Jak vyplnit DS 230?

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Jak vyplnit DS 230?

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta
Autor Zpráva
twicekk

Registrace: 21. 06. 2009

PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2009 9:44 am    Předmět: Jak vyplnit DS 230? Odpovědět s citátem

Zdravim, jsem tu novacek a hned jdu s dotazem.
Prisla mi notifikace ze jsem byla vybrana na tu zelenou kartu. Ted se tu smazim nad formularem D230. Neni tu nekdo kdo to uz vyplnoval?? Chtela bych jen vedet na co se kouka pri tom pohovoru potom.

dik Katka
Zety

Registrace: 12. 01. 2009

PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2009 8:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,

my jsme ted v Americe, na zelenou ted cekame. Po obdrzeni obalky zes vyhrala tak vypln ten formular a zalezi na tom, co tam napises. Dulezite odpovedi jsou kdys tam byl a jak dlouho. Zalezi, jaka je tvoje situace. Pokud nikdy neprekrocil, tak to dostanes. Pokud prekrocils, tak to bude zalezet na tobe, co tam napises!Jsem presvedcena, ze lide, kteri napisi po prave, jak dlouho tam byli, tak to nedostanou. Papiry vypln a posli zpet. To jeste nic neznamena, musis cekat na dalsi kontakt od nich a to by byl i s datumem na pohovor do Prahy. Pak az zacina ta prava sravda. Stoji to na hlavu 20 000 kc.
Preji hodne stesti.
twicekk

PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2009 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jee dekuju, vim ze je to celkem financne narocny. my jsme 3 (mrnouskovi teda jeste neni ani rok), ale s tim ze jsme pretahli je to celkem problem. Spis teda manzel pretahl. a horis je ze mu kvuli tomu zamitli letos v unoru vizum. takze to urcite ma v zaznamech...nevim jeslti to ma nejaky vliv kdyz vyhercem jsem jakoby ja
Zety

Registrace: 12. 01. 2009

PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2009 11:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,

my jsme ctyri, kdyz jsem dostala oznameni o vyhre, tak jsem mela tyden do porodu. Ted je malemu rok a tomu druhemu deset. Za vyplneni a odeslani ted nic nedate, pockejte, jestli se vam ozvou znovu a pak uvidite. je to porad padesat na padesat, ze vas pusti do druheho kola. Jak je to dlouho, co se manzel vratil. My se vratili v 2004 a dostali jsme to.
twicekk

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2009 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak vsem dekuji za reakce, ale nakonec jsme se rozhodli ze do toho nepujdeme. Jelikoz jsem z ambasady dostala odpoved ze manzel vizum nedostane tonema cenu...

tak treba za 10 let Confused
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA