Krušnohorské gulagy

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Krušnohorské gulagy

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Co jsme za lidi
Autor Zpráva
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2020 1:46 pm    Předmět: Krušnohorské gulagy Odpovědět s citátem

Kniha Na uranu záleží! Zbyňka Zemana a Rainera Karlsche poskytuje unikátní česko-německý pohled na téma uranu v Krušných horách včetně saské strany. Přes první kontakt s uranovou rudou před staletími přes prvorepublikové lázně až po léta hrůzy v komunistických trestných táborech, kde pracovali političtí vězni.

https://www.novinky.cz/kultura/clanek/mlatit-do-uranu-palici-krusnohorske-gulagy-byly-pro-vezne-peklem-40331605
Petr Gejdoš
Soviet partisan

Registrace: 25. 08. 2007

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2020 6:44 pm    Předmět: Re: Krušnohorské gulagy Odpovědět s citátem

miro napsal:
Kniha Na uranu záleží! Zbyňka Zemana a Rainera Karlsche poskytuje unikátní česko-německý pohled na téma uranu v Krušných horách včetně saské strany. Přes první kontakt s uranovou rudou před staletími přes prvorepublikové lázně až po léta hrůzy v komunistických trestných táborech, kde pracovali političtí vězni.

https://www.novinky.cz/kultura/clanek/mlatit-do-uranu-palici-krusnohorske-gulagy-byly-pro-vezne-peklem-40331605
Naprostá většina z vás tady o těchto hrůzách nanejvýše slyšela či četla.

Moje rodina (= fyzicky mimo jiné přímo já osobně taky) tyto hrůzy zažila na "vlastní kůži".

Je tady někdo dostatečně perverzní na to, aby vyvolal otevřenou soutěž o to - kdo za "bolševika" více trpěl ?? (To tady možné není, protože tu jsou výhradně anonymní hajzli, co se kryjí kecy, že "navzájem se znají") Protože dejte si ruku na pupek a sami sobě odpřisáhněte, jak to s vámi je. Většinou jste z rodin "zakladatelů KSČ" a podobně...

Je mi z vás celkově tak nějak na blití - nezlobte se za mou úpřimnost.
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2020 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak Gejdolf byl “primo osobne taky” v uranovych dolech. Pak za odmenu jsi sel na VUML, jezdil na zajezdy do SSSR i na zapad a nakonec dostal teple funkcionarske mistecko u koryta, ze jo hrdino! Napis o sobe taky knizku.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2020 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Tak Gejdolf byl “primo osobne taky” v uranovych dolech. Pak za odmenu jsi sel na VUML, jezdil na zajezdy do SSSR i na zapad a nakonec dostal teple funkcionarske mistecko u koryta, ze jo hrdino! Napis o sobe taky knizku.

No tedy !!

Ty opravdu chápeš způsobem, který naznačuje, že opravdu si již prochlastal velkou většinu funkčních závitů v mozku - tedy pokud vůbec si původně nějaké ty závity - natož mozkové !! - měl.

Ovšem já mám doslova svatou trpělivost a nějaký idiot mě rozházet nemůže.

Milej zlatej !! Sám sobě si polož otázku - kolik komunistů bylo ve vaší rodině ?? Odpověď si nechej pro sebe - mě totiž tvoje odpověď nezajímá. Cokoliv bys napsal je totiž potenciální lež, protože ty seš notorický lhář.

Až se, ty idiote blbej, srovnáš sám se sebou, potom si k tomu pořádně nafackuj. Mi se nemusíš omlouvat, za to ty mi opravdu nestojíš a v podstatě mě nezajímáš. Sám sobě se omluv, hovado blbé !!
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2020 6:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vidim,jak nejsi rozhozeny Laughing Laughing Laughing Neprehanej to tak s tema nadavkama a vykricnikama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Budu te muset presunout zase do chlivku, ty nas mucedniku, at nedostanes infarkt.

Beda nam vsem tady, kdyby te jeblo z naseho fora, po vsech tech utrpenich, ktera jsi prezil, po vsech tech obetech, ktere jsi slozil na oltar lepsich komunistickych zitrku v boji proti americkemu imperialismu.

Hmmmmm ...

Nebo jsi v tech dolech bojoval proti komunismu, ktery znicil tvou rodinu a tebe?

A pak jsi jel do SSSR za trest a tam jsi se do komunismu teprve zamiloval?

Vyzna se nekdo v tech vsech svatych pravdach? Vyznas se v tom vubec ty, soudruhu Gejdolfe?
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2020 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Vidim,jak nejsi rozhozeny Laughing Laughing Laughing Neprehanej to tak s tema nadavkama a vykricnikama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Budu te muset presunout zase do chlivku, ty nas mucedniku, at nedostanes infarkt.

Beda nam vsem tady, kdyby te jeblo z naseho fora, po vsech tech utrpenich, ktera jsi prezil, po vsech tech obetech, ktere jsi slozil na oltar lepsich komunistickych zitrku v boji proti americkemu imperialismu.

Hmmmmm ...

Nebo jsi v tech dolech bojoval proti komunismu, ktery znicil tvou rodinu a tebe?

A pak jsi jel do SSSR za trest a tam jsi se do komunismu teprve zamiloval?

Vyzna se nekdo v tech vsech svatych pravdach? Vyznas se v tom vubec ty, soudruhu Gejdolfe?

Ty seš opravdu naprostý ubožák. Nebudu opakovat, že mě je tě líto. To je vlastně "o ničem".

Mááárjajooohan !! Ty opravdu seš takový totální idiot ???
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2020 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Copak, copak, hrdinny mucedniku? Taky mas v tech tvych lzich gulas?

Jojo, me by jen zajimalo, kolik lidi jsi udal a kolik z nich skoncilo v tech uranovych dolech. Oni jsou mrtvi a ty tady dneska basnis o tom, jaky to byl za komunistu raj, protoze CSSR byla bramborarska velmoc a stavely se prehrady.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2020 10:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Copak, copak, hrdinny mucedniku? Taky mas v tech tvych lzich gulas?

Jojo, me by jen zajimalo, kolik lidi jsi udal a kolik z nich skoncilo v tech uranovych dolech. Oni jsou mrtvi a ty tady dneska basnis o tom, jaky to byl za komunistu raj, protoze CSSR byla bramborarska velmoc a stavely se prehrady.

Tebe to opravdu zajímá ?? opravdu tě to zajímá ??? A máš nějakou představu, jak by ses to mohl opravdu dovědět ??

Třebas, že bych ti cosi doložil ?? Zajímají tě doložené informace vůbec ?? Já totiž si myslím, že ne. Nebo co bys chtěl vlastně ??

Co ty blbče vlastně bys chtěl ??? Víš to vůbec ? Rozumíš sám sobě ??
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2020 3:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gejdolfe stále porušuješ pravidla tohoto fóra jak tu sprostě nadáváš, místo abys věcně a fakticky argumentoval. BR má pravdu, řekl si nám tu o sobě už tolik, že nyní co tu říkáš nedává vůbec žádný logický smysl.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2020 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Miro, budes muset na sebe hodit biohazard suit, koupit flasku ruskeho chleba a zajet za Gejdolfem dat rec a zkontrolovat jeho stav. Covid sice nema, ale tusim ho napadl naky rusky analne-logicky kompjutr virus. Nebo to v karantene prehani s houbama a bobulkama ze sve radioaktivni zahradky.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2020 8:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:
Gejdolfe stále porušuješ pravidla tohoto fóra jak tu sprostě nadáváš, místo abys věcně a fakticky argumentoval. BR má pravdu, řekl si nám tu o sobě už tolik, že nyní co tu říkáš nedává vůbec žádný logický smysl.

Vážený či nevážený pane !!

1)Co z toho, co tady píšeš ty a nebo blbrig dává smysl ?? Copak vy tady píšete o něčem, co má jakýkoliv smysl ??

2)Proč bych neměl tomu idiotovi blbrigovi napsat, že je totální idiot ?? Copak to není pravda ? Ty to nevidíš, co je to za blbého dementa ??

3)Můžeš miro alespoň naznačit, o co tobě tady provozováním tohoto fóra vlastně jde ?? Ty kecy, že jakože je to pro nějaké Čechy, co se chystají do USA - to snad nemyslíš vážně !!

4)Takže já sprostě nadávám ?? Prosím tebe - komu ?? Ty myslíš, že tomu idiotovi bigrig ? On je to totiž totální idiot a je tedy s podivem, proč jej tady tak "radostně" pěstuješ ?? Ten člověk měl být dávno ve svěrací kazajce !!

A tedy vůbec - mě tady zajímáte výhradně a opravdu pouze proto, že si z vás můžu dělat libovolně legraci. Vaše znalosti a úroveň logického uvažování - to je tak dokonalé ubohé, že si to klidně dovolím a nemám žádné obavy.

Zablokuješ mě ?? Klidně. O nic nejde, leda budu mít o drobnou radost méně. Mě totiž skutečně baví dělat si prdel z takových duševních ubožáků místního formátu - já si myslím, že jim tím pomáhám. Konečně jim totiž někdo bez obav jasně řekne, jací jsou ubožáci.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Co jsme za lidi Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA