Overeni podpisu na plne moci

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Overeni podpisu na plne moci

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Legal representatives
Autor Zpráva
Petra
Anonymní

PříspěvekZaslal: st únor 14, 2007 9:37 am    Předmět: Overeni podpisu na plne moci Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Overoval jste nekdo u notare podpis na plne moci, kterou davate nekomu v CR? Nevim, jestli to mam napsat vsechno v cestine i anglictine, protoze nejde o ten obsah textu, ale o to, ze ja jsem ten, kdo ten dokument podepsal. Vite nekdo neco?
Dana_MI
Veteran

Registrace: 26. 12. 2006

PříspěvekZaslal: st únor 14, 2007 9:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dotaz - KDE overoval? V USA?
No, pokud v US, tak by teoreticky mela stacit jen ceska verze (aspon podle MI zakonu tomu notar rozumnet nemusi, staci, jen, ze si to podepises), ale lepsi jsou obe.
Jinak ale podle typu dokumentu je treba se zamyslet i nad apostilou (napr. na notarsky overenou plnou moc ji moje banka jeste k tomu notari navic vyzadovala)
Petra
Anonymní

PříspěvekZaslal: st únor 14, 2007 10:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Budu overovat v US. Nechala jsem si v Cechach delat oddaci list, ale zapomnela jsem napsat plnou moc pro rodice, aby mi to mohli vyzvednout. Tak mi rekli, ze mam napsat plnou moc a nechat podpis overit notarem a ze jim to staci.
Dana_MI
Veteran

PříspěvekZaslal: st únor 14, 2007 10:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak pokud jim to tak staci, tak to je v poradku. Jen ale at se opravdu zeptaji na urade na apostilu - vim, ze pr. matrika, banka atd. dokument z US bez apostily nebrali.
P.S. pokud neco zjistis, dej vedet, ano? Rada se priucim.
Petra
Anonymní

PříspěvekZaslal: st únor 14, 2007 10:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Jasne, dam vedet, co jsem zjistila. Ale mluvila jsem tam s kamaradem, je to vedouci odboru, kam patri matrika a tohle mi rekl. Jinak ja jsem myslela, ze apostilla se dava na dokumenty vydane urady statu (napr. oddaci list) ale plnou moc davam ja osobne. To jedine ze by chteli apostillu na to overeni tim notarem...ale opravdu nejsem expert, takze pokud je tohle spatne, tak se omlouvam.
Dana_MI
Veteran

PříspěvekZaslal: st únor 14, 2007 10:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja vim, ja take nejsem expert - ale pred 3 lety jsem posilala plnou moc kvuli jednomu urednimu kroku a dana osoba, ktera mi to zarizovala, pak musela na US embassy, aby ji tam overili podpis toho notare, protoze to nase matrika odmitla vzit.
Jestli je to ted jinak, super, jen si nejsem jista ...
Petra
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2007 5:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Dano,
tak to overeni u notare tady stacilo a nic jineho se s tim delat nemuselo. Uz mam vsechno vyrizene, tak asi zalezi na tom, jak je ochotny urednik Smile
Dana_MI
Veteran

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2007 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky za informaci - to je prima; ale asi fakt zalezi na urednikovi.
Ale mam radost, ze Ti to vyslo OK. Tak zatim!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Legal representatives Časy uváděny v GMT - 6 hodin
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
USA odkazy | Weblog o USA | Inzerce v USA | Galerie USA | Diskuse o USA

Copyright © chicago-cz.com
Webdesign a Optimalizace by Miro - miroweb.com

UFOseek.com - Directory, Community and News. UFO Seek Forum - rare free community for discussion of UFO-Paranormal, mysterious and unexplained topics.

Slovak Republic Web Directory About Slovak Republic
Czech Republic Web Directory About Czech Republic