Věrně zmanipulovaní nadšenci

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Věrně zmanipulovaní nadšenci

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Co jsme za lidi
Autor Zpráva
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2023 1:43 pm    Předmět: Věrně zmanipulovaní nadšenci Odpovědět s citátem

Jak se blíží volby v ČR vidím tu i zesílenou aktivitu proruské psycho-propagandy. Mám několik známých a kamarádů, kteří jsou silně zmanipulovaní proruskou propagandou. Nedávno jsem si u jednoho z nich nechal opravovat brzdy u dvouosého vozíku a uvědomil jsem si jednu zajímavou věc. Jak jsem tak čekal na mechanika, tak si semnou při práci povídal a velmi horlivě se mě snažil přesvědčit, že Rusko je ve všem nevině a západ jsou ti zlí. Dozvěděl jsem se několik zajímavých faktů, jedním z nich je ten, že Ukrajina napadla Rusko a Rusko se jen brání, protože Ukrajina chtěla v Rusku odpálit jadernou pumu a další biologické a chemické zbraně které mají díky USA. Další, že v Rusku se žije mnohem lépe než v EU nebo v USA, protože se tam s autama nemusí chodit na technickou. Mechanik samo sebou věděl všechno lépe, protože nesleduje zprávy v televizi a hlavně byl v Rusku měsíc na montáži.

Tohle všechno mi nějak nevadí a jsem na to zvyklý vidět takové lidi, ale potom co jsem přijel s vozíkem domu s novými brzdami jsem zjistil že se bubny na přední nápravě přehřívají až vaří a tak jsem volal mechanikovi a on mi jasně řekl, že to není možné, a abych s tím nic nedělal a nechal vozík tak jak je, protože on je profesionál a ví co dělá. Tož jsem to tak nechal a druhý den, jsem jel s vozíkem na kratší cestu a viděl jsem jasný problém, který se musel akutně řešit.

Nicméně jsem si uvědomil, že všichni do jednoho z podobných lidí co znám co podporují Putina a jeho politiku mají mnoho společného, nejen že to byly a jsou všichni antivaxeři, kteří nenechají naočkovat ani psa proti psince, nebo, že všichni bojují proti zlému systému, který tu zavedl západ, ale hlavně nikdy neuznají svou vlastní chybu, nebo chybu lidského faktoru, kterou způsobili. Absolutní neschopnost své vlastní kritiky. To mi připomíná mnoho takových lidí, které známe z politiky, třeba Trump, Okamura, apod. Znám takových lidí hodně, ale tohle jsem si uvědomil až nyní a trochu mě to udivilo. Všichni do jednoho nejsou schopni nikdy uznat svou chybu a to jsou přesně ti na které cílí Ruská psychologická propaganda, už mnoho let.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Co jsme za lidi Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA