Epidemie koronaviru

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Epidemie koronaviru

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Ostatni zeme sveta
Autor Zpráva
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: po leden 27, 2020 10:35 pm    Předmět: Epidemie koronaviru Odpovědět s citátem

Když jsem na silvestra poslouchal vědmu Teal Swan, když predikovala co se bude dít, řekla, že rok 2020 bude ve znamení strachu. Nyní když se na to zpětně mrknu, tak měla zatraceně pravdu. Trump straší válkou s Iranem, ekonomika straší poklesem a epidemie koronaviru nyní straší celou planetu.

Opravdu netuším co se děje, protože všude je mraky dezinformací a lidé typu Gejdolf se vyžívají ve strašení lidí apokalipsou a koncem světa.

Doufejme, že se to nebude šířit ve zbytku světa stejně rychle jako v přelidněné Číně.
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: pá únor 07, 2020 3:27 am    Předmět: Re: Epidemie koronaviru Odpovědět s citátem

miro napsal:
Když jsem na silvestra poslouchal vědmu Teal Swan, když predikovala co se bude dít, řekla, že rok 2020 bude ve znamení strachu. Nyní když se na to zpětně mrknu, tak měla zatraceně pravdu. Trump straší válkou s Iranem, ekonomika straší poklesem a epidemie koronaviru nyní straší celou planetu.

Opravdu netuším co se děje, protože všude je mraky dezinformací a lidé typu Gejdolf se vyžívají ve strašení lidí apokalipsou a koncem světa.

Doufejme, že se to nebude šířit ve zbytku světa stejně rychle jako v přelidněné Číně.

Ale Trump nikoho nestrasi valkou s Iranem......tohle jsou prave desinformance,kterym podlehame....ach jo.....

No a Cinsky virus....? Byla otazka casu,kdy se ukaze.......hrozne hygienicke navyky, katastrofalni zdravotnictvi atd..smerem ke globalnimu vyznamu CIny....jeste se muze pridat Indie. Cina zcela zaspala,ale vhledem ke sve vlastni ekonomice, udela co muze......nez jim tam vznikne obcanska nespokojenost s vladni garniturou....hladovi lide byvaji nastvani......

A zbytek sveta.....
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: pá únor 07, 2020 12:51 pm    Předmět: Re: Epidemie koronaviru Odpovědět s citátem

Lynnet napsal:

Ale Trump nikoho nestrasi valkou

Podle mě Trump nedělá nic jiného, než že někoho straší. Iran straší válkou od doby co je prezident.

Já bych jen nerad, aby umírali neviní lidé tak jako v nesmyslné válce v Iraqu.
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: po únor 10, 2020 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

https://youtu.be/2g2lmz9dyEI

na tomto kanálu jsou aktuálni informace přímo z číny od borce co žije v Honkongu. Většinou má info dříve než velké média.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Ostatni zeme sveta Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA