Narodni parky pri hranicich s Mexikem


FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Narodni parky pri hranicich s Mexikem

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Cestovani po Americe
Autor Zpráva
euklas
Anonymní





PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 7:50 am    Předmět: Narodni parky pri hranicich s Mexikem Odpovědět s citátem

Mate nekdo informace jak to vypada v Carlsbad Caverns,Saguaro,pripadne ve White sand dunes z hlediska kontrol border police.Je okoli Tusconu O.K.?
Návrat nahoru
marci
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2007 12:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jsem tu legalne ale pokud vim tak nelegalne bych neriskovala hlavni dalnice 50 mil od hranic s Mexikem a zjistila si kde jsou stanice border patrol. Take americane u hranic jsou "alergicti" na nelegaly protoze jim srazi mzdy za urcite prace tak je zacnou delat nelegalove protoze amik by se neuzivil a to pujde proti tobe - moc bych to neriskovala byt tebou ,i kdyz turisticka mista jsou vetsinou OK
Návrat nahoru
AzPete



Registrace: 06. 01. 2007
Příspěvky: 447
Bydliště: Arizona

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2007 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co se tyce parku s Mexickyma hranicema tak bohuzel par duvode proc to dnes jiz neriskovat.

Byvaly doby kdy clovek mohl bez problemu vzit Jeep anebo jiny 4x4 a projizdet krasnou,opustenou prirodou specialne jestli mas rad Sonoran desert a vse stim spolecne.

Veci se zacli menit tak pred 10 roky a dnes bych tam nesel sam ani s pistoli.
Ty krasne parky jiz take nejsou krasne. Tuny odpadku jsou vsade. Plasticke lahve,batohy,stare hadry,papir apod. jsou zanechane milliony Mexicancu kteri se dostali illegalne do U.S.
Ja jsem bydlel v Tucsonu 14 roku a jeden z duvodu proc jsem z tam vypadnul byl ze jsem se jiz necitil bezpecne si zajit do prirody..ktera byvala v te Americka oblasti kouzelna.
Tohono O'odham reservace je hned mezi Tucsonem a Mexikem. To je bordel. Okolo tech nejvic frekfentovanych silnic se to jeste trochu udrzuji, protoze hodne lidi jezdi do Californie a taky Rocky point ( Puerto Penasco),ale nedoporucuji zabloudit. Banditi, coyoti(paseraci),horko(od dubna do listopadu) a samozrejme vetsinou zdecimovana U.S. border patrol. Proste je to dalsi duvod proc by meli "maleho Napoleona Busche" nakopat do pr.... Azpete. Confused
Návrat nahoru
marcibrn
Anonymní





PříspěvekZaslal: út leden 01, 2008 5:31 pm    Předmět: Tucson Odpovědět s citátem

Ted jsme tam byli na dovolene koncem prosince a skvele. Saguaro uzasne a priroda v okoli take, ale fakt jen pro legaly.
Kdyz sjme jeli do Organ Pipe kontrolovali vsechny lidi co z tama odjizdeli do Gila Bend a pry to delaji pravidelne na vsech silnicich.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Cestovani po Americe Časy uváděny v GMT - 6 hodin
Strana 1 z 1

 


Chicago-cz.com forum system
USA odkazy | Weblog o USA | Inzerce v USA | Galerie USA | Diskuse o USA



Copyright © chicago-cz.com
Webdesign a Optimalizace by Miro
Webmaster


UFOseek.com - Directory, Community and News. UFO Seek Forum  is a growing community for discussion of UFO-Paranormal, mysterious and unexplained topics.

Slovak Republic Web Directory About Slovak Republic
Czech Republic Web Directory About Czech Republic

Inzerujte Zde! Inzerujte na chicago-cz.com