zelenina

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

zelenina

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta
Autor Zpráva
ziman

Registrace: 07. 05. 2007

PříspěvekZaslal: so červenec 26, 2008 10:05 pm    Předmět: zelenina Odpovědět s citátem

Jen chci dat ne vedomi at neverite vsemu co se tady pise,,loni jsem tady mel dotaz ohledne GC jelikoz jsem v minulosti pretahl pobyt.Mam dojem ze mi odpovidal mimo jinych i scout66 -no samoszrejme pretahl tak se s tim poper,dalsi ze jsem diskvalifikovan atd.Ani jsem se moc nepral a toho casu jsem v US vsechny dokumenty mam uz u sebe.Takze neverte vsem radam tady a kdyz to nevyzkousite sami nemuzete vedet jak by t dopadlo. Laughing
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 5:50 pm    Předmět: Re: zelenina Odpovědět s citátem

ziman napsal:
Jen chci dat ne vedomi at neverite vsemu co se tady pise,,loni jsem tady mel dotaz ohledne GC jelikoz jsem v minulosti pretahl pobyt.Mam dojem ze mi odpovidal mimo jinych i scout66 -no samoszrejme pretahl tak se s tim poper,dalsi ze jsem diskvalifikovan atd.Ani jsem se moc nepral a toho casu jsem v US vsechny dokumenty mam uz u sebe.Takze neverte vsem radam tady a kdyz to nevyzkousite sami nemuzete vedet jak by t dopadlo. Laughing

Trosku se v tom motas.....zalezelo na tom jaks postavil dotaz. A ani ted me neni jasne jakou situaci si mel....takze upresni. Slo o loterii, ci o GC pres snatek s US citizen. Tady tyhle detajliky jsou dulezite....
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 5:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.chicago-cz.com/forum/viewposth-14731-highlight-.html#14731

tak tady jsem to nasla...
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Coz takhle napsat sem neco o tom, jak jsi na to sel, jak jsi je oblafnul a jak to vubec probihalo. Podel se o zkusenosti.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA