Facebook

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Facebook
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Vase navrhy - Casto kladene otazky
Autor Zpráva
BARON PRASIL
Kanada Mod

Registrace: 30. 12. 2006

PříspěvekZaslal: so květen 04, 2013 5:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Nikl napsal:

Na mem FB muzu alespon mazat koho chci, kdyz me tam bude delat neplechu Idea
Tady muzu mazat jen v rubrice, kde jsem moderatorem a i tak to mnohe lidi sere Wink

Hmmmm, jestli to nebude ten duvod, proc ti na ten FB nikdo nechodi ... a proc Miro nechce ten FB ... a proc jsi moderator jen v sekci Kanada.

Zarovicka? Idea

Mozna kdybys min mazal, tak by sem chodilo vic lidi.

Ja mazu jen kreteny Wink

Mimochodem, ja mam 2 FB Twisted Evil
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: so květen 04, 2013 6:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Muzu te upozornit, ze jsem sem chtel natahnout vice lidi, ale ti nemaji zajem se s tebou hadat Sad
Rikali, ze takovych trotlu zije v CR dost Wink
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: so květen 04, 2013 8:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BR a Nikl na to mazání vašich diskuzí o ničem bychom potřebovali extra moderátora. Tohle blabla chování vás naučil FB. FB je prostě zkáza, nemoc, nejdůmyslnější vir internetu, který vám žere čas bez užitku a ještě z vás dělá tohle.
brook
Veteran

Registrace: 21. 12. 2010

PříspěvekZaslal: so květen 04, 2013 10:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:
BR a Nikl na to mazání vašich diskuzí o ničem bychom potřebovali extra moderátora. Tohle blabla chování vás naučil FB. FB je prostě zkáza, nemoc, nejdůmyslnější vir internetu, který vám žere čas bez užitku a ještě z vás dělá tohle.

"BR a nikl" tak tohle byla nefalsovana promluvana pana ucitele k neposlusnym zakum ala dvou malym jardum, stydte se Laughing tak a ted za trest k tabuli

jiak miro souhlasim, me ten fb uz taky stve navic je dokazany ze cim vic lidi sledujou fb tim vic sou nestastny pac kazdej tam dava jen to nej ze svyho zivota a ostatni maj pak depku pac vidi jen to nej z zivotu ostatnich a prijdou si jako fail
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: so květen 04, 2013 11:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

brook napsal:
miro napsal:

"BR a nikl" tak tohle byla nefalsovana promluvana pana ucitele k neposlusnym zakum ala dvou malym jardum, stydte se Laughing tak a ted za trest k tabuli

jiak miro souhlasim, me ten fb uz taky stve navic je dokazany ze cim vic lidi sledujou fb tim vic sou nestastny pac kazdej tam dava jen to nej ze svyho zivota a ostatni maj pak depku pac vidi jen to nej z zivotu ostatnich a prijdou si jako fail

Vzdyt ja netvrdim ze chci aby forum bylo na FB Wink
Chtel jsem jen aby nekdo na FB dal odkaz na nase forum, aby sem zacali psat i normalni lidi, ne jen priblbly anonymove a kamosi BR, ktery nemaj nic jinyho na praci nez rejpat Rolling Eyes

A jestli si myslej, ze jsem na ne hnusnej, tak to se budou divit, az pujdu do duchodu a budu mit vice casu, jak to tady "roztocim" Wink
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: ne květen 05, 2013 2:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:

Miro,z toho,co jsi napsal jde ocividne videt tvoje zaujatost vuci FB.
Byla jsem take na zacatku proti a NE nejsem z tech,co tam ma stovky nebo tisice pratel,ktere nezna a v zivote zrejme ani osobne nepotka,ALE nemuzes se divat jen na to negativni!!
Ja osobne si myslim,ze FB neprinasi lidem jenom to spatne,ale i dost dobreho!!
ANo jsou tam pribehy smutne,ze zivota,ale to je zivot!
Kazdy ma na vyber,co se FB tyce,i toho kolik casu mu chce venovat,stejne to tak je ze vsim osatnim a internetem vseobecne!
Neni potreba opovrhovat necim,co tobe se konkretne nelibi. SAMO mas pravo na svuj nazor.
Nechces aby Forum melo cokoliv spolecneho s FB,OK tva volba a tve rozhodnuti!

A co se tyce te povinne registrace a anonymu,nevim,ale ja souhlasim v tomhle s Rumbou,uz se to tu resilo nekolikrat a NIC se s tim do dneska neudelalo!
Mas nejaky padny duvod proc povinou registraci nezavadet? Je v tom nejaky problem? Neco osobniho??
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: ne květen 05, 2013 2:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: ne květen 05, 2013 3:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

JO BTW,taky bych tady mohla zaujate psat,jak je Forum naprd a je jen ztrata casu tady prispivat,kdyz ti tady do toho naky anonym potom akorat blbe keca a jeste te urazi!!!
A nebo kdyz tu clovek musi porad dokola psat a vysvetlovat to same,protoze je tu spousta Hurvajzu a anonymu,,kterym se Forum nechce procitat!!!
JO a "mas pravdu",je to ma volba,nikdo mne k tomu nenuti,ani mi nenarizuje kolik casu tady na Foru mam travit,jen abych nekomu vyhovela nebo se snazila poradit!
Jen tu snahu tady ale malokdo oceni!!!
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: ne květen 05, 2013 3:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:

Nerad bych Ti bral iluze, ale fackovani Rumika nema s FB, co delat. Laughing Laughing Laughing
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: ne květen 05, 2013 3:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

brook napsal:

Hmmmmmmmmmm, to vysvetluje, proc tam nic nemam.
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: ne květen 05, 2013 5:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Facebook je dobry k cemu..? Lidi si tam postuji politicke komentare ,cili neco jako Novinkove blafy,pak fotky,to chapu a pak nesmyslne sdileni ruznych trivialit. a cas zabijejici hry.
Stovky pratel,kteri se v zivote nevideli a nemaji nic spolecneho....
Porad uprednostnuji lidi v realnem zivote.
Jinak fora,maji vetsi smysl,pokud zustavaji v urcitem stupni poskytovani informaci,coz se obcas deje I tady,ne?
Henek
Veteran

Registrace: 12. 03. 2005

PříspěvekZaslal: ne květen 05, 2013 3:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="PiPi
A co se tyce te povinne registrace a anonymu,nevim,ale ja souhlasim v tomhle s Rumbou,uz se to tu resilo nekolikrat a NIC se s tim do dneska neudelalo!
Mas nejaky padny duvod proc povinou registraci nezavadet? Je v tom nejaky problem? Neco osobniho??[/quote]

PIPI povina registrace nic neresi,uz jen proto ze nekteri jsou tady registrovani 10 x. a ti otom mluvi aby ziskali vyhodu Very Happy
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: ne květen 05, 2013 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lynnet napsal:
Facebook je dobry k cemu..? Lidi si tam postuji politicke komentare ,cili neco jako Novinkove blafy,pak fotky,to chapu a pak nesmyslne sdileni ruznych trivialit. a cas zabijejici hry.
Jinak fora,maji vetsi smysl,pokud zustavaji v urcitem stupni poskytovani informaci,coz se obcas deje I tady,ne?

Ja tedy nevim,jak mate "zarizeny" FB vy,ale to je presne,co jsem psala. Pokud tam mas,co jsi psala,tak je to zrejme,to co jsi si "vybrala".
Ja tedy napriklad hry ZADNE nehraju,.........BTW,jaky je rozdil hrani her na FB nebo XBox nebo PS,Wii,etc.??

A na me FB page je jen to,co mne zajima a o co ja mam zajem!
Navic ja jsem z FB ziskala i hodne dobrych informaci,opet v ramci toho ,co mne zajima!
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: ne květen 05, 2013 4:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lynnet napsal:

Ja mam na svem FB jen lidi, kteri jsou moji opravdovy pratele Smile

Nekteri lide maji treba 1000 pratel a kdyz je potkaji na ulici, tak je ani nepoznaji Confused
To neni pratelstvi, ale mamon trumfnout nekoho jineho Razz

Jinak ja na mem FB pridavam jen veci, o kterych si myslim, ze by mohli zajimat me pratele Idea
Ne abych tam postoval nejaky kraviny, ty muzu pridat sem Wink
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: ne květen 05, 2013 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PiPi napsal:
Lynnet napsal:

Ja tedy nevim,jak mate "zarizeny" FB vy,ale to je presne,co jsem psala. Pokud tam mas,co jsi psala,tak je to zrejme,to co jsi si "vybrala".

Ja tedy napriklad hry ZADNE nehraju,.........BTW,jaky je rozdil hrani her na FB nebo XBox nebo PS,Wii,etc.??

A na me FB page je jen to,co mne zajima a o co ja mam zajem!
Navic ja jsem z FB ziskala i hodne dobrych
informaci,opet v ramci toho ,co mne zajima!

pro me je fb jen dobry dyz si chci nekdy zavzpominat, je tam dost materialu, to je vse
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: ne květen 05, 2013 5:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zavzpominat si muzes i tady na foru Wink
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: ne květen 05, 2013 7:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co tady furt resite? Pipi to napsala jasne - chces mit FB, mej FB, chces jich mit 5, mej jich 5, chces tam sedet cely den, mit million "pratel", ktere neznas, mej je tam, sed u toho.

FB se ti nelibi, nemej ho.

Jenom blbec ale rika, ze FB je nejake strasne evil. Akorat je vsechny sere, ze je FB nenapadnul prvni.
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: ne květen 05, 2013 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nikl napsal:
Zavzpominat si muzes i tady na foru Wink

zavzpominat pro me znamena treba 10 let zpatky, a lidi na fb davaj i hodne starsi fotky. nepotrebuju vzpominat na naky blbosti co sem tady psala pred 2 rokama.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: ne květen 05, 2013 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mamco, neni nutne jit dva roky nazpatek ... ty pises blbosti furt Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: po květen 06, 2013 2:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Co tady furt resite? Pipi to napsala jasne - chces mit FB, mej FB, chces jich mit 5, mej jich 5, chces tam sedet cely den, mit million "pratel", ktere neznas, mej je tam, sed u toho.

FB se ti nelibi, nemej ho.

Jenom blbec ale rika, ze FB je nejake strasne evil. Akorat je vsechny sere, ze je FB nenapadnul prvni.

brook
Veteran

PříspěvekZaslal: po květen 06, 2013 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Mamco, neni nutne jit dva roky nazpatek ... ty pises blbosti furt Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

nebud drzej Twisted Evil
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: út květen 07, 2013 12:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Du te zablokovat na FB.
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: út květen 07, 2013 12:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to co jsem říkal o FB bylo myšleno s nadsázkou a humorem ve stylu BR a jeho žabomyších válek s Rumbou.

Jinak já se spíše snažím aby lidi zůstali tady, chci lidi sjednotit, ne rozdělit a rozprášit na FB, nebo Twitter a kdo ví co ještě. Je jasné jaký je rozdíl mezi našim fórem a FB. tady to co píšeme má několik smyslů pro více lidí najednou. Jednak užitečné informace které tady společně doplníme a prodebatujeme mohou někomu někde pomoci i třeba za delší dobu, za druhé číst si tu je celkem zábava a za třetí toto je naše fórum a každý z nás jsme jeho součástí, což je celkem dobrý pocit když člověk někam patří.

Jinak s tou povinou registrací myslím že to nic nevyřeší, je to jen iluze že by to něco řešilo. I na FB je mraky lživých identit, podvodníků co se vydávají za někoho jiného atd. hurvajzové sem budou stejně chodit pořád. Uvažoval jsem o kategorii která by byla jen pro členy klubu, nebo tak něco.
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: út květen 07, 2013 6:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:
Uvažoval jsem o kategorii která by byla jen pro členy klubu, nebo tak něco.

BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: ne červenec 07, 2013 7:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady je ukrutna nuda Confused
Ted jsem byl na mem FB a dobre jsem si pokecal s Claytonem a jeho kamosem Very Happy

Skoda ze tady to nejde, aby se do toho hned nenasral nejakej anonym, kterej nema co napsat k tematu, jen reje Sad

Nerikam ze se kvuli tomu musi udelat registrace. To uz by tady nepsal skoro nikdo Wink
zuzi63
Veteran

Registrace: 28. 02. 2010

PříspěvekZaslal: ne červenec 07, 2013 9:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

BARON PRASIL napsal:
miro napsal:

REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2018 4:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zuzi63 napsal:
BARON PRASIL napsal:
miro napsal:

Tak co se stalo s tou kategorii? Wink
Uz vidim jak BR pise ... vis o tom ze odpovidas na prispevek z roku 2013? Twisted Evil
Nikl
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2018 11:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

REJPAL napsal:

Tak co se stalo s tou kategorii? Wink
Uz vidim jak BR pise ... vis o tom ze odpovidas na prispevek z roku 2013? Twisted Evil

Co by se stalo? Nikoho to to tu nebere. Teda krome jednoho staryho morouse co zcestne reaguje na prispevek z roku 2013.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Vase navrhy - Casto kladene otazky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA