zadost o Re-entry permit (I-131)

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

zadost o Re-entry permit (I-131)

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta
Autor Zpráva
Maruska

Registrace: 07. 02. 2009

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 9:22 pm    Předmět: zadost o Re-entry permit (I-131) Odpovědět s citátem

Mili Vsichni,
rada bych nasla cloveka, ktery vyhral GC v loterii (jako ja) a po vstupu do USA si zazadal o re-entry permit, nebo nekoho kdo ma permanent resident a o re-entry permit nekdy zadal. Potrebovala bych zjistit par nasledujicich detailu, ktere mi i po precteni vsech dostupnych materialu nejsou jasne: Jak dlouho prumerne trva, nez na adresu dorazi informacni dopis z USCIS o tom,kdy a kde se ma clovek dostavit na Biometrics appointment? USCIS na to ma 30 dni, ale zajima me jaka je zhruba realita. Ja na to budu mit asi max.4tydny. Za kolik dni po prichodu tohoto dopisu je stanovena zminovana schuzka?
Je nutne v USA cekat nez prijde GC na adresu pred navratem zpet do CR?

Pokud mate nekdo tyto informace,diky moc za pomoc.
Zety

Registrace: 12. 01. 2009

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2009 3:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Marusko,

take vstupujem do USA na jare po vyhre GC, tak jsem moc zvedava, jake bude realita, uz mam hodne informaci, ale znas to! Budeme se take vracet do CR, ale jen na kratkou dobu, nez si vyridime urcite veci, to vis, s dvema detmi se do Statu stehuje ponekud hur, nez kdyz jsi sam a zbalis si dva kufry, zaparis s kamarady na rozlucce, mamince das pusu a letis.To byla vysvetlivka pro Ty, kteri nechapou, proc lide vubec premysleji o navratu a kupuji si zpatecni letenky a nevazi si vyhry.S tim re-entry permitem vim jen to, ze stoji 300 dolaru a je platny na dva roky, nic vic nevim. Rada bych se vsak zeptala na ten biometrics appointment? Nemam pometi co to je a co jsem se bavila s lidmi, co kartu vyhrali, tak mi o nicem takovem nerekli. Muzes mi to prosim objasnit, at jsme pripraveni. Dekuji a mej se fajn. javascript:emoticon('Cool')
BUCKETHEAD

Registrace: 11. 03. 2006

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 1:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud priletis a jeste nebudes mit GC tak muzes zazadat o I-551 permit stamp do tveho pasu, toto razitkou ma plnopravnou hodnotu jako GC na jeden rok. Muzes pracovat, studovat a muzes vyjet z USA. Staci zajit na www.uscis.gov a tam jsi zamluvit schuzku a tam ti to razitko daji.
Zety

Registrace: 12. 01. 2009

PříspěvekZaslal: ne duben 12, 2009 8:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Marusko,

rada bych se zeptala, jestli ses uz vratila ze statu a jak to tam probihalo. Reagovala jsem na tvuj dotaz, ale zatim zadna odpoved, tak doufam, zes na forum nezanevrelas. Mej se a dej o sobe vedet.
Zety
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA