli nam nejake ty fotky Razz Beat it,beat it.....
Hurvajz
Anonymní

PříspěvekZaslal: so únor 26, 2011 1:35 am    Předmět: Re: Georgia - Atlanta, Savannah Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Anonymous napsal:
Michael Jackson napsal:

Laughing Laughing Laughing tak jsem se jiz dlouho nezasmal.
Jeste bych chtel videt to chovani a obleceni jak bilych tak tvych cernych sousedu. Posli nam nejake ty fotky Razz Beat it,beat it.....
IndyGuy

Registrace: 04. 09. 2010

PříspěvekZaslal: so únor 26, 2011 6:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja na Atlantu mam neprijemnou vzpominku v podobe nehorazneho trafiku. Minuly cerven, kdy jsem se vracel z FL, tak jsem narazil na atlantsky trafik, a to jsem ani nejel pres downtown, ale jel obchvatem po 285). Jeste dnes mi beha mraz po zadech. Dost dobre nechapu, jak tam s tim nekdo muze zit kazdy den. Vsechny proudy plne, do toho dest, zacpa na kazdem sjezdu nebo prijezdu, kolona se tahla jak sopel, hruza. Za patnact let v US sem horsi zacpu na silnici nezazil. Nejakych dvacet mil jsem jel necele dve hodiny. Asi je to tim, ze neziji ve meste a nejak me ty country cesty rozmalily. Cool
Michael Jackson
Anonymní

PříspěvekZaslal: so únor 26, 2011 4:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Mě prostě šokovalo, že "Hurvajz" ihned využil šanci a zesměšnil někoho, koho očividně obdivuju. Proč?

Rozumíte? Proč být hned negativní? Proč hned někomu ubližovat? Místo toho, aby nějak konstruktivně zareagoval, tak se zmohl akorát tak na komentář úrovně 14letého puberťáka.

Přesně tito lidé mě v Čechách štvali nejvíc.

A na minority mám jiný pohled. Můžeš si říkat co chceš, já se řídím heslem "žij a nech žít".
Jinak děkuju Pipi, že jsi se mne zastala.
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: so únor 26, 2011 6:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

IndyGuy napsal:
Ja na Atlantu mam neprijemnou vzpominku v podobe nehorazneho trafiku. Minuly cerven, kdy jsem se vracel z FL, tak jsem narazil na atlantsky trafik, a to jsem ani nejel pres downtown, ale jel obchvatem po 285). Jeste dnes mi beha mraz po zadech. Dost dobre nechapu, jak tam s tim nekdo muze zit kazdy den. Vsechny proudy plne, do toho dest, zacpa na kazdem sjezdu nebo prijezdu, kolona se tahla jak sopel, hruza. Za patnact let v US sem horsi zacpu na silnici nezazil. Nejakych dvacet mil jsem jel necele dve hodiny. Asi je to tim, ze neziji ve meste a nejak me ty country cesty rozmalily. Cool

Laughing Laughing Laughing Laughing

Ocividne jsi nikdy nejel pres NYC nebo po Beltway. ATL je celkem brnkacka, jinak ne, ze by jsi tim nejak moc usetril, ale priste to vezmi pres downtown, je tam o chlup mensi provoz a je to o chlup kratsi, ja to tak delam, i kdyz jedu treba pres Indy.
heinz1010

PříspěvekZaslal: so únor 26, 2011 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Michael Jackson napsal:
Mě prostě šokovalo, že "Hurvajz" ihned využil šanci a zesměšnil někoho, koho očividně obdivuju. Proč?

Rozumíte? Proč být hned negativní? Proč hned někomu ubližovat? Místo toho, aby nějak konstruktivně zareagoval, tak se zmohl akorát tak na komentář úrovně 14letého puberťáka.

A na minority mám jiný pohled. Můžeš si říkat co chceš, já se řídím heslem "žij a nech žít".

Tohle by měl asi spíš psát on, ale nemůžu si pomoci. Nikoho nezesměšnil, ty ano. Negativní on nebyl, Ty ano. Po nikom nevyjel, Ty ano. Co se týče toho komentáře, na to je třeba diplom z dětské psychologie, abych to mohl posoudit. Jinak žij a nech žít je fajn, dokud nechávají žít taky oni Tebe Smile Je to dvousečný.
IndyGuy

Registrace: 04. 09. 2010

PříspěvekZaslal: so únor 26, 2011 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz jsem jel na FL, tak jsem Atlantu projizdel v patek nejak kolem desate vecer, a celkem me ten provoz pres downtown prekvapil. Projel jsem celkem svizne; cela Georgia byla v pohode, dobre cesty a minimalni provoz - teda pres noc. Zpet pres Atlantu to byl des, bohuzel jsem to nestihal pred 4 odpoledni a tak jsem asi chytnul lidi odjizdet z prace. Mad Jinak v NYC jsem byl jednou, ale prijel jsem vecer a odjel brzo rano, takze zadne spatne vzpominky. Celkem zle to bylo ve Washington a po te v LA, ale tam je to zname. Jinak diky za radu, tento rok to vezmu pres downtown, Atlanta ma vecer celkem pekne osviceny downtown.
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: so únor 26, 2011 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V noci jet pres ATL je parada, ja jsem tam jeden cas jezdival kazdou noc s overnight LTLs z Daytonu a nikdy se ta osvicena skyline neomrzela. Jinak Georgia jako takova je asi nejhezci na pobrezi - Savannah a okoli, ten sever a zapad je celkem nic moc.
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: so únor 26, 2011 11:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

heinz1010 napsal:
Michael Jackson napsal:

Tohle by měl asi spíš psát on, ale nemůžu si pomoci. Nikoho nezesměšnil, ty ano. Negativní on nebyl, Ty ano. Po nikom nevyjel, Ty ano. Co se týče toho komentáře, na to je třeba diplom z dětské psychologie, abych to mohl posoudit. Jinak žij a nech žít je fajn, dokud nechávají žít taky oni Tebe Smile Je to dvousečný.

Jen pro "zajimavost",tohle Hurvajz napsal: """Michael Jackson take nesnasel ghetta a proto se odstehoval z cernosarny a zmenil se v bileho muze coz ho zabilo.
Takze kdyby si moc nevybiral mohl si klidne zit nekde v ghettu v Atlante a zpivat si :"Beat it ,beat it....."""

Podle mne "zesmesnil" MJ a vidim v textu,jak je napsany i jistou negativitu.
Diplom psychologie k tomu potreba neni zadny,si myslim. Podle mne je to proste negativni a hlavne nepravdivy blabol a jeste navic rejpnuti a narazka na M-J.
Na MJ se tu nikdo neptal jak M-J napsal,tema bylo GA!
zuzi63
Veteran

PříspěvekZaslal: ne únor 27, 2011 9:50 am    Předmět: Georgia atlanta Odpovědět s citátem

PiPi napsal:
heinz1010 napsal:
Michael Jackson napsal:

Jen pro "zajimavost",tohle Hurvajz napsal: """Michael Jackson take nesnasel ghetta a proto se odstehoval z cernosarny a zmenil se v bileho muze coz ho zabilo.
Takze kdyby si moc nevybiral mohl si klidne zit nekde v ghettu v Atlante a zpivat si :"Beat it ,beat it....."""

Diplom psychologie k tomu potreba neni zadny,si myslim. Podle mne je to proste negativni a hlavne nepravdivy blabol a jeste navic rejpnuti a narazka na M-J.

Tak jsem si ten tex precetla jeste jednou a pri dobre vuli tam nemohu negativitu najit,snad jen zminku o tom,ze kdyby MJ zustal,jako cerny zpevak,ze by si usetril mnoho zivotnich starosti a zil mezi nami.Tak to vidim ja.Zuzi
heinz1010

PříspěvekZaslal: ne únor 27, 2011 1:51 pm    Předmět: Re: Georgia atlanta Odpovědět s citátem

zuzi63 napsal:
PiPi napsal:
heinz1010 napsal:
Michael Jackson napsal:

Tak jsem si ten tex precetla jeste jednou a pri dobre vuli tam nemohu negativitu najit,snad jen zminku o tom,ze kdyby MJ zustal,jako cerny zpevak,ze by si usetril mnoho zivotnich starosti a zil mezi nami.Tak to vidim ja.Zuzi

... a když Zuzi řekne že to tak vidí, tak je to taky pravda a neoddiskutovatelnej fakt. Jasný? Very Happy Very Happy Very Happy
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: ne únor 27, 2011 5:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo beru a chapu,..........ze to kazdy vidime jinak Wink
Jeste k MJ,on ale nezemrel,protoze nechtel byt cernej,ani proto,ze chtel byt bilej,i kdyz ano,vi se,ze mu to k lepsimu zdravi neprispelo.
A take pokud nekdo napise,ze ma nekdo zustat v radsi "cernochove",tak v tom vidim rasictickej podtext. To je to same,Zuzi,kdyby nekdo tobe rekl,at radsi zustanes v "nacistickem Nemecku" a tobe Heinz at radsi zustanes v komunistickem CR.
Ja jen myslim,ze nikdo nema pravo rozhodovat o tom,kde by's mel zit a cim budes,krome tvych rodicu,nez dospejes Wink
Myslim,ze svet uz ma tech diktatoru dost a nemusime chodit moc daleko,ze.
BTW a jenom to,ze to napsal rypal a provokater Hurvinek nesvedci a zadne positivu v textu,ani jeho myslence.
Vim Heinz,ze mas rad prislovi,co takhle "o mrtvich jen dobre",nehlede na to,ze MJ nikdo z nas nesaha ani po kontniky a z vetsiny,kdo ho i pres vsechno co dokazal jen pomlouvaji a zesmesnuji mluvi jen zavist a zloba.
Just sayin'
Henek
Veteran

Registrace: 12. 03. 2005

PříspěvekZaslal: ne únor 27, 2011 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a nemelo tam byt"o mrkvich jen dobre" ????
Michael-Jackson
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne únor 27, 2011 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

PiPi napsal:
Jo beru a chapu,..........ze to kazdy vidime jinak Wink
Jeste k MJ,on ale nezemrel,protoze nechtel byt cernej,ani proto,ze chtel byt bilej,i kdyz ano,vi se,ze mu to k lepsimu zdravi neprispelo.
A take pokud nekdo napise,ze ma nekdo zustat v radsi "cernochove",tak v tom vidim rasictickej podtext. To je to same,Zuzi,kdyby nekdo tobe rekl,at radsi zustanes v "nacistickem Nemecku" a tobe Heinz at radsi zustanes v komunistickem CR.
Ja jen myslim,ze nikdo nema pravo rozhodovat o tom,kde by's mel zit a cim budes,krome tvych rodicu,nez dospejes Wink
Myslim,ze svet uz ma tech diktatoru dost a nemusime chodit moc daleko,ze.
BTW a jenom to,ze to napsal rypal a provokater Hurvinek nesvedci a zadne positivu v textu,ani jeho myslence.
Vim Heinz,ze mas rad prislovi,co takhle "o mrtvich jen dobre",nehlede na to,ze MJ nikdo z nas nesaha ani po kontniky a z vetsiny,kdo ho i pres vsechno co dokazal jen pomlouvaji a zesmesnuji mluvi jen zavist a zloba.
Just sayin'

Pipi já tleskám! Na to, že asi nejsi jeho fanynka, o něm mluvíš velice hezky.

Teď budu off topic, ale nemůžu si pomoc, jak tady pořád říkáte, že chtěl být bílej.

Není to pravda a pokud vím, tak ani v dnešní době není možné si nechat změnit barvu pleti.

Víte, stačí si otevřít wikipedii a tam se dozvíte vše. Michaelovi totiž v 1984 diagnostikovali chorobu VITILIGO, která způsobuje ztrátu pigmentu. Na Michaelově těle se postupem času objevovaly čím dál tím větší bílé skvrny, až to došlo do stádia, kdy musel používat bílý make-up. MJ tedy nebyl ani bílý, ani černý. Byl flekatý. Proto často nosil roušku, protože ho prostě nebyvilo se každý den líčit.

Pokud mi nevěříte, tady jsou důkazy:
Vitiligo:
http://www.inrepair.net/2007/12/18/vitiligo-more-than-skin-deep/
A tady je MJ se skvrnami na těle:
http://igossip.com/gossip/Proof_of_Michael_Jackson_s_vitiligo/775720

Ze stránek CNN...
"When Michael tearfully announced the reason for his changing skin color during an interview with Oprah in 1993, it was evident that the issue was quite painful. After explaining that he used makeup to even out the skin tone, he was asked why he doesn’t use brown makeup. Jackson claimed that most of his skin is already white, so using that much brown makeup was not an option."
zuzi63
Veteran

PříspěvekZaslal: ne únor 27, 2011 6:39 pm    Předmět: Georgia atlanta Odpovědět s citátem

Vim,ze MJ mel Vitiligo,mela jsem ho jako zpevaka a tanicnika rada.Jestli si nechal zbytek kuze upravit,jako nos,je mi jedno,protoze to jsou opravdu,,povrchni"zalezitosti.Jedno je jasne-mel se radsi lecit vcas z jeho navykove zavislosti na lecich.
Jeho vecna skoda,byl to genius.
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: ne únor 27, 2011 6:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo,to ze byl nemocny vim take,ja jen poukazovala na Hurvajzuv "prihlouply" koment.
Je take pravda,ze jeho psychika nebyla zrovna nejlepsi,uz od dectvi,kdy uz v mladem veku byl ponizovan a tyran vlastnim otcem.
To byl take jeden z duvodu proc chtel pomahat ostatnim lidem a to se velice negativne obratilo proti nemu. Bral prasky od bolesti a potom,co na nej vyrukovali ze soudem kvuli zneuzivani chlapcu se totalne zhroutil. Kdoby take ne.
Nebudu tady vse vypisovat,kazdy si to muze vyhledat a je jen na kazdem cemu bude verit a cemu ne.
MJ nebyl muj favorit,vlastne zadneho nemam,uznavam hudbu jako celek,libi se mi vice zanru,zalezi na tom.
Ale MJ jsem poslouchala a poslouchat budu,byl to GENIUS,jak napsala Zuzi a to uz mu nikdo nevezme a pochybuju,ze se mu v budoucnu vubec nekdo vyrovna!
AMEN Wink

http://www.youtube.com/watch?v=-oCCnxBos10
Michael-Jackson
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne únor 27, 2011 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

To se hezky poslouchá, dámy Very Happy
Já jsem právě zvyklej na to, že se mi lidé smějí, když zjistí koho poslouchám.

A těší mne, že toho o něm tolik víte. To jsem ani nečekal...
Víte, já nejsem posedlý Michaelem Jacksonem, neomdlel bych v jeho přítomnosti jako jeho fanynky(nejsem gay), ale mám ho prostě rád jako člověka.
A když slyším lidi, jak ho pomlouvají, tak mi to prostě nedá a snažím se jim vysvětlit pravdu.

Když jsem ještě nebyl tak zaměstnaný, mým koníčkem bylo dělat videa a pak je dávat na youtube. Tak jsem jednou udělal tohle na podporu MJ.

http://www.youtube.com/watch?v=8a3NJwr5sQs

Jinak jsem rád, že máš ráda Hold My Hand. Škoda, že ji MJ nevydal za svého života..
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: ne únor 27, 2011 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Musi byt neuveritelne tezke nekomu porad dokazovat co nejste, nez aby vam dali vubec sanci jim dokazat co opravdu jste!
Je tezke sem dat jen jednu pisnicku od MJ.........ja jsem sem dala tu s Akonem,protoze je to dalsi z tech,ktera se mi libi a je neuveritelne,ze jde stvorit neco tak krasneho i po smrti.
BTW,mam rada i Akona Wink
heinz1010

PříspěvekZaslal: ne únor 27, 2011 8:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže si to shrňme(to je super slovo že? Very Happy ). 1) Nikdo nepopírá že byl výbornej muzikant. Já sám jeho písně řadím na svém soukromém žebříčku docela vysoko. 2) Nikdo o něm nemluvil nijak zle. Jediný co tady padlo, bylo řekněme peprnější vyjádření ohledně jeho tendence být bílý. Já vůbec netušil že nějakou kožní nemoc měl. I kdybych to věděl, stejně bych napsal vše co jsem napsal. Z dvou prostých důvodu, pilířů pravdy. Vy na jeho místě, kdybyste chtěli být bílí (připusťmě, čistě akademicky, že to tak je) a zbavit se jakési tíhy minulosti, byste si podobnou báchorku nevymysleli? Proč by ne? Peníze na šíření něčeho takového vlastně nejsou ani potřeba, ale to vynechme. Po světě je spousta lidí, kteří vás milují a budou každé vaše slovo považovat za svaté. Budou ho šířit do všech stran ohněm a mečem, bez ohledu na pravdivost či nepravdivost daného, s prominutím evangilia. Přesně tohle nám tu předvedl MJ když vyjel po Hurvajzovi. Druhý pilíř. Jak vysvětlíte jeho snahu, a to prokazatelně velmi povedenou, o totální přeměnu tvaru jeho obličeje? Z klasických negriidních tvarů (srovnejte fotografie z mládí) se ráz celého obličeje stal spíše indoevropský. Nebo to je taky nějaká nemoc? Mluví se o nenávisti k otci. Takže změnit obličej ano a změnit barvu ne? Pomůže náhoda, nemoc Vitiligo. Trochu blbost že? Podle mé, bohapusté logiky, jsou toto dva základní pilíře, o které se my, hlupáci, domnívající se že se chtěl stát bělochem, opíráme a vám ostatním, uvědomělým dobrodincům, se je stále nějak nedaří bořit. Je možný, že na to máte spousta argumentů a důkazů a že mi moje tvrzení, respektive můj postoj, zboříte jak domeček z karet. Směle do toho. Pak se všem tady na foru omluvím, ale stejně budu trvat na tom že Hurvajz nic špatnýho nenapsal. 3)Pipi. Když mi někdo řekne, že mám zůstat v komunistické ČR, tak mu na to řeknu, že právě proto tady zůstat nechci. Z jeho odpovědi pak jasně poznám dva základní proudy, jakým směrem míní oponent nebo diskutér, chcete-li, rozpravu vést. Na ty pak budu nějak reagovat a velmi snadno se z nich může stát rasisticky motivovaná definitiva. Dříve ale ne. Takže když A řekne že měl B zůstat černochem, neznamená to nutně, že jde o pohrdání nějakou rasou, rozšířené pod pojmem rasismus(jde o xenofobii), ale naopak respekt k určitému etniku. Jako příklad uvedu sebe. Gary Moore se mi začal líbit o trochu míň, když jsem někdy v 15ti letech zjistil, že je bílej. Znamená to, že jsem rasista? Jsem si jist že ne! Já vím, že zrovna tohle pravděpodobně nebyl ten případ, ale taky to nebylo nic ukamenováníhodnýho. Co se týče přísloví, ty moc nemuliju. Raději mám citáty, a právě ty jsi pravděpodobně měla na mysli v textu, kterým jsem byl od Tebe častován. K lidem, kterým někdo nesahá po kotníky, a ani k lidem, kteří někomu nesahají po kotníky se z principu neřadím. Přijde mi to postavené na hlavu. Už třeba jen z toho důvodu, že daleko větší skutek než kdokoli kdo žil před námi, můžeme provést v poslední vteřině svého života. Teď si ještě trošku zaprotiřečím. Otázkou totiž je, co je pro koho velký skutek. Karel Martel byl velký člověk pro Evropany, nebo spíše Franky, ale Saracéni potažmo Arabové z něho odvázaní nebyli a nejsou. Jen chci poukázat na to, že udělat skutek s velkým S může pro jedny znamenat pozitivum, a pro druhé negativum. A zapsat se do dějin, byť hudebních, taktéž. Nenávist a zlobu k MJ nemám důvod cítit. Já ji vlastně necítím ani v běžném životě k lidem kolem sebe. Jinak jsem vážně překvapenej, že takové banální blbině jsem byl ochcotnej věnovat tolik času. Smile Jinak omlouvám se za hrubky, nechce se mi to číst a opravovat Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Kde se zije nejlepe? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA