Zalozeni firmy

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Zalozeni firmy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Autor Zpráva
phaphaju

Registrace: 21. 10. 2010

PříspěvekZaslal: út říjen 26, 2010 1:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jak to myslis co se stalo ja jenom koupim letenku odletim z Kanady do CR a za mesic nebo tak poletim zpet do USA
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: út říjen 26, 2010 3:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

phaphaju napsal:
jak to myslis co se stalo ja jenom koupim letenku odletim z Kanady do CR a za mesic nebo tak poletim zpet do USA

A jak se dostanes do Kanady? Myslis si, ze te na hranicich nebudou kontrolovat.
Co se stane, kdyz zjisti, ze jsi v USA uz 9 mesicu ilegalne. Confused
phaphaju

PříspěvekZaslal: út říjen 26, 2010 3:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no tady rikali ze na hranicich na vyjezdu z USA kontroluji jen kanadani takze by je to nemuselo zajimat a kdyby neco jen reknu Kanadanum ze mam letenku od nich.
phaphaju

PříspěvekZaslal: út říjen 26, 2010 3:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a kdyz o tom tak premyslim tak do Kanady stejne nemuzu protoze tam musim mit viza ze a ty teda nemam vubec.Takze budu must asi pres Mexico
Dana_MI
Veteran

Registrace: 26. 12. 2006

PříspěvekZaslal: út říjen 26, 2010 3:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele - a vazne by jsi se nemohl radeji ozenit? Jen popremyslej. Cesta pres Mexiko; zacina to cele znit dost divoce.

P.S. jinak sorry, snazim se byt mila, ale situace, kdy nekdo v USA prekroci pobyt a pak se teprve zacne ptat "co mam delat" - slusne receno tyhle pripady uz mi zacinaji lezt na nervy.

Pretahnout legalni pobyt je v podstate to same, jako kdyby jsi prelezl tu zed z Mexika. Tedy skoro.

Jednou jsme dospeli lide a vetsina z nas na foru se snazi poradit. Jenomze kdyz uz je pozde, neni moc na vyber. Mel jsi tenhle dotaz vznest pred tim, nez jsi prekrocil pobyt; v te dobe jeste existovala rada moznosti, jak si pobyt prodlouzit atd. Ted uz tech moznosti moc nemas, podle me mas vlastne jen jednu.

Zaptej se Evy; neboj, USCIS nejsou na hlavu padli, oni na Tebe prijdou (riziko je vysoke) i kdyby jsi nakrasne se do toho Mexika propasoval.

Moje rada tedy zni (ale pouze muj nazor): at Te ani nenapadne z USA odjizdet; sed na zadku a koukej si sehnat pritelkyni, kterou si vezmes. Simple as that.
phaphaju

PříspěvekZaslal: út říjen 26, 2010 4:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no ja vim ze to je fakt na hovno takle blbnout,ale ja nemam zadnou zenskou a ani zadnou praci takze nemam ani penize chodit ven takze je to takovy uzavreny kolo.Ja kdybych vul nespolehal na segru,ktera rika ze to nejde a nasel si to rovnou tak to mam bez problemu,ale bohuzel sem vul.Ovsem slysel sem ze kdyz vyjizdis do Mexika tak tam amici vubec nekontrolujou tak by to mohlo byt v pohode.
A ja to chci co nejdriv zlegalizovat ten pobyt protoze tady nemuzu prezit bez prace a bez penez.Je to masakr,ale bud se to podari a nebo budu proste v CR je to hrozna predstava,ale tu zenskou nemam.
A vim sem strasnej vul a idiot ze jsem si to nezaridil a dekuju za rady moc mi to pomaha v premysleni.
Dana_MI
Veteran

Registrace: 26. 12. 2006

PříspěvekZaslal: út říjen 26, 2010 4:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja vim, tohle uz slysim ponekolikate. Clovek prijede za sourozencem (co je USC ci ma GC), ten mu tvrdi "neboj, pomuzu Ti s papiry" a pak kdyz dojde na lamani chleba od Tebe da ruce pryc. Takovych pribehu par znam a dela se mi z toho zle.

A pak mluvis s tim povedenym pribuznym a on Ti rekne "no, bracha/segra tu zustal(-a) protoze chtel(-a), co je mi do toho".

No, rika se, ze v nouzi poznas pritele. Chapu, ze si ted asi sypes popel na hlavu, ale to nepomuze.

Byt Tebou zkusim jine imigranty, ne Cechy (Rumuny, Albance, Makedonce atd.). Tam snad muzes neco vydelat a pohnout se dal.

Vis, ja s timhle moc zkusenosti nemam, ale snazim se pomoct.
phaphaju

PříspěvekZaslal: út říjen 26, 2010 4:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no jasne ja to nejak zkusim ja znam jednu rumunku spis segra tak se zkusim zeptat ji.
Ono to tak je ona rika ze mi nemuze pomoct ale ja ji pomaham furt je to na nic ted mezi nama.
A budu dal premyslet co bych mel udelat je to na povazenou jet do mexica.
Diky za rady urcite dam vedet jak jsem se rozhodl protoze budu jeste zjistovat nejake moznosti a informace co je nejlepsi delat
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: út říjen 26, 2010 6:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

phaphaju napsal:
no jasne ja to nejak zkusim ja znam jednu rumunku spis segra tak se zkusim zeptat ji.
Ono to tak je ona rika ze mi nemuze pomoct ale ja ji pomaham furt je to na nic ted mezi nama.
A budu dal premyslet co bych mel udelat je to na povazenou jet do mexica.
Diky za rady urcite dam vedet jak jsem se rozhodl protoze budu jeste zjistovat nejake moznosti a informace co je nejlepsi delat

Jedno me neni jasny Confused Proc se o tohle zajimas az ted, proc jsi to nechal dojit tak daleko.
Proc jsi neco neuskutecnil pred 9 mesici?
phaphaju

PříspěvekZaslal: út říjen 26, 2010 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no protoze jsem vul a dal sem na segru a na svagra ze to nejde.No ated jsem to zkusil sam a zjistil jsem ze to slo ale prijde mi ze uz to nejde a nepujde
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: út říjen 26, 2010 2:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dana_MI napsal:
Ja vim, tohle uz slysim ponekolikate. Clovek prijede za sourozencem (co je USC ci ma GC), ten mu tvrdi "neboj, pomuzu Ti s papiry" a pak kdyz dojde na lamani chleba od Tebe da ruce pryc. Takovych pribehu par znam a dela se mi z toho zle.

A pak mluvis s tim povedenym pribuznym a on Ti rekne "no, bracha/segra tu zustal(-a) protoze chtel(-a), co je mi do toho".

No, rika se, ze v nouzi poznas pritele. Chapu, ze si ted asi sypes popel na hlavu, ale to nepomuze.

Byt Tebou zkusim jine imigranty, ne Cechy (Rumuny, Albance, Makedonce atd.). Tam snad muzes neco vydelat a pohnout se dal.

Vis, ja s timhle moc zkusenosti nemam, ale snazim se pomoct.

Vis Danus,ono kolikrat i pro ty pribuzne to nemusi byt jednoduche,vyridit "nekomu s rodiny GC",nese to sebou velke zavazky a pokud je tedka cekaci lhuta 8-10 let Confused
Kor kdyz "ten dotycny" nema penize a tvuj pribuzny take ne.
Snad jen by meli na zacatku a popravde rict ano pomuzu ti nebo ne a ne slibovat,ale........tezko posuzovat!
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: út říjen 26, 2010 2:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

phaphaju napsal:
no protoze jsem vul a dal sem na segru a na svagra ze to nejde.No ated jsem to zkusil sam a zjistil jsem ze to slo ale prijde mi ze uz to nejde a nepujde

A ty by si's mel alespon prozatim sehnat jakoukoliv praci a zacit vydelavat penize! Uz jsi tady "over",tak s tim nic nenadelas!!
NIKDO ti tady nerekne,ano jed do Canady a nebo ano jed do Mexica a pak se v pohode vratis sem do USA.
NIKDO TI TADY TAKOVOU ZARUKU DAT NEMUZE Exclamation Exclamation
I kdyby to nekomu pred tim proslo neznamena,ze to projde i tobe Exclamation
Sezen si praci,vydelej a usetri penize a cas ukaze,jake budou moznosti!
phaphaju

PříspěvekZaslal: út říjen 26, 2010 4:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PiPi napsal:
phaphaju napsal:

A ty by si's mel alespon prozatim sehnat jakoukoliv praci a zacit vydelavat penize! Uz jsi tady "over",tak s tim nic nenadelas!!
NIKDO ti tady nerekne,ano jed do Canady a nebo ano jed do Mexica a pak se v pohode vratis sem do USA.

no jasne ale ja tady praci sehnat nemuzu.Segra nikoho nezna kdo by mel praci a svagr taky ne.A tak se musim rozhodnout co dal protoze me uz nebavi jak me segra vyuziva a jinak na me sere.Ja sem zvyklej ze sem samostatnej a nemusim se prosit zadne rodiny,kdyz mi nechce pomoct a ve finale ani asi nevim jak.Ale je ji jedno co delam hlavne ze ji pohlidam decko a paltim najem.
Tak toho uz mam prave dost a potrebuju se postarat sam o sebe a to bohuzel nemuzu,protoze proste nemuzu najit tu praci.
Nicmene porad premyslim co delat.Takze jsem rad za vase nazory protoze porad premitam pro a proti.
a vim ze mi nikdo neda zaruku,ale pokud bych tady zivoril a utratil moje posledni penize co mam tak se radsi budu mit dobre v CR.Radsi budu delat legalne kdyby to slo a kdyz ne bohuzel budu muset byt v hnusnym pocasi v CR.Ale budu mit tam zase svoji rodinu.Je to dylema a s tim se ted peru co je pro me nejdulezitejsi
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: út říjen 26, 2010 5:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

phaphaju napsal:
PiPi napsal:
phaphaju napsal:

no jasne ale ja tady praci sehnat nemuzu.Segra nikoho nezna kdo by mel praci a svagr taky ne.A tak se musim rozhodnout co dal protoze me uz nebavi jak me segra vyuziva a jinak na me sere.Ja sem zvyklej ze sem samostatnej a nemusim se prosit zadne rodiny,kdyz mi nechce pomoct a ve finale ani asi nevim jak.Ale je ji jedno co delam hlavne ze ji pohlidam decko a paltim najem.
Tak toho uz mam prave dost a potrebuju se postarat sam o sebe a to bohuzel nemuzu,protoze proste nemuzu najit tu praci.
Nicmene porad premyslim co delat.Takze jsem rad za vase nazory protoze porad premitam pro a proti.
a vim ze mi nikdo neda zaruku,ale pokud bych tady zivoril a utratil moje posledni penize co mam tak se radsi budu mit dobre v CR.Radsi budu delat legalne kdyby to slo a kdyz ne bohuzel budu muset byt v hnusnym pocasi v CR.Ale budu mit tam zase svoji rodinu.Je to dylema a s tim se ted peru co je pro me nejdulezitejsi

Je lepsi mit "nejakou praci,nez zadnou praci" Exclamation Pokud neni prace tam kde momentalne jsi,budes muset za praci nekam jinam,do jineho statu! A NEBO ANO,MUZES TAKE ZPET DO CESKA A SYPAT SI POPEL NA HLAVU,ZE JSI TADY NEZKUSIL NECO JINEHO,NEKDE JINDE! Pokud nemuzes delat legalne,jelikoz nemas "papiry",tak to budes muset zkusit tak,jako vetsina ostatnich. ALE TO JE JEN NA TOBE,NIKDO TE DO TOHO NENUTI!!!
P.S. Chicago-cz.com ma tady take inzreci Wink
phaphaju

PříspěvekZaslal: so říjen 30, 2010 7:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

takze kdyby to nekoho zajimalo jak to teda je.
Pokud bych tady chtel byt legalne musel bych jet pres Kanadu nebo Mexiko zpet do CR.Tam bych musel zazadat o viza(nevim jak vysvetlovat proc chci viza kdyz muzu jet na ESTA),protoze pres ESTA nemuzu pozadat o adjustment status.
Pokud by mi dali viza tak by se videlo jestli by me pustili pres hranice kdyz nemam ten odjezd.
No a pokud by to vyslo tak pak teprve muzu vyplnit I-130 a I-485.
Potom clovek ani nevi jak dlouho trva approve te I-485.

A hlavne kdyz vyplnis I-130 kdyz ses jeste v CR tak do USA nemuzes po dobu vyrizovani te petice coz je u me 8 let a to si myslim,ze je teda opravdu neskutecny.
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: ne prosinec 19, 2010 12:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

phaphaju napsal:
Pokud bych tady chtel byt legalne musel bych jet pres Kanadu nebo Mexiko zpet do CR.Tam bych musel zazadat o viza(nevim jak vysvetlovat proc chci viza kdyz muzu jet na ESTA),protoze pres ESTA nemuzu pozadat o adjustment status.
Pokud by mi dali viza tak by se videlo jestli by me pustili pres hranice kdyz nemam ten odjezd.

A hlavne kdyz vyplnis I-130 kdyz ses jeste v CR tak do USA nemuzes po dobu vyrizovani te petice coz je u me 8 let a to si myslim,ze je teda opravdu neskutecny.

Pises, ze to mozne je. Tak jak jsi se rozhodl?
Sel jsi pres Kanadu a jak, a nebo pres Mexiko Question
Urcite by to tady zajimalo zpousty jinych lidi Wink
bouncingczech

Registrace: 20. 07. 2007

PříspěvekZaslal: ne prosinec 19, 2010 4:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

phaphaju napsal:

Jenom mensi upresneni...I-130 nevyplnujes ty ale tvoje sestra a I-485 nemuzes zadat az bude pro tebe visum a to momentalne trva asi tak 8 let. Jestli existuji jine moznosti nevim ale zakon je takovy.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Business Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

Chicago-cz.com forum system
USA odkazy | Weblog o USA | Inzerce v USA | Galerie USA | Diskuse o USA

Copyright © chicago-cz.com
Webdesign a Optimalizace by Miro - miroweb.com

UFOseek.com - Directory, Community and News. UFO Seek Forum - rare free community for discussion of UFO-Paranormal, mysterious and unexplained topics.

Slovak Republic Web Directory About Slovak Republic
Czech Republic Web Directory About Czech Republic