Zimbabwe asi nejextrémnější totalitní systém - video

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Zimbabwe asi nejextrémnější totalitní systém - video
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Ostatni zeme sveta
Autor Zpráva
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: pá červenec 17, 2020 10:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Důkazy jsou a je jich spousty a o některých jsme se tu bavili, některé jsem tu postnul v podobě článků. Ty je odmítáš vidět.

https://en.wikipedia.org/wiki/Russian_interference_in_the_2016_United_States_elections

Já jako IT expert na online marketing jsem osobně viděl největší kampaň na sociálních sítí a na Google reklamách v historii této planety, což i následné vyšetřování ukázalo, že to bylo financovávané z Ruska.

Tato promyšlená celosvětová dezinformační kampaň byla natolik drahá, že by se do toho Trump ve svém volebním rozpočtu nevešel ani desetkrát a natolik silná, že i dnes se najdou lidé, kteří věří tomu, že Clintonovi měli harém dětí a sexuálně je zneužívali.

Problém u Trampa je v tom, že i kdyby znásilnil několik žen najednou a někdo to natočil a profláklo se to, tak on by z toho dokázal vybruslit a ještě by si tím získal voliče. Je to neuvěřitelný mediální génius
Petr Gejdoš
Soviet partisan

Registrace: 25. 08. 2007

PříspěvekZaslal: pá červenec 17, 2020 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Miro !!

Já málem omdlel - opravdu to myslíš vážně ???

citace:
Já jako IT expert na online marketing jsem osobně viděl největší kampaň na sociálních sítí a na Google reklamách v historii této planety, což i následné vyšetřování ukázalo, že to bylo financovávané z Ruska.

Kolik asi tak stojí kampaň nějakého normálního kandidáta - třebas zrovna v roce 2016 ?? Tedy Clintonky a Trumpa ?? Pane experte, kolik ?? V roce 2012 stala presidenská kampaň nejméně cca 6 miliard dolarů - amerických. Volby v roce 2016 evidentně levnější nebyly.

Tedy ty se mi miro tady snažíš nabulíkovat, že Putin cpe miliardy dolarů, aby ovlivnil americké volby presidenta ?

Musím se tě optat zcela starostlivě - A CO ZDRAVÍ, SLOUŽÍ ?? UDRŽÍŠ MOČ ?? NEBOŤ MYŠLENKU EVIDENTNĚ NIKOLIV !!

Pokud miro skutečně vážně tvrdíš, že Rusko bylo schopno ovlivnit americké volby v roce 2016 a dokonce že na to máš důkazy - sem s ními ! Já naopak viděl, jak v ruské televizi americký velvyslanecc vzbuzoval v otevřené debatě o tomto problému salvy míchu obecenstva. Americký velvyslanec ze sebe v ruské televizi v přímém přenosu dělal idiota a tvrdil, že celý americký národ je jedna banda totálních idiotů. On si pan velvyslanec totiž myslel, že ta ruská demokracie je jak americká !! Tedy, že přímý přenos není přímý, že se to prostříhává a cenzuruje. Ale ono ne ! Celé Rusko vidělo, že americký velvyslanec je naprostý idiot.

Tak toto teď miro tvrdíš i ty. Ty to asi vůbec nechápeš, jaké strašné hovadiny to tady tak nějak nenuceně vykládáš !! Já to nechápu ... Připadáš mi, jak bys byl malé asi tak pětileté děcko.
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: pá červenec 17, 2020 12:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To rikam Laughing Laughing Laughing

By ho vyhodili od cinskych komancu, ze prilis hardcore stalinista.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Ostatni zeme sveta Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA