Jizni Utah

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Jizni Utah

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Kde se zije nejlepe?
Autor Zpráva
AzPete
Veteran

Registrace: 07. 01. 2007

PříspěvekZaslal: čt září 30, 2010 3:51 am    Předmět: Jizni Utah Odpovědět s citátem

Tenhle koutek jizniho Utahu me nekdy pripomina Mars ze Sci-fi filmu ale hned vedle je Zion national park ktery je jako raj... ale tento vikend je v Saint George slavny marathon ktery je velice krasny pro lidi co ho bezi.
Ja jsem premyslel ale pak jsem se na to vykaslal. Je porad teplo (90F). Ne tak teplo jako v L.A. anebo v S.F. ale mel jsem dost prace v sadu a tak se budu jen divat Cool
Pro ty co se jsem nikdy nedostali tak je to kousek Ameriky ktery je opravdu krasny a kouzelny a stoji to za to se jen podivat.
Ceske restaurace tady rozhodne nenajdete a proto jsme "nuceni" delat svickovou doma.Jeste ze Ti Mormoni maji velice zdrave kravy.
Vice o maratonu v Saint G, Utah
http://www.stgeorgemarathon.com/
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: čt září 30, 2010 4:26 am    Předmět: Re: Jizni Utah Odpovědět s citátem

AzPete napsal:
Tenhle koutek jizniho Utahu me nekdy pripomina Mars ze Sci-fi filmu ale hned vedle je Zion national park ktery je jako raj... ale tento vikend je v Saint George slavny marathon ktery je velice krasny pro lidi co ho bezi.
Ja jsem premyslel ale pak jsem se na to vykaslal. Je porad teplo (90F). Ne tak teplo jako v L.A. anebo v S.F. ale mel jsem dost prace v sadu a tak se budu jen divat Cool
Pro ty co se jsem nikdy nedostali tak je to kousek Ameriky ktery je opravdu krasny a kouzelny a stoji to za to se jen podivat.
Ceske restaurace tady rozhodne nenajdete a proto jsme "nuceni" delat svickovou doma.Jeste ze Ti Mormoni maji velice zdrave kravy.

Moc pekny Smile

Mimochodem, chtel bych te videt bezet ten Marathon s tvyma kolenama Confused
Mozna jeste tak za mlada Wink
John-5

Registrace: 14. 02. 2011

PříspěvekZaslal: po únor 14, 2011 11:20 am    Předmět: Re: Jizni Utah Odpovědět s citátem

AzPete napsal:

Na tenhle ráj na Zemi nikdy nezapomenu...
Marcibrno

Registrace: 02. 06. 2007

PříspěvekZaslal: so únor 19, 2011 9:07 am    Předmět: jizni Utah Odpovědět s citátem

Jo v Utahu je pekna priroda - Arches, Zion, Bryce - vsechny cerveny skaly jsou fajk pekny, ale zit bych tam nemohla. Byla jsem tak uz mockrat a rada se vracim, ale je tam desny sucho a treba ja tam mam problem dychat (moc prachu), navic nevedou ocean. Ale fakt doporucuju tak zajet na dovolenou.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Kde se zije nejlepe? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA