Oregon

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Oregon

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Kde se zije nejlepe?
Autor Zpráva
Michal
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 11:08 pm    Předmět: Oregon Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Cau, je tady nekdo, kdo zije nebo zil v Oregonu? Bydlel jsem v San Diegu ted jsem v evrope a chystam se zpatky do usa. Do Californie se mi ale uz moc nechce. Uprimne mi vadi spousta imigrantu predevsim mexikanu a ruznych asiatu. Prosim neberto, ze jsem rasista to vubec. Jen mi prijde ze toho uz neni prava Amerika. Proto se ptam jak je na tom Oregon? hodne lidi mi ho uz doporucovala kvuli klidnemu a pravemu americkemu zivotu a hlavne je tam pry minimum umigrantum
bouncingczech

Registrace: 20. 07. 2007

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 2:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hodne lidi se odstehovalo z Californie do Oregonu koncem minuleho stoleti, Neni to tam spatne, trochu levnejsi nez v Jizni Californii. Ale jestli hledas misto kde nejsou zadni imigranti, to neni lehke. Jestli mas rad zimu, tak Wyoming, Montana, Nebraska jsou staty kde moc Mexicanu neni. Zil jsem v Nevade a Arizone a znam dobre 15 jinych statu, hlavne na obouch pobrezi ale pro mne je Californii porad nejlepsi. Kdyby to bylo mozne tak bych nejradci zil na Central Coast okolo Paso Robles. Ale tady v Orange County mam zakazniky ktere bych pravdepodobne ztratil a tak asi zustanem v Mission Viejo....
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Kde se zije nejlepe? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA