zelená karta, v jáké fazy je ?

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

zelená karta, v jáké fazy je ?

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta
Autor Zpráva
Enether
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2011 6:43 pm    Předmět: zelená karta, v jáké fazy je ? Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Zdravím, mám otce v usa ( má tam občanství) před 2,5 roku mě oficiálně přihlásil jako syna, tudíž jsem podal touto cestou žádost o zelenou kartu.
Problém je v tom, že ve chvíli kdy mi bude 21 let, žádost jakože rodinný příslušník se ruší. A mě bude 21 příští rok.
Před rokem po mě chtěli soudně přeložený rodný list a před týdnem si řekli o mé pasové fotky.
Nicméně nevím v jaké části řešení je. Zdali chtěi foto proto ,že mě teprve zařadili do seznami čekajících a nebo už se to chystá k závěru. a čas běží...

Jde mi o to, že bych se rád optal, jestli někdo z vás nezískal zelenou kartu stejnou cestou.
pokud tedy ano, za jak dlouho (přibližně) mohu očekávat nějaké výsledky, kdykoliv se otec zeptá, úřady mu řeknou jen, věc je v řešení ...
Děkuji moc
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2011 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Proc jsis nezazadal drive o GC Confused Rolling Eyes
brook
Veteran

Registrace: 21. 12. 2010

PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2011 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ale nic se nerusi muzes i po 21
bouncingczech

Registrace: 20. 07. 2007

PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2011 11:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nerozumim jak jsi si mohl sam pozadat o Green Card. O to mel zazadat tvuj otec. Jak jsi to udelal? Pravda je ze kdyz ti bude 21 tak padas do jine skupiny a vizum nedostanes bez cekani. Momentalne se vyrizuji zadosti z roku 2005 - to znamena ze cekani trva porumerne 6 let. Ty jsi si ale pozadal kdyz ti 21 nebylo a nemel by jsi cekat tak dlouho. Napis presne co se prihodilo, kdo zadal o co a jake formulare jsi vyplnil a "timeline" kdy se vsechno prihodilo. Ja bych rek ze v tvym pripade by jsi nemel cekat dyl nez nekolik mesico nebo rok.
Enether
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá únor 11, 2011 10:14 am    Předmět: re: bouncingczech Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Ano o tu kartu zažádal můj otec, omlouvám se, spetl jsem se.
Ohledně toho jaké formulářejsem vyplňoal budu muset napsat jemu.
Takže dám co nejdřívě vedět ...

hlavně jsem hledal někoho s podobnou zkušeností...
IndyGuy

Registrace: 04. 09. 2010

PříspěvekZaslal: pá únor 11, 2011 11:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak psal Bouncy, mel by jsi byt v pohode. Uz to mate podano a tobe neni jeste 21. Pocita se datum prijeti zadosti, takze pokud mate vsechno jak je pozadovano, melo by to byt OK. Wink
Enether
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá únor 11, 2011 11:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

když jsem ty paíry vypnoval, četa jsem k tomu,že ve chvíli kdy mi bude 21 se žádost touhle cestou ruší.
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: pá únor 11, 2011 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Enether napsal:
když jsem ty paíry vypnoval, četa jsem k tomu,že ve chvíli kdy mi bude 21 se žádost touhle cestou ruší.

Ty ses ale uz v procesu ne? Rozhodujici je datum prijeti zadosti.
Nicmene tvuj otec nebo ty tam muze zavolat,urcite mate kontakt.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA