odjezd

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

odjezd

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Co by mel clovek videt nez odjede
Autor Zpráva
yahoo

Registrace: 24. 06. 2008

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 8:00 pm    Předmět: odjezd Odpovědět s citátem

Ahoj vsichni rada bych odtud behem pristiho roku odcestovala jsem tu ale 4 roky a ani bilou karticku uz nemam...Smile rada bych vedela jestli nekdo nezna nejakou klicku jak odtud bez zaznamu neco jsem cetla v predeslich inzertach ale zaznam na 10 let se mi obdrzet moc nechce s 5 letym bych to jeste vzala...Take vetsina prispevku je z roku 2005 a myslim ze od te doby si jiste hodne zmenilo. Mohl by mi nekdo dat radu???
Dekuji za vase odpovedi!
Pepan
Anonymní

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 9:14 pm    Předmět: jed pres Mexiko Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Myslim ze kdyz jedes pres Mexiko , Canadu ( ne letadlem ) a pak tvrdis ze jsi si zapomnela odevzdat by mohlo projit
Anonymní

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 10:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Zalezi na emigracnim urednikovi po tvem priletu zpet do USA a jak moc si te chce proklepnout. I kdyz reknes zes odjela na cas a zapomela odevzdat bilou kartu, tak by si mohl proklepnout tvoje jmeno. Ty rikas ze jsi tu byla pred 4 roky na 6 mesicu a ted jedes spatky po 5 letech znovu na dovolenu a jemu to ukaze napr ze jsi si pred rokem prodluzila americky ridicak tak to potom nejak nesedi.
yahoo

Registrace: 24. 06. 2008

PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2008 3:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to jsem zase ja no v roce 2007 jsem tu mela car accident myslis ze by si to mohli zjistit??? americkej ridicak nemam a auto mam prihlaseny taky na nekoho jinyho takze vlastne moje jmeno temer nikde nefiguruje.
bouncingczech

Registrace: 20. 07. 2007

PříspěvekZaslal: pá červenec 11, 2008 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S tim car accidentem nebudes mit zadne problemy. Ani s obnovenim drivers license...to je statni vec a imigrak k tomu nema tak jednoduchy pristup. Nejhorsi ale je ze nemaji o tobe zadny prukaz ze jsi pred 4 lety odsud odjela. A ty taky ne, pravdepodobne. Je uplne mozne ze ti budou verit ze jsi bilou karticku pred lety vratila ale otazky se budou ptat, pravdepodobne. I skrz Canadu je to skoro to same. Letel jsem z Evropy skrz Toronto zpatky sem a zjistil jsem ze US ma immigrak primo v Torontu kde projdes tou kontrolu. Pak uz nic US. Nevim jestli to tak je na vsech kanadskych letistich. Je uplne mozne ze ten 10-year ban uz mas. Sance jestli se sem dostanes zpatky je asi tak 50-50.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Co by mel clovek videt nez odjede Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA