Zemřel Miloš Jakeš

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Zemřel Miloš Jakeš

Autor Zpráva
czolgos
Moderator

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: út červenec 14, 2020 9:40 pm    Předmět: Zemřel Miloš Jakeš Odpovědět s citátem

Ve věku 97 let zemřel Miloš Jakeš, bývalý generální tajemník Ústředního výboru KSČM a komunistický politik.

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/zemrel-nekdejsi-generalni-tajemnik-uv-ksc-a-komunisticky-pol/r~c5d65ca4c60511ea8972ac1f6b220ee8/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=default&utm_term=position-0&utm_campaign=Aktualne
Petr Gejdoš
Soviet partisan

Registrace: 25. 08. 2007

PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2020 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mého názoru "stojí za to" si vyslechnout celé znění legendárního projevu Jakeše z "Hrádku". Většina lidí, co si to v klidu vyslechnou, pravděpodobně dospěje k dojmu, že pan Jakeš až zase tak nemluvil "z cesty".

To, co se děje ve světě - a v USA speciálně - dnes, tak to docela koresponduje s Jakešem a jeho slovy.

Milánkové v USA !!

Máte tzv. "utrum" !! Jakeš prostě zřejmě měl pravdu...
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: čt červenec 23, 2020 5:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing Laughing Laughing

Gejdolfe, ty si fakt komanc jak prase. Ty a ta kurva Jakes jste jedini na svete, komu ten projev daval smysl.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: pá červenec 24, 2020 2:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Laughing Laughing Laughing

Gejdolfe, ty si fakt komanc jak prase. Ty a ta kurva Jakes jste jedini na svete, komu ten projev daval smysl.

Bigurigu - ty seš evidentně absolvent hňupologické univerzity !! Tak to klobouk před tebou smekám !! Opravdu ne každý absolvent hňupologie umí řídit auto.

Ty prostě seš výjimečný člověk...
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: so červenec 25, 2020 1:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cely narod se tomu smal, jen tobe to dava smysl. Laughing Laughing Laughing
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: so červenec 25, 2020 7:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Cely narod se tomu smal, jen tobe to dava smysl. Laughing Laughing Laughing

Já jsem se tomu smál taky a nedávalo mi to tehdy smysl. Jenže člověk stárne a přehodnocuje. Já jsem zřejmě na rozdíl od tebe stárnul a moudřel, kdežto u tebe je to nějak jinak.

Nevím, jak dlouho žiješ v USA. Lidé, dlouhodobě žijící v USA jeví zcela charakteristické znaky blbnutí. V tom může být tvůj problém, synáčku.

Pokud máš dost sil a odvahy - poslechni si celý ten legendární projev pozorně a potom jej zhodnoť přísně věcně z hlediska dnešních znalostí reálií v postkomunistických státech. Když říkám "přísně věcně" - míním tím skutečně věcně, oproštěně od ideologie.

Mě totiž tvoje pseudo-antibolševické výkřiky můžou nanejvýše pobavit, většinou ale se mi z toho dělá špatně !! Nevíš nic, víš jen jediné - že nemáš rád komunisty. A dokážeš o tom zdlouhavě a nudně žvanit ad nauseam.

Opravdu se někdy nad sebou zamysli.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: so červenec 25, 2020 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gejdolfe, ja fakt doufam, ze s tebou ja nebo aspon Mira a CZ pujdem nekdy na pivo. Ty si proste srandista. Zmoudrel jsi a tak ti Jakesuv projev dava smysl ... Laughing Laughing Laughing
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: so červenec 25, 2020 10:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Gejdolfe, ja fakt doufam, ze s tebou ja nebo aspon Mira a CZ pujdem nekdy na pivo. Ty si proste srandista. Zmoudrel jsi a tak ti Jakesuv projev dava smysl ... Laughing Laughing Laughing

Já jsem skutečně srandista. Jinak bych svůj dosavadní život "nepřežil" !!! Very Happy Very Happy

Na druhou stranu - já mám za sebou skutečně těžký život. Přesto jsem poměrně veselý člověk s velkým zájmem o veškeré vědění. S inteligentním člověkem (s alespoň průměrným vzděláním) se dokážu v klidu a míru na 99,9% shodnout a nemám problémy.

Ovšem s lidmi, kteří nic neví, nestudují, jen "radostně žerou a serou" = typická charakteristika českého imigranta v USA a kteří pracují pro všelijaké sorošovské organizace, příkladně třebas propagující 60 různých pohlaví a podobné kokotiny - tak s takovými lidmi skutečně mívám problémy.

Já nejsem rasista, ale říkám všem: "seďte si černoušci v Africe a bude klid !!" Proč mám já živit jakési černé huby tady v Česku ?? My Češi jsme neměli kolonie v Africe. My Češi jsme neměli černé otroky. Za co bych se měl já a 99,9% Čechu omlouvat, pomáhat a podobně ??

Ale pak přijde nějaký přiblblý emigrant Čech, žijící v USA, a bude kdákat cosi o rasismu. To je ale váš rasismus, ne náš. Tak se omlouvejte ! Plaťte ! Ale Česko z toho vynechte.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: so červenec 25, 2020 4:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To dava uplne stejne smysl jako ten Jakesuv projev. Jen tak dal soudruzi.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: so červenec 25, 2020 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
To dava uplne stejne smysl jako ten Jakesuv projev. Jen tak dal soudruzi.

Ty prostě nechápeš nic, protože ani nic chápat nechceš. Čili v tomto ti není pomoci. Chudáčku.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2020 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty komunistobijče Big_rigu - čti a žasni !

https://www.cato.org/publications/survey-reports/poll-62-americans-say-they-have-political-views-theyre-afraid-share

Sny tvých komunistických rodičů a prarodičů se naplňují přímo v Americe. Kdybys ty sám vůbec věděl, o čem to tady žvaníš - mohl by sis založit školící firmu a učit lidi přežívat v komunistickém pekle americké provenience.

Takhle si to sám budeš muset tímto nečekaným způsobem prožit tam. Budete to mít ty i mnozí z vás tam o to horší, že dovčil jen žvaníte a žvaníte, jak je Amerika nejlepší na světě. S takhle ztvrdlým myšlením se špatně dělají ideové kotrmelce.

Vaše štěstí je, že jste anonymové ! Prostě jen změníte svojí prolhanou značku na jinou prolhanou značku a můžete žvanit dál - na netu...

Ovšem i tak - budete se stydět pohlednout si sámi sobě do očí v zrcadle, až zjistíte hloubku své blbosti !!
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2020 6:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cato Institute je pravicacka hlasna trouba zalozena Koch Bros Laughing Laughing Laughing

Hromada sracek ala Faux News pro lidi jako Lynnet a Mlynek. Mne s tim polib (_!_)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Česko Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA