Totalitní státy světa dnešní doby

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Totalitní státy světa dnešní doby
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Ostatni zeme sveta
Autor Zpráva
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: pá březen 05, 2021 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gejdolfe, ted jsem te pro zmenu smazal zase ja. Pokud tady nejsi schopny psat bez neustaleho napadani Miry, tak proste nepis.
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá březen 05, 2021 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
Gejdolfe, ted jsem te pro zmenu smazal zase ja. Pokud tady nejsi schopny psat bez neustaleho napadani Miry, tak proste nepis.

Jestli někdo píše vyslovené lži a přitom sám sebe považuje snad za mužskou obdobu Matky Terezy - bylo by možná dobré, kdybys napsal, co ti na mém příspěvku vlastně vadilo ?

Budu hádat - jo ?

Tady se o panu miro prostě nesmí napsat, že sprostě lže, i kdyby dvakrát sprostě lhal. To jste skutečně dopadli, cha cha cha ! Klidně si lžete dál, co mi po vás tady.
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: pá březen 05, 2021 10:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud neumíš kontrolovat svoje emoce tak abys nemluvil sprostě, tak na fóru nemáš co dělat a je jedno jestli nadáváš mě, nebo někomu jinému, to jsou pravidla fóra, ale to jsme ti tu řekli už asi stokrát. Není to nic proti tvým názorům. Že ty si zase začal pít?

Já bych rád slyšel nějaký rozumný argument věcné debaty, ale ty žádné argumenty nemáš, jen řveš, že lžu, (takže asi lže i Wikipedia, že?) ale nemáš absolutně pravdu, nepředložil si nic věcného jen nadávky a nesmyslné řeči. Hele já vážně začínám pochybovat, že máš vůbec nějakou školu. Mluvíš jak dlaždič a nechápeš jednoduché pravidla fóra.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá březen 05, 2021 10:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jediny, kdo tady zamerne a sproste lze, jsi ty Gejdolfe. Miro ma jiny pohled na vec, ja mam jiny pohled na vec, Lynnet ma jiny pohled vec, Clayton ma jiny pohled na vec.

Musim rict, ze i Clayton a Lynnet, i presto, ze tady obcas papouskuji naproste nesmysly z Trumpisticke propagandy a jejich odpoved na fakta vesmes je - “to jsou levicaccke zvasty”, NIKDY zamerne nelzou jako ty.

Nevymysli si nejake kecy o tom, ze byli komunisticke obeti a o pet minut pozdeji netvrdi, ze byli na ostravskem VUMLu, zastavali vysoke funkce a jezdili na papalasske stranicke vylety do SSSR i na zapad, jak to delas ty. To je jen jeden priklad. Tvoje smyslena neexistujici rodina je dalsi priklad. Nebudu to dal rozebirat. Ty uz sam ani nevis, co je vlastne pravda.

S tebou je to ale jeste daleko horsi. Tvoje schizofrenie uz zasla tak daleko, ze vkladas lzi i do ust jinych. 90% z toho, z ceho obvinujes Miru, on nikdy nerekl.

Nechtel jsem se do te debaty mezi vama plest, ale uz to dal nejde. Jsi proste sociopat, ktery neni schopny bezneho fungovani. Aspon teda tady, kde se schovavas za anonymitu.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá březen 05, 2021 10:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Hele já vážně začínám pochybovat, že máš vůbec nějakou školu.

Banskou v Ostrave. To byl v podstate VUML 2. Vyrobna funkcionaru prilis blbych a linych na cokoli jineho.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá březen 05, 2021 10:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak me napadlo k tematu - co by rekli sudetsti nemci, kdyby jsme jejich odsun zacali slavit jako svatek, nebo vsichni madarsti sousedi zacali slavit Trianon?
Petr Gejdoš
Soviet partisan

Registrace: 25. 08. 2007

PříspěvekZaslal: so březen 06, 2021 9:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám zase trochu času, mrzne, tedy odpovím...

1)ad tvoje)
citace:
Tak me napadlo k tematu - co by rekli sudetsti nemci, kdyby jsme jejich odsun zacali slavit jako svatek, nebo vsichni madarsti sousedi zacali slavit Trianon?

Nu a copak je vlastně náš státní svátek 28. října ?? Co na to by asi řekli Rakušáci ? Když jsme jim rozbili jejich a vlastně i naše mocnářství z čistého proamerického čecháčkovství ??

A tys nikdy neslyšel nic o Bělorusku a o Curzonově linii ?? Co je provokativního na tom, že Bělorusové chtějí jako státní svátek slavit osvobození z pod tyranské fašistické vlády Pilsudského Polska ?? Nebo mi tu chce někdo tvrdit, že ono území, které SSSR obsadil v roce 1939 a učinil částí Běloruské republiky, že to byly území, které historicky byly Polskem a Polsku podle mezinárodního tehdy platného práva náležely ?

Ano ! Kdysi dávno, po nájezdu Mongolů a vzniku Zlaté Hordy litevské kořistnické hordy postupně obsadily skoro celou bývalou a Mongoly v roce 1241 de facto anulovanou Kyjevskou Rus. Na více než 300 roků pak byly velké části dnešní Ukrajiny, Bílé Rusi, Haliče, Volyňska atd. součástí poměrně podivného velkostátu, který se jmenoval Polsko-litevská unie a posléze Rzecz Pospolita. Poláci se montovali do Ruska celou tu dobu s šavlemi v rukou ! Na na ruských územích pravidelně vznikala proti-polská povstání, Poláky naprosto nelidsky krvavě potlačované silou. O tom ale se jaksi moc nemluví... Ale o Marku Sobieskem či Tadeusz Kosciuszkovi ano... To je to vaše nelhaní a tvorba dějin. Jak se vám to hodí do krámu - vy nelžete totiž, pro vás je lhaní norma.

2)ad moje lhaní)

citace:
Musim rict, ze i Clayton a Lynnet, i presto, ze tady obcas papouskuji naproste nesmysly z Trumpisticke propagandy a jejich odpoved na fakta vesmes je - “to jsou levicaccke zvasty”, NIKDY zamerne nelzou jako ty.

Najdi jeden jediný důkaz, že já tady záměrně lžu tak, jako nejmenovaný polointeligent a odborník na LGBT, který lže ve skoro každé větě. Jestli má někdo tak naměklý mozek, že jednou a tou samou hubou v jedné větě tvrdí, že jej minulost "...co bylo, to bylo ..." nezajímá a potom operuje s údajnými starými strašnými hříchy Ruska, potom nevím, co na to říci. Jinak vedle toho nejmenovaného lháře seš tady asi druhý takový...

3) ad co kdo řekl či neřekl)

citace:
S tebou je to ale jeste daleko horsi. Tvoje schizofrenie uz zasla tak daleko, ze vkladas lzi i do ust jinych. 90% z toho, z ceho obvinujes Miru, on nikdy nerekl.

Ukaž jediný příklad, kdy jsem udělal já něco takového. To ty tady vytrubuješ hovadiny ve stylu, že já jsem starý komunista. Toto by ses neodvážil mi říci do očí, pro takové lidi mám jediný přiléhavý název !

A když jsme u toho - to snad miro tady velkohubě vždy vyhlašoval, že USA nikdy nepodporovaly ve světě diktátory. Že to USA jsou ta naprosto vzorová demokracie.

Když jsem jej žádal, aby mi tedy logicky vysvětlil jistého pana Somozu, Batistu, Marcose, Pinocheta, Noriegu, Rezá Pahlaví ... a nebudu dále vzpomínat - byl najednou zticha. A že prý jej minulost nezajímá. Nanejvýše vždy prohlásil, že to je dávná minulost, že jej zajímá přítomnost a tedy strašlivý tyran diktátor Lukašenko či Putin. Nemůžu si o takovém člověku myslet vůbec nic slušného a nevěřím, že by se tady našel soudný člověk, který by se mnou nesouhlasil.

Rci mi tedy - na co ve skutečnosti slouží tady ta diskutárna - je to virtuální pole, kde si jeden druhému masirujete vy dva s mirou svoje ega ? Vždyť kdybych se tu nezjevil občas já, tak už to bude pouze dialog dvou nedeefinovaných lidských typů ve stylu:

ON 1. - Putin je hajzl.

ON 2. - Lukašenko taky !

ON 1. - Gejdolf je starý komunista.

ON 2. - A Gejdolf vůbec nechodil do školy, jen na VUML.

ON 1. - Stalin byl horší než Hitler.

ON 2. - Sovětský svaz rozpoutal dobyvačnou II. světovou válku a svět musely zachraňovat USA.

atd.

Rač si povšimnout, kdo asi by tak mohl být ten ON 1. a ON 2. Jste oba chudáci k politování.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: so březen 06, 2021 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Jediny, kdo tady zamerne a sproste lze, jsi ty Gejdolfe. Miro ma jiny pohled na vec, ja mam jiny pohled na vec, Lynnet ma jiny pohled vec, Clayton ma jiny pohled na vec.

Nevymysli si nejake kecy o tom, ze byli komunisticke obeti a o pet minut pozdeji netvrdi, ze byli na ostravskem VUMLu, zastavali vysoke funkce a jezdili na papalasske stranicke vylety do SSSR i na zapad, jak to delas ty. To je jen jeden priklad. Tvoje smyslena neexistujici rodina je dalsi priklad. Nebudu to dal rozebirat. Ty uz sam ani nevis, co je vlastne pravda.

Nechtel jsem se do te debaty mezi vama plest, ale uz to dal nejde. Jsi proste sociopat, ktery neni schopny bezneho fungovani. Aspon teda tady, kde se schovavas za anonymitu.

Nemám možnost ti cokoliv dokazovat, sprostý anonym seš ty sám. Nedej Bože, že se vrátíšš sem do Česka. Pak si dám tu práci a najdu tě.
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: so březen 06, 2021 11:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gejdolfe zas tolik toho po tobě nechceme, i když překrucuješ všechno jak se ti hodí, tak i to ti tolerujeme, tolerujeme i tvoje extrémistické názory a jediné co po tobě chceme je abys nemluvil sprostě a nenadával, popřípadě nevyhrožoval tím že si někoho najdeš apod. Na ostatních fórech by tě vyhodili již dávno jen za to že máš jiný názor.

Já mám názor ten, že zvěrstva proti lidskosti páchali zrovna tak Rusové, jako nacisti a to mi nikdo nevymluví. To že se ti můj názor nelíbí, ještě neznamená že musíš sprostě nadávat a vyhrožovat.

To co se Sověti dopustili v Polsku je stejné ba i horší než to co jim prováděli fašisti a těm lidem v Polsku tvůj názor taky nevnutíš. Lidé v Polsku vědí od svých babiček a dědečků jak to ve skutečnosti bylo a jak si Sověti s nacisty brnkali do noty, když společně chtěli z mapy vymazat Polsko. Tak přestaň pořád vnucovat někomu svoje názory násilím, protože nejen že jsou založené na slepé lásce k Putinovi, ale hlavně jsou totálně chybné. Prostě to co se stalo v Polsku a co tam udělali Sověti nevyžehlíš ani kdybys překroutil všechny fakta a už rozhodně ne tím, že mám budeš nadávat a vyhrožovat.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: so březen 06, 2021 12:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petr Gejdoš napsal:

Nemám možnost ti cokoliv dokazovat, sprostý anonym seš ty sám. Nedej Bože, že se vrátíšš sem do Česka. Pak si dám tu práci a najdu tě.

Laughing Laughing Laughing

A omluvis se mi a poprosis me o odpusteni.

Uz se tesim. Neni nutne me hledat ani v Cechach ani tady. Staci se zeptat a sejdem se nekde.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: so březen 06, 2021 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Petr Gejdoš napsal:

Laughing Laughing Laughing

A omluvis se mi a poprosis me o odpusteni.

Uz se tesim. Neni nutne me hledat ani v Cechach ani tady. Staci se zeptat a sejdem se nekde.

Aha. Tak musím po pravdě říci, že jsi mě silně překvapil - příjemně. Na rozdíl od miro. Ten "si mele" stále to svoje o tom, jak chybné názory mám, aniž by to jakkoli zdůvodnil. Aniž by cokoliv doložil. Typická b-londýnská argumentace ve stylu : "tady toto je červené, protože je to červené...".

Pane big_rig, beru tě za slovo !!

Já se skutečně jmenuju Petr Gejdoš. A ostatně jsem tady nezalhal ani slovo - na to spolehnout klidně můžeš. Jsem již dlouhodobě důchodce a hladce se přizpůsobím tobě. Komplikuje to Covid 19, ale vše se překonat dá.

Tedy:

1)Říkáš - stačí se zeptat. Tedy se ptám. Sice nevím na co, ale ptám se tě. Sejdeme se někde ?? Musíš to vysvětlit - moje jméno znáš a ty by sis mě našel hladce, já se nijak netajím. Ty ale seš totální anonym a neřekl jsi o sobě vůbec nic, kromě Cincinnati a svého podivuhodného jména big_rig.

2)Já se ti zcela poklidně omluvím. Já totiž jsem vysloveně člověk smířlivý a slitovný a uznávám realitu jako takovou. Ovšem pozor ! Abych se omlouval, musím se přesvědčit, že se mýlím v tom, co tady říkám.

Ty mě přesvědčíš ? Já se nebudu bránit faktům.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: so březen 06, 2021 2:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já ještě dodám pár slov k tomu, co tady furt mele miro o tom Polsku !

Já bydlím v kraji blízko polských hranic. Já polsky umím asi o cosi maličko líp, než slovensky a slovensky umím tak, že když si budu dávat hodně pozor, tak Slovák nepozná, že nejsem Slovák. Rusky umím dnes již opravdu moc dobře a rovněž bych možná hodně Rusů popletl a typovali by mě, že jsem Rus.

Mám dost přátel Poláků. Moje znalost historie Polska je vůči běžným Polákům naprosto nadprůměrná. Obdivuju určité části polského naturelu - je mi sympatické, jak jsou na Polsko hrdí a ochotní bojovat.

Musím vyjádřit krajní znechucení z polských politiků. Od zdejších obyčejných Poláků vím, že ani oni s tou polskou rusofobií v podstatě zásadně nesouhlasí. Já nechápu, kde miro chodí na ty rozumy. Osobně jsem tedy skutečně přesvědčen, on je obyčejný, dobře zaplacený pindos. Jinak si to vysvětlit neumím.

Jeho znalosti historie jsou zcela otřesné a ode mě má z dějepisu třikrát podtrženou pětku bez nároku na reparát... Ale nikoliv jen z dějepisu, ale to nebudu rozmazávat, neb vždy pak vidím "červeně".
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: so březen 06, 2021 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Udelej si Facebook a ja te friendnu. Muzes pak obtezovat lidi, kteri me znaji, dotazy typu: je on skutecny nebo miruv alt, je agent CIA, je agent Sorose, Hillary, Obamy, is he black and does his life matter, jak moc zidovsky zid je atd.
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: ne březen 07, 2021 3:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže Gejdolf se nám snaží říct, že Poláci mají rádi Rusko a všechny státy, které jsou politicky naklonění Putinovi. jsou rádi, že jim Rusko zabralo velkou část jejich původního území a vlastně jsou naštvaní, že se Sovětům kteří vraždili ženy a děti v Polsku společně s nacisty nepodařilo Polsko vymazat z mapy, hmmm.. Hele to fakt nemá vůbec cenu tady v tomto tématu pokračovat. Gejdolfe budeme se raději bavit o tom, že nejsi křesťan a tudíž nevěříš v Krista jak si nám tady tvrdil nedávno ty znalče bible. Jestli si stejný znalec historie, tak se potom už ničemu nedivím.
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne březen 07, 2021 5:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

miro napsal:
Takže Gejdolf se nám snaží říct, že Poláci mají rádi Rusko a všechny státy, které jsou politicky naklonění Putinovi. jsou rádi, že jim Rusko zabralo velkou část jejich původního území a vlastně jsou naštvaní, že se Sovětům kteří vraždili ženy a děti v Polsku společně s nacisty nepodařilo Polsko vymazat z mapy, hmmm.. Hele to fakt nemá vůbec cenu tady v tomto tématu pokračovat. Gejdolfe budeme se raději bavit o tom, že nejsi křesťan a tudíž nevěříš v Krista jak si nám tady tvrdil nedávno ty znalče bible. Jestli si stejný znalec historie, tak se potom už ničemu nedivím.

Na tebe už reagovat dále prostě nebudu. Takového člověka potkat "z oči v oči" - to tedy nevím, co by následovalo ! To bych asi neustál a poblil bych se.
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: čt březen 25, 2021 11:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Totalita v přímém přenosu

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/cinska-smycka-se-stahuje-hongkong-nemel-sanci-rika-expert-148369
Čína likviduje Hongkong
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2021 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Blahopřejeme panu Putinovi k úspěšnému vítězství ve volbách na příštích 15 let https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/putin-podepsal-zakon-ktery-mu-umozni-byt-prezidentem-jeste-15-let-40356033
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: čt duben 08, 2021 3:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:
Blahopřejeme panu Putinovi k úspěšnému vítězství ve volbách na příštích 15 let https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/putin-podepsal-zakon-ktery-mu-umozni-byt-prezidentem-jeste-15-let-40356033

My, Veličenstvo MIRO Veliký největší, první i poslední zároveň, blahopřejeme Putinovi k úspěšnému vítězství ve volbách příštích tisíc roků !!

Toho, že v nejdemokratičtější a nejsvobodnější zemi světa si nekoupíš cigarety či flašku piva bez průkazu totožnosti, přičemž ale můžeš volit třebas svého presidenta bez jakéhokoliv průkazu totožnosti kolikrát se ti zachce - toho si nevšímejte, Vaše Veličenstvo.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2021 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zde je jediná možná odpověď, co vlastně je tady tento "jakýsi pan miro". A zároveň je to odpověď - co toto forum vlastně je.

Musel bych být formálně velmi, ale skutečně velmi sprostý, pokud bych měl skutečně bez jakýchkoli zábran pana miro a tady toto forum charakterizovat.

Hnus - to je slabé slovo !

Pane muro - chápeš ten hnus ??
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2021 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten překlep "miro či muro" netřeba opravovat ...

Tak nebo tak je to tu na zblití...

Duševní HNUS !!
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2021 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prestan se vtirat, Gejdlfe Laughing Laughing Laughing Laughing
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Ostatni zeme sveta Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA