Jak dlouho trva "Removal of Condition"?

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Jak dlouho trva "Removal of Condition"?

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta
Autor Zpráva
Nola

Registrace: 18. 11. 2006

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2008 9:10 pm    Předmět: Jak dlouho trva "Removal of Condition"? Odpovědět s citátem

V zari to bude dva roky, kdy mi byla udelena GC na dva roky. Ted se mi pomalu blizi termin pro pozadani I-751 "Removal od Condition". Ja uz ten proces mam podrobne nastudovany, jen jsem se chtela zeptat za jak dlouho by mi mela prijit ta GC na 10 let. Nekdo mi tvrdi, ze za tri mesice, nekdo mi rekne ze se ceka az rok Mad Mad Mad
Tak by mne zajimaly vase zkusenosti. Zadost budu posilat do Texas Service Center.
Dana_MI
Veteran

Registrace: 26. 12. 2006

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 12:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Nolo,

ja cekala na GC asi 1,3 roku, ale to byla Nebraska (pak to poslali do Californie a vse bylo vyrizeno obratem). Texas je podle me rychlejsi (nez Nebraska ) ...

Hodne stesti.
Nola

Registrace: 18. 11. 2006

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 9:17 am    Předmět: Jak dlouho trva "Removal of Condition"? Odpovědět s citátem

Diky Dani za odpoved.
Jinak ti teda reknu, ze to je sila cekat tak dlouho na GC. Jeste jedna zvidava otazka, jak to ze ti tvoji zadost poslali do California Center?
Muj problem je v tom, ze ja budu muste po vyprseni te moji dvoulete karty vycestovat do CR. No a ted jsi nejsem jista, jestli je nejaka moznost vycestovat. Na internetu jsem se docetla, ze si muzu zazadat o razitko do pasu "I-551 Stamp", ktere by melo docasne nahradit GC a na ktere muzu normalne vycestovat i vratit se zpet do USA. Nevite o tom neco?
bouncingczech

Registrace: 20. 07. 2007

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 2:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz si zazadas o I-751 tak ti automaticky prodlouzej tu 2-letou katrto o jeden rok. S tim muzes klidne cestovat. Jak dlouho to trva dostat to 10-letou? 2-3 mesice je asi prumer ale muze to byt dele. Stejne to nevadi protoze kartu mas a jsi porad "in status". jenom si dej pozor nezadat so o I-751 driv nez muzes. To je 90 dni pred vyprchanim platnosti tve 2-lete karty (ne 3 mesice!)
Dana_MI
Veteran

Registrace: 26. 12. 2006

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 3:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nolo, cca do mesice po odeslani zadosti dostanes receipt a ten Ti pobyt automaticky prodlouzi bud o jeden rok a nebo do doby, nez bude Tvoje zadost vyrizena (je to tam napsano). Mela by jsi pak mit svoji temp. GC a ten papir dohromady.

U me to vyrizeni trvalo dele nez rok (Nebraska mela moc zadosti, tak po vice jak roce nektere nevyrizene zadosti poslali do Californie); ja si pak cca tyden pred vyprsenimm platnosti toho receiptu musela sjednat info-pass appointment na USCIS. Dali mi do pasu razitko s prodlouzenim pobytu na dalsich 6 mesicu (bezplatne).

Ted sice uz novou GC mam, ale pro zmenu mi zkomolili jmeno, tak to musim poslat zpet - fuj fuj.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA