Trump je mistr v politikaření a vidím že vyhraje znovu

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Trump je mistr v politikaření a vidím že vyhraje znovu

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Americka politika
Autor Zpráva
miro
Site Admin


Registrace: 10. 01. 2005
Příspěvky: 3519
Bydliště: Chicago

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2020 12:34 pm    Předmět: Trump je mistr v politikaření a vidím že vyhraje znovu Odpovědět s citátem

Kdyby se objevili přímé důkazy proti Trumpovi, jak neplatil daně, jak se domluvil s Putinem na neférové volební kampani, jak rozpustil epidemiologický tým jen proto, že ho založil Obama a díky tomu má USA nejhorší úmrtnost COVID na světě, nebo třeba i znásilnil nějakou ženu, která to natočila na video, tak by se z toho stejně dokázal vykecat. Je to prostě mistr všech mistrů herců a politiků co jsem kdy viděl https://www.foxnews.com/politics/joe-biden-greeted-by-trump-supporters-outside-pennsylvania-campaign-stop

Biden je amatér a na Trumpa nemá. Je na něm vidět jen agresivita a nasranost a to odradí voliče na plné čáře.

Sakra bude to totální průser, když bude Trump v této době znovu prezident, bude to průser pro celou planetu.
Návrat nahoru
Petr Gejdoš
Soviet partisan


Registrace: 25. 08. 2007
Příspěvky: 1911

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2020 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Před první volbou Trumpa jsem si byl jistý, že vyhraje (Trump) ! Dnes ale si u nastávajících voleb jistý již nejsem. Do podzimu se totiž může mnoho důležitých věcí přihodit. Možná žádné volby ani nebudou - to je nejpravděpodobnější.

Doba je naprosto kritická. Pokud k volbám regulérně dojde a protikandidátem bude Biden, potom je Biden na tom hůř, než byl František Josef tak řečený Procházka. O něm se mluvilo, že jej samotného nemůžou pustit v Schonbrunnu ani na WC, aby jej celý neposral. Potom by bylo jasné, že vyhraje Trump. já bych s tím souhlasil. Trump je záruka, že nakonec nakope levičákům v USA do koulí.

Bude to ale napínavé, zda se USA voleb dožijí v celku. Toto totiž již nejsou Spojené státy, nýbrž Rozpojené státy.
Návrat nahoru
Petr Gejdoš
Soviet partisan


Registrace: 25. 08. 2007
Příspěvky: 1911

PříspěvekZaslal: út červen 30, 2020 10:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spousta lidí USA stále obdivují. Pokud se mluví o lidech, žijící přímo v USA, budou to nejspíše středně-věcí lidé, potomci komunistů tzv. "Osmašedesátníků" typu Jiří Dienstbier mladší. Schválně jsem zmínil tady tohoto pána. To totiž je naprosto dokonalý prototyp politického zmetka, na kterém bych rád demonstroval, odkud a proč se rekrutují ti proameričtí vlezdoprdelisté !

Tam řadím i nejméně jednoho zdejšího nejmenovaného zmetka.

Jiří Dienstbier senior je po smrti. Na Wikipedii je sice uvedeno, že se narodil v roce 1937 v Kladně, ale jeho život začal až v roce 1955 ! O rodičích nikde příliš nějaká zmínka - patrně to byli vysoce postavení aktivní Henleinovci... O raném mládí taky ani zmínka - přece se nebude chlubit aktivitou v Hitlerjugend, že …

U tohoto pána vše tedy začíná až studiem žurnalistiky na Filosofické fakultě UK. To prosím v době, kdy můj otec se vrátil z ozdravného pobytu z Jáchymova jako radioaktívně svítící invalidní mrzák. Můj nejstarší brácha díky péči režimu smíchy nevydržel a umřel (hlady), moji další dva starší bratři dostali ujištění, že budou studovat nanejvýše pomocnou školu pro popeláře.

Ale pan Jiří Dienstbier senior vstoupil do komunistické strany ! No prosím ! Henleinovci v komunistické straně - jak se to rýmuje, že. Patřil k aktivním komoušům osmašedesátníkům. Syn Jiří Dienstbier junior se mu narodil v 1969 ve Washingtonu D.C. . Jedna ze 4 manželek pana seniora byla dáma z rodiny Václava Havla.

Nechce se mi to tu zaplevelovat dál a dál - to totiž je naprosto nekonečná sága ! Existuje tu v Česku totiž docela hodně rozvětvený klan lidí, kteří jsou ve svých očích zcela výluční a množí se výhradně mezi sebou. Tito lidé byli bohatí a vlivní za Rakouska, byli bohatí a vlivní za I. republiky - ostatně takový tatíček masaryk patří přímo do této sorty politických zmetků - byli bohatí a vlivní za Hitlera. No a potom houfně vstoupili do komunistické strany a byli bohatí a vlivní dále.

Když se to v roce 89 zvrtlo - rychle se přeonačili a opět jsou bohatí a vlivní.

No, a z takových rodin pochází asi 99% lidí, co třebas tady na Chicago velebí USA. Velebili by klidněě i Hitlera, kdyby vyhrál II. světovou. Klidně by velebili i Kim Čon Una, kdyby to něco "sýplo".

A tak si moji (ne)milí (ne)přátelé zde nemyslete, že bych si dovolil myslet si cokoliv pěkného o vás tady, pokud se zde projevujete jako typičtí slouhové mocných. Slouhové a vlezdoprdelisti, co jim záleží jen na sobě samých a svém prospěchu. Což zatím tady nikdo nikdy nedokázal vyvrátit, že to přesně tak je.

A pan junior z rodu servisních piv je jeden z nejodpornějších hovad na české politické scéně, přičemž jsem si vždy myslel, že ožralce a hovado Havla nemůže vůbec nikdo nikdy překonat. A je jich hodně … Pokud by byl zájem - jen prostý seznam jmen by vydal na dlouhý elaborát. By se každý divil, co to je za bandu sprostých hyen.
Návrat nahoru
Petr Gejdoš
Soviet partisan


Registrace: 25. 08. 2007
Příspěvky: 1911

PříspěvekZaslal: út červen 30, 2020 11:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten dlouhý elaborát výše jsem psal tady, ačkoliv to zdánlivě k věci není.

Jenže je to k věci ! Amerika se rozpadá, respektive již rozpadlá je, akorát to ještě není zcela otevřeně vidět. Krize, která z toho vyplyne, bude celosvětová a bude velmi vážná. Je tomu tak proto, že americké světové koloniální Impérium bylo původně budováno již "na věky" !

Je to vůbec první v historii lidstva známá celosvětová koloniální říše. V důsledku neomezeného ovládání světového finančního trhu a funkci US dolaru si USA mohly dovolit prakticky neomezené financování a tím vytváření systému adorantů po celém světě. To jsou ti vlezdoprdelisti, kteří všude a za všech okolností stále "bzučí a bzučí" !! O tom, jak je Amerika skvělá, jak je demokratická, svobodomyslná, spravedlivá, moudrá, mocná … bla bla bla ! FURT DOKOLA !

Přesto ale se to zvrtlo. Chyby, které globalisté neuhlídali v závěru 20. století - to způsobilo, že plán ovládnutí světa přestal hladce fungovat. Rusko a Putin ! A opomenutí zavčasu zbrzdit Čínu. Dnes je již pozdě. Navíc se stala chyba největší - žalostně tupá politika amerických elit vedla ke sblížení Ruska a Číny.

Můžete si tady špitat co chcete, že spojenectví Ruska a Číny není úspěšně realizovatelné. Vše ukazuje, že je již realizováno ! Je pravda, že Sibiř je skoro liduprázdný a Čína přelidněná - tedy že zde je jasný předpoklad sporu. V případě Číny a Ruska totiž je představitelné, že tyto dva národy budou koexistovat v míru. To, co je nemyslitelné u špičkově sobeckých států Západu a speciálně USA, jež celou svou historii jen po světě loupí a vraždí - Rusové a Číňané mají dar od pána Boha ! Dar se domluvit na vzájemné prospěšnosti.


Čína spolu s Ruskem = největší chyba USA a Západu.

Poslední možností je obrat USA dovnitř sebe, aniž by se přitom USA rozpadly. Je to málo pravděpodobné, ale jestli by to mohlo být možné - dokáže to pouze Trump !!

Musí ale zlomit myšlení právě takových vlezdoprdelistů Ameriky, jako se projevují zde. Jeho šance ale nejsou velké. Musí zlomit levičáky typu Big_rig či miro. Musí zlomit ty idioty, co dobrovolně likvidují bílou rasu v Americe. Musí zlomit černošskou zvůli. Musí zpátky namlátit do hlav ženským, že jsou ženské !

je toho hodně a patrně se mu to nepovede. Jestli ale by se to někomu mohlo podařit - nikoho njiného tu nenínvidět, než současného presidenta.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Americka politika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 


Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA