To si snad dělaj prde..

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

To si snad dělaj prde..

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Americka politika
Autor Zpráva
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: so srpen 01, 2020 5:07 pm    Předmět: To si snad dělaj prde.. Odpovědět s citátem

https://www.businessinsider.com/kushner-covid-19-plan-maybe-axed-for-political-reasons-report-2020-7?utm_source=reddit.com

v tomto tématu povoluji mluvit sprostě, nadávat a emocionálně se vylévat.

Já si začínám stále více uvědomovat, že jsem měl pravdu, když jsem tenkrát před volbama řekl že Putin pomáhá volit Trumpa, protože poznal, že Trump bude začátek občanské války v USA, něco jako atomovka, která bouchne ve vlastní zemi. Putin je strategický génius, jakému není rovno a obzvláště v této době psychologických válek, které probíhají na internetu.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

Registrace: 25. 08. 2007

PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2020 10:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1.Ten odkaz - to je neskutečná slátanina, kterou jsem nedokázal dočíst do konce.

2.O občanské válce v USA mluvil již před 500 roky Nostradamus. Podle něj USA z role světového vládce upadnou do naprosté bezvýznamnosti. Jako důvod uváděl obří zadlužení USA. O Rusku se v této souvislosti nezmiňoval !! Já sám jsem tady Nostradamova proroctví ohledně úpadku a posléze rozpadu USA tady na foru popisoval již mnohokrát. Všichni jste se mohli umlátit smíchy...

3.Na rozdíl od spousty dalších proroctví, tak tato proroctví o USA jsou poměrně přesně Nostradamem situována časově. V řadě siecles jsou uváděny příznaky, které se budou postupně naplňovat. Poslední v podstatě již skoro přesné datování mluví o době po roce 2008, kdy poprvé a naposled nepřímo zmiňuje v této souvislosti Rusko. A sice - předvídá válku Ruska a Gruzie v roce olympiády, což bylo v roce 2008.

Miro !

Jsi mimo s obviňováním Ruska případně V.V.P. za situaci v USA. Spojené státy upadají zcela zákonitě v důsledku naprosto nesmyslného společenského zřízení, vedoucího k totální plutokracii a krypto-fašismu. Jedná se o naprosto typický případ vyhnilého a duchovně upadlého Imperia. Mimochodem - vývoj se velmi zrychluje ! Dnes poprvé cena zlata nekompromisně prorazila hranici 2000 USD za troyskou unci.

USA patrně zkolabují do konce roku 2020. Koronavirus je pouhá zástěrka, která má odvrátit hněv lidí od skutečných viníků celé situace. Obecně jsou tito viníci schováni pod souhrnný pojem deep state. Zde jsou schováni ti skutečně bohatí vládci USA a prakticky lze říci, že vládci celé planety.

Až pokud toto pochopíš, budeš o velké poznání chytřejší, milý pane.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2020 7:38 pm    Předmět: Re: To si snad dělaj prde.. Odpovědět s citátem

miro napsal:

v tomto tématu povoluji mluvit sprostě, nadávat a emocionálně se vylévat.

Zde není nutno se rozčilovat ! Tady je zcela vše jasné již nejméně 30 roků.

USA = Západ = FAŠISMUS

Havel = zloděj
Švarcemberk = totální zloděj

atd atp !

Mám zde postupně jmenovat takové lidi, jako je big_rig a přitom psát, že jsou to faktičtí komunističtí hajzli a lháři ??

Snad to netřeba...
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2020 9:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě největší blbec je ten co 20 let sprostě huláká, že bude do roka krize. Takoví dementní idioti skutečně existují a mohl bys jednoho zahlédnout u sebe v koupelně, teda jestli tam máš zrcadlo. Řekl bych, že to je mentální nemoc.

Mam takovej dojem, že Ježíš mluvil o falešných prorocích a těch co něco veřejně predikují a ono se to pak nestane. Vím že to v bibli je, ale ty to tam neuvidíš ani kdybych ti to podtrhnul. TY JSI UŽ 20 LET FALEŠNÝ PROROK!

Buď rád, že ti říkám co vidim na rovinu. Myslim si že těsně před smrtí prozříš a uvidíš všechny ty škody, které si napáchal když si sloužil satanovi a pomáhal si mu šířit strach, zlobu, nenávist mezi lidi.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: čt srpen 06, 2020 1:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

1.Popisovat okolnosti a fakta a na základě toho predikovat nastávající krizi - to podle tebe je falešné proroctví a takového člověka=proroka ty nazýváš největším blbcem.

No prosím. Blbý názor je taky názor. A svědčí o něčem. Ovšem hlavně u tebe.

2.Když se odvoláváš na Bibli - zkus uvádět i místo, na které se odvoláváš. Bible není cosi jako Blesk - tvoje patrně jediné čtení, ve kterém si ukazuješ prstem. Kdybys ty Bibli viděl alespoň "z dálky", tak bys takhle blbě nežvanil.

3.Satanovi sloužíš svým lhaním ty. A jestli tedy "cosi Ježíš mluvil" o těchto věcech - já svými predikcemi krize Ježíše de facto nepřímo cituju. On Ježíš totiž tuto krizi předpovídal nikoliv jako já pouhých 20 - 30 roků, on ji predikoval před 2000 roky a formou citací z Bible fakticky po celou tu dobu dodnes.

Prosím tě ! Už více se snad ani nedokážeš prokecnout, co jsi zač !! A když už ti je líto si Bibli koupit - tak si jí půjč ! A hlavně si jí ale konečně alespoň prolistuj, abys měl alespoň matnou představu, o čem mluvíš.

A pro lidi, co Bibli skutečně drželi v rukou - Ježíšova slova o dnešní době a aktuální krizi mluví k učedníkům v odpovědi na přímou otázku - jak to bude vypadat těsně před tzv. "Soudným dnem".
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Americka politika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA