Ziskam zelenou kartu kdyz mam k dispozici 100k usd az 200k ?

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Ziskam zelenou kartu kdyz mam k dispozici 100k usd az 200k ?

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta
Autor Zpráva
LuCaS

Registrace: 23. 02. 2010

PříspěvekZaslal: po říjen 04, 2010 2:43 pm    Předmět: Ziskam zelenou kartu kdyz mam k dispozici 100k usd az 200k ? Odpovědět s citátem

Ahoj, jak uz jsem nekde psal, chtel bych se stehovat casem do statu. Jsem podnikatel a predpokladam ze bych nemel mit problem dat do hromady 100.000usd az 200.000usd s tim, ze je mohu pouzit na sve podnikani a to taky bude muj zamer, i kdyz tedy pro sve podnikani nepotrebuji tolik penez ani na rozjezd ani na provoz.

1] Chtel bych ale vedet zda li nejak musim penize nutne pro ziskani GC proinvestovat vsechny, pripadne jakym zpusobem ?

2] Dale bych chtel vedet jestli toto je zarucena cesta pro ziskani GC, protoze nechci byt ilegal, myt nekde leda nadobi atd.. jsem podnikatel a take chci podnikat ve statech, nikoliv byt zamestanec ale zamestnavatel..

3] Otazka 3 souvisi s mym dodatkem na konci.. tim ze pisu blog o podnikani a take o statech, nemuze se stat ze si me vyhmatne nejak imigracni a jednoduse me zablokuje abych pri zadosti treba nedostal vizum ci GC?

Diky LuCaS

jinak zkusenosti take zverejnuji postupne na svem blogu www.lukasnachtigall.com kde rad poradim vsem co se o stejne tema zajima..
zuzi63
Veteran

Registrace: 28. 02. 2010

PříspěvekZaslal: po říjen 04, 2010 5:46 pm    Předmět: ziskam zelenou Odpovědět s citátem

ne,investice na ziskani zelene(E1)je minimum 500 000-1 milion$.Pokud mas penez malo,tedy od 100 000$nahoru,mas sanci dostat E2 visum na 5 let.Vse si precti pod Visum-E2tezko dosazitelne.
Bez pravnika sance minimalni.
Zuzka
LuCaS

Registrace: 23. 02. 2010

PříspěvekZaslal: pá říjen 08, 2010 5:54 pm    Předmět: a co vizum L1a? Odpovědět s citátem

Vizum H je jiste obtizne i financne, a co vizum L1a, to jsem mel spis na mysli s tim ze zalozim pouze pobocku firmy v usa. Ale nevim co se stane kdyz pobocka prestane v cr existovat Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA