Czechia = Czech republic = Bohemia

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Czechia = Czech republic = Bohemia

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Česko
Autor Zpráva
miro
Site Admin


Registrace: 10. 01. 2005
Příspěvky: 3463
Bydliště: Chicago

PříspěvekZaslal: pá únor 14, 2020 10:19 am    Předmět: Czechia = Czech republic = Bohemia Odpovědět s citátem

Podle mého názoru Czechia je opravdu dementní název, který vymysleli dementní lidé z dementní strany. Proboha proč? Proč?!...

Czechia? Co je to za stupidní nápad? Babiš se divil, jak se říká naší zemi
Návrat nahoru
Lynnet
Moderator


Registrace: 13. 07. 2006
Příspěvky: 3676
Bydliště: CA

PříspěvekZaslal: pá únor 14, 2020 6:31 pm    Předmět: Re: Czechia = Czech republic = Bohemia Odpovědět s citátem

miro napsal:
Podle mého názoru Czechia je opravdu dementní název, který vymysleli dementní lidé z dementní strany. Proboha proč? Proč?!...

Czechia? Co je to za stupidní nápad? Babiš se divil, jak se říká naší zemiPze chteli byt in a mit jednoslovny nazev zeme. Stale vyuzivam Czech Republic.
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: so únor 22, 2020 12:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Vždyť ale v tomto případě snad vůbec o nic důležitého nejde.

Nebo snad se pletu ?

Ono třebas v heraldice stačí zakroutit jeden chlup na erbovním zvířeti místo šikmo dolů doprava, tak šikmo nahoru doprava a všechno se změní !! Nebo tvorba státních zástav je taky velká věda ! Barvy, tvary polí, vložené znaky - vše má nějaký doslova drtivý význam.

Ale jestli se Česká republika bude paralelně jmenovat Čechie, nebo Česká středoevropská republika - to snad žádný velký vliv ani význam nemá. Vždyť státní zástava je daná natvrdo, ale název ? Ten snad ne !! Třeba my o Spojeném království Velké Británie běžně říkáme, že je to Anglie a hotovo. No a Britové se nijak nečertí a nežádají satisfakci. Ani kvůli toho nedošlo k Brexitu.

-Starejme se spíše o to, že jsme členy agresívního vojenského bloku, který za posledních 70 roků vyvolal spousty válek a utrpení po celém světě.

-Starejme se o to, že jsme vlezli do jakéhosi pofiderného soustátí, zvaného Evropská Unie, které naplňuje všechny charakteristiky fašistického státu, plně ovládaného nějakými skrytými vládci v tělech korporací, které jsou naprosto nedemokratické.

-Starejme se o to, že celosvětově dochází k procesům, maskovaným jako "záchrana životního prostředí" nebo jako "boj proti klimatickým změnám" a podobné kokotiny. O životní prostředí zde nejde vůbec a už jen terminus technikus "boj proti klimatickým změnám" musel zcela jistě vytvořit dlouholetý chovanec blázince.

Máme před sebou naprosto jiné starosti ! Celosvětově dochází k tak drtivému propadu ve výrobě potravin, že katastrofu lze čekat již v roce 2020 ! Kdo se tady o tom kdy zmínil - kromě mne ? Přitom já jsem schopen o tom udělat dvacetihodinovou zcela fundovanou přednášku bez přípravy z hlavy a nebudu se opakovat ! Toto je problém celého světa ! A k tomu nenažraný zadlužený Západ. To je druhý takový problém !!

Tento rok se budete asi divit...
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Česko Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 


Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA