Dotaz ohledně K1

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Dotaz ohledně K1

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta
Autor Zpráva
lucaxy

Registrace: 18. 02. 2020

PříspěvekZaslal: út únor 18, 2020 11:56 am    Předmět: Dotaz ohledně K1 Odpovědět s citátem

Ahoj,
s přítelem bychom chtěli požádat o snoubenecká víza. Problém je, že jsem aktuálně nezaměstnaná (pouze na brigádě) a pobírám invalidní důchod na úzkosti. Myslíte, že mi to může žádost o vízum/green card zkomlikovat anebo je to jedno a hlavu si lámu zbytečně? Nevím totiž, jak probíhá lékařská prohlídka, či zda musím jako občanka ČR dokládat nějaký příjem. Chtěla bych to vědět dřív, než si zažádáme, abych to mohla když tak nějak stačit pořešit.
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: st únor 19, 2020 11:02 pm    Předmět: Re: Dotaz ohledně K1 Odpovědět s citátem

lucaxy napsal:
Ahoj,
s přítelem bychom chtěli požádat o snoubenecká víza. Problém je, že jsem aktuálně nezaměstnaná (pouze na brigádě) a pobírám invalidní důchod na úzkosti. Myslíte, že mi to může žádost o vízum/green card zkomlikovat anebo je to jedno a hlavu si lámu zbytečně? Nevím totiž, jak probíhá lékařská prohlídka, či zda musím jako občanka ČR dokládat nějaký příjem. Chtěla bych to vědět dřív, než si zažádáme, abych to mohla když tak nějak stačit pořešit.

Ahoj,tvuj prijem neni podstatny, vse bude na bedrech snoubence,cili I support.
Zdravotni stav se resit jiste bude, soucasti je I zdravotni prohlidka. Nevim,jak pak poresis ten invalidni duchod, zda ti jej bude vyplacet CSSZ? Na to se jiste informuj primo tam.
lucaxy

Registrace: 18. 02. 2020

PříspěvekZaslal: čt únor 20, 2020 11:06 am    Předmět: Re: Dotaz ohledně K1 Odpovědět s citátem

O to by mi ani tolik nešlo, stejně to vypadá, že mi jej každou chvíli seberou, protože už jsem normálně schopná a navíc si i aktivně hledám práci. Spíš mi taky šlo o to, jestli nějaký psychiatrický záznam nemůže být překážkou v získání zelené karty nebo víza...? Confused
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA