Investice do crypto. aneb je čas pomalu opustit banky

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Investice do crypto. aneb je čas pomalu opustit banky

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Kde a jak vydelat $
Autor Zpráva
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2021 10:33 am    Předmět: Investice do crypto. aneb je čas pomalu opustit banky Odpovědět s citátem

Opravdu bych to rád řekl slušně a bez nadávek. Banky a jejich chování v ČR mě už opravdu delší dobu pijí krev. Proto jsem si většinu peněz převedl do investičních crypto úschoven, které mi slouží stejně jako banka, kde mám konto a k němu kartu, která funguje všude.

Nikomu neradím nyní investici do crypto měn, protože to je risk a v současné době to spíše vypadá na pokles.
Chci jen říct jak jsem to udělal já.

Dříve jsem používal Kraken.com, což je vlastně banka, kde můžete mít pouze dollary nebo eura a nemusíte ani kupovat crypto měny. Z investičního hlediska se tam dá třeba stakeovat (stakeovat = něco jako těžit) ETH, nebo jen držet BTC a v současné době to vidím jako bezpečné (i když někteří tvrdí, že je bezpečnější peněženka, viděl jsem případy, kdy někdo zapomněl heslo do peněženky, nechal se okrást hackery, nebo zemřel a jeho dědici tak měli smůlu, proto vidím Kraken jako bezpečnější) Kraken rozhodně nedoporučuji na tradeing, je to podle mého názoru nejhorší exchange. Mají nejhorší konektivitu a nejvíce přetížené servery, krom toho se tam dějí opravdu zvláštní věci, které se jinde nedějí. Osobně už jsem s Krakenem skončil, ale pro začínajícího investora by to mohlo být řešení.

blockfi.com vidím jako nejstabilnější náhradu banky. mám tam jednu třetinu svých crypto investic, kde navíc dostávám 6% roční úrok, který se vyplácí každý měsíc.

Podobně používám crypto.com a celsius.network což vidím jako v současné době nejbezpečnější platformy.

Doporučuji s crypto měnami neobchodovat, pouze investovat.

Tož přeji každému hodně zdaru a odvahy.

Wink
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Kde a jak vydelat $ Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA