FB ...

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

FB ...

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Oznameni Chicago-cz
Autor Zpráva
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: ne leden 04, 2015 8:41 pm    Předmět: FB ... Odpovědět s citátem

Miro, jetli chces, aby se tady neco delo, tak zaloz FB a muzes to tam mit forum Chicago v dokumentech a nikde se to neztrati Idea

Pisu do skupiny na FB "Cesi a Slovaci v Kanade" a tam to maji pekne usporadane a kazdy to vidi hned jak otevre stranku Smile

V dnesni dobe ma FB skoro kazdej a urcite by ti to tam "jelo" lepsi nez tady ...

Nechci te tedy nutit, jen navrh Wink
czolgos
Moderator

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: ne leden 04, 2015 9:32 pm    Předmět: Re: FB ... Odpovědět s citátem

REJPAL napsal:
Miro, jetli chces, aby se tady neco delo, tak zaloz FB a muzes to tam mit forum Chicago v dokumentech a nikde se to neztrati Idea

Trochu protimluv ne? Jestli by se rozjelo chicago na FB, tak se tu nic dít nebude. Wink
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: ne leden 04, 2015 10:36 pm    Předmět: Re: FB ... Odpovědět s citátem

czolgos napsal:
REJPAL napsal:

Trochu protimluv ne? Jestli by se rozjelo chicago na FB, tak se tu nic dít nebude. Wink

Ne ta stranka bude na FB a tam se do ni kazdej muze podivat a jeste to bude inzerce pro forum Wink
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: ne leden 04, 2015 10:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A co se deje posledni dobou tady Wink
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: ne leden 04, 2015 11:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady se dejou veci v zakulisi.
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: ne leden 04, 2015 11:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Verim, uz se k tobe nastehovala Brook Twisted Evil
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2015 8:57 pm    Předmět: Re: FB ... Odpovědět s citátem

REJPAL napsal:
Miro, jetli chces, aby se tady neco delo, tak zaloz FB

Já mám rád klid a proto jsem spíše rád když se tady nic neděje.

Tady to fórum je hlavně k ukládání informací, příběhů, názorů, nebo k debatování a to vše v klidu a bez spěchu.

Na FB se ani nedá normálně pohodově debatovat.

Debatování na FB je něco jako chat, když tam člověk je tak si pokecá a něco se tam furt děje. Stačí ale odejít do práce a nebo pár dní nemít čas a drahá debata na FB je nenávratně pryč na nejhlubším dně megasmetiště a to nemluvím o tom kdyby člověk hledal informaci o které se s někým bavil na FB třeba před rokem. Taková informace je nenávratně pryč a dohledat se nedá.

Když se podíváme do budoucna hodně daleko, tak třeba taková wikipedia je a bude i v budoucnu užitečná věc. FB bude v budoucnu jen bažina a odpad internetu.
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2015 4:45 am    Předmět: Re: FB ... Odpovědět s citátem

miro napsal:
REJPAL napsal:
Miro, jetli chces, aby se tady neco delo, tak zaloz FB

Já mám rád klid a proto jsem spíše rád když se tady nic neděje.

Tady to fórum je hlavně k ukládání informací, příběhů, názorů, nebo k debatování a to vše v klidu a bez spěchu.

Na FB se ani nedá normálně pohodově debatovat.

Debatování na FB je něco jako chat, když tam člověk je tak si pokecá a něco se tam furt děje. Stačí ale odejít do práce a nebo pár dní nemít čas a drahá debata na FB je nenávratně pryč na nejhlubším dně megasmetiště a to nemluvím o tom kdyby člověk hledal informaci o které se s někým bavil na FB třeba před rokem. Taková informace je nenávratně pryč a dohledat se nedá.

Když se podíváme do budoucna hodně daleko, tak třeba taková wikipedia je a bude i v budoucnu užitečná věc. FB bude v budoucnu jen bažina a odpad internetu.

Jak myslis, asi budes muset odblokovat Gejdose Wink
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2015 10:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gejdoše nikdo nezablokoval, jen jsem mu promluvil do duše a nyní o tom uvažuje.

Chápu že Gejdoš tady fungoval jako atrakce s tím svým bojováním za svojí pravdu. On se sám přiznal proč chodí na naše fórum a že se tu cítí jako na území nepřítele.

Problém ale byl v tom, že on kolem sebe opravdu šířil jen zlobu, nenávist a negativní energii.

Pevně věřím, že i Gejdoš jednou pochopí že láska je mnohem mocnější zbraň než agrese, nadávání a vyhrožování dohromady.

Třeba já osobně jsem měl Rusko i lidi z Ruska velice rád, až do doby než mě Gejdoš nakazil tou svou nenávistí a zlobou a potom jsem se vlastně stal Gejdošův oponent aniž bych po tom toužil.

Nemám rád agresi a zlo. Zlo plodí zlo a nic jiného.
borekt

Registrace: 30. 11. 2012

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2015 1:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Miro nedelej to,sam vis jak je FB-ksichtova kniha-proflaknutej a jak se bezne zneuziva a sleduje.
Ten je pro mlade husicky prdle lidi,jak rikas je to zumpa.Zase ale proti gustu,zadny disputat,
Nekdo si jej nemuze vynachvalit a nekdo nenavidi a nebo je mu lhostejnej-ja.
Ona je to nemoc driv lidi sedeli u TV,ted pocitac-malo- a FB-hodiny-hodiny....
Ta "moje baba"u te ptakoviny vydrzi sedet hodiny a hodiny.

Ne ,nemusim
Tady se dejou veci,jen kdyz clovek ma cas a o tom to je.
Rudo vzpamatuj se !!! ten FB je pro mlady a nebo pro ty co nemaji rozum Very Happy
Petr Gejdoš
Soviet partisan

Registrace: 25. 08. 2007

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2015 2:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Gejdoše nikdo nezablokoval, jen jsem mu promluvil do duše a nyní o tom uvažuje.

Musím ti to, miro, trošku "pokazit". O tvé promluvě do mé duše rozhodně neuvažuju.

Já jsem se právě probral ze "zimního spánku" a zahájil jsem novou "vegetační sezonu" na své zahradě. V zásadě mám na "vykecávání se" čas jen kolem Vánoc. Nu a podle počasí i dále, ale spíše ne.

Myslím si, že až časem doceníš, že negativitu nešířím já, ale způsob nepochopení druhých. Já žiju aktívně a rychle. Stále studuju a hlavně pracuju.

Dočetl jsem právě knihu "Lumpové a beránci" od autorského dua Markéta Šichtařová + Vladimír Pikora. Velmi doporučuji přečíst a snažit se pochopit to skutečné poselství, které je v té knize docela umně zakomponováno.

Nejsem si však příliš jistý, kolik ta kniha dá lidem neznalým dotčené problematiky. Sledujte Řecko, tam povolí článek řetězu. A vězte, že naivní je člověk, který se vykulenýma očima dívá na svět a říká si "to jsou ale podivuhodné náhody !"
borekt

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2015 2:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Petre,to ja jsem videl zase krasny film-Stvoreni sveta-od Jeana Effela namluvil krasne Jan Werich,nejkarasnejsi je tam
.....milujte se a mnozte se-perte se a zerte se-
no neni to nadhera
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2015 10:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Borku, já ten film mám rád - ačkoliv je to taková jakoby kreslená pohádka pro děcka. Jsem znalec Bible a vždy, když se na to dívám, stejně jako při četbě Genesis i zde mě napadají stále nové myšlenky o "Stvoření Božím".

Ovšem, jak jsem byl pravil, jsem znalec Bible. Prosím neplest si to s představou, že jsem klasický křesťan či křesťan vůbec ! Důsledným a cíleným zkoumáním textů Genesis zjišťuju velmi zajimavé věci.

Nám Bibli - mám jich však hodně různých - která je de facto v důležitých pasážích mnohojazyčná - je psana aramejsky, hebrejsky, anglicky a česky. Přičemž aramejštinaa vychází ze sumerštiny a tudíž mě to již dávno donutilo učit se sumerštinu. O historii Sumeru a navazujících kultur mám v papírové formě doma malou odbornou knihovnu a je to naprosto fascinující obor historie. Mhozí říkají, že "...již ve starém Římě !" a já jim jemně odporuju, že "...již ve starém Sumeru !".

Ty mi často naznačuješ svůj údiv nad způsobem mého vyjadřování s odvoláním se na údajný rozpor mého myšlení a poselstvím Bible. Zajisté sis všimnul, že jsem na to nikdy nijak nereagoval. Ty totiž se podivuješ naprosto povrchovým aspektům, aniž bs byť jen tušil, z jakých hlubin vědomostí moje slova pocházejí. Já se tvým replikám tohoto druhu musím pouze útrpně usmívat.

Mi to připadá, jako když by někdo na adresu obránců Stalingradu v roce 1942/3 prohlásil "...Fuj ! Podívejte se se, jak jsou otrhaní, nemytí a jak smrdí !"

Zajisté ti bude blízká úvaha doktora Vlacha o tom, že lidé nadávají a rozčilují se, že jejich kamna kouří a jaksi pomíjí fakt, že i hřejou. A že takové by život měl chytit za křídlo a vyhodit na mráz. Aby si uvědomili tu základní vlastnost těch kamen, totiž že hřejí !

Je to otázka priorit. Otázka, jak to má kdo seřazeno. Já pouze upozorňuju, že "ten ŽIVOT" nás zrovna na ten mráz vyhazuje a musím se útrpně smát, když mi někdo na to řekne, že ať nejsem pesimista a dívám se na život takový jaký je. To je skutečně legrační a nemám na to slov.

PS - u tebe bych čekal sem tam i větší pochopení, o čem že to vlastně tady kážu...
borekt

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2015 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petre,ja se snazim diskuzi zlehcit,to sis vsim,ze.Ano vybiram veci z Bible pro lidi,Bibli neznajici,ne pro tebe a jine kteri Bibli znaji.Jsou to veci pro rychle pochopeni .
Tak to chapej,prosim
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: čt leden 08, 2015 2:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmmm, to se tedy omlouvám !

Já se sice rád a často směju a nejsem vyslověně nějaký "škarohlíd" - ovšem v otázkách víry nic nezlehčuju.

Mě dost udivuje, že lidé o sobě jsou schopní říci, že jsou křesťané třebas. Hmmm - křeštanů je na světě ale zatraceně málo ! Myslím skutečných.

Takže se omlouvám, nechci ti kazit "tvé kruhy"...
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: čt leden 08, 2015 2:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To tedy čumím, jak to tady zas cosi divně všecko funguje ... Shocked
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: čt leden 08, 2015 9:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Předpokládám, že ten předposlední quote byla chybka, tak to mažu. Člověk někdy omylem klikne na quote, když chce editovat příspěvek. Tlačítka jsou těsně vedle sebe.
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2019 8:41 pm    Předmět: Re: FB ... Odpovědět s citátem

czolgos napsal:
REJPAL napsal:

A kolik se toho deje na foru ted Question Wink

Obcas sem hodis neco ty, ci Miro ... kdyz pridam neco ja, tak se do me naveze bud Nikl ci BR, ti maj hovno co na praci, meli by se ozenit Razz
Nikl
Anonymní

PříspěvekZaslal: so únor 23, 2019 12:04 pm    Předmět: Re: FB ... Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

REJPAL napsal:
kdyz pridam neco ja, tak se do me naveze bud Nikl ci BR

Navazim se do tebe, jen kdyz se chovas jako idiot a jsi hnusny na ostatni.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Oznameni Chicago-cz Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA