Džamál Chášakdží

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Džamál Chášakdží

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Ostatni zeme sveta
Autor Zpráva
Petr Gejdoš
Soviet partisan

Registrace: 25. 08. 2007

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2018 4:57 pm    Předmět: Džamál Chášakdží Odpovědět s citátem

Netřeba na nikoho nijak apelovat, zvláště pak určitě nikoliv na nějakého "spravedlivého" pana miro, co má tak rád demokracii amerického typu.

Zvláštní ticho kolem poměrně otřesného případu (americko)saudského novináře Džamála Chášakdžího v celém údajně demokratickém světě Západu, zvláště pak v USA, posléze pak i zde na foru Chicago - TO JE NAPROSTO SIGNIFIKANTNÍ !!!

Já tady vůnec nikomu nemám potřebu nadávat. Když ale řeknu, že mi z vás je na blití - bude to asi pravdě nejblíže, pokud bych chtěl charakterizovat, co si o vás obecně myslím.
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2018 5:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koukam ze te Miro zase odbokoval ... asi z duvodu, ze tady byla bez tebe nuda Wink
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2018 6:10 pm    Předmět: Re: Džamál Chášakdží Odpovědět s citátem

Petr Gejdoš napsal:
Netřeba na nikoho nijak apelovat, zvláště pak určitě nikoliv na nějakého "spravedlivého" pana miro, co má tak rád demokracii amerického typu.

Zvláštní ticho kolem poměrně otřesného případu (americko)saudského novináře Džamála Chášakdžího v celém údajně demokratickém světě Západu, zvláště pak v USA, posléze pak i zde na foru Chicago - TO JE NAPROSTO SIGNIFIKANTNÍ !!!

Já tady vůnec nikomu nemám potřebu nadávat. Když ale řeknu, že mi z vás je na blití - bude to asi pravdě nejblíže, pokud bych chtěl charakterizovat, co si o vás obecně myslím.

No je to otresne...ale neni to americko-saudsky novinar,pouze psalm I pro Washington Post, jako cela rada novinaru. Ticho kolem toho ale neni..
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2018 11:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nazdaaaaaar, Gejdolfe! Jak se dari, alkoholiku cislo 3?

Ten novinar nebyl US citizen ani Donalduv znamy, kdezto korunni princ je BFF s Jaredem, takze you all can just fuck off, cuz the Saudis say they didn't do it, anyway! A i kdyby to udelali ... Donald rekl, ze Saudi plati najemne v jeho barakach vcas a to mu staci

It was Obama, Hillary and Soros ... and Antifa. Zapomnel sem na nekoho? Co rikali na Faux News, Lynnet?
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2018 6:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Vybráno zde:

https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=683855

(pro jistotu ocituju!)

"...Ale podivejme se, jak zle na to zareagoval Zapad:

„Rada bezpečnosti OSN se shodla vyhlásit okamžitě embargo na dodávky zbraní Saúdské Arábii.
Návrh sankcí počítá se zákazem prodeje Saúdské ropy na světových trzích.
Došlo ke zmrazení fondů Saúdské královské rodiny ve světových bankách.
Saúdský Korunní princ a několik desítek dalších osob se octly na sankčním seznamu, mají zapovězený vstup do západních zemí.
Saudští velvyslanci byli předvoláni na ministerstva zahraničí v mnoha zemích Západu.
Saúdské Arábii bylo odňato pořádání řady mezinárodních akcí. Liberální média a novináři celého světa se předhánějí v líčení porušování lidských práv, mučení, zneužívání moci a korupce v zemi.
Podél hranic Saúdské Arábie začaly růst vojenské základny NATO a probíhá spojenecké cvičení, zjevně reagující na rostoucí saudskou agresi v Jemenu, potlačování vnitřní opozice a deficit demokracie.
Saúdská Arábie byla obviněna z účasti na teroristickém útoku na dvojčata 11. září 2001 a z podpory a financování Al Kajdy a jejich odnoží během posledních třiceti let. Začíná se hovořit o omezené humanitární vojenské kampani na podporu demokracie.
Formuje se mezinárodní koalice, jejíž cílem je nastolit v Saúdské Arábii demokracii a západní hodnoty pomocí humanitárního bombardování a následné pozemní ofenzivy. Saúdský Král byl označen za tyrana a zločince, svět volá po jeho předvedení před tribunál pro válečné zločiny.“ …)
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2018 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

No nic ! Teď se vraťme do té naší normální demokracie - normální podle pana miro a dalších zdejších milovníků této demokracie.

Co ale by mě fakt zajímalo, to je tady toto: "Co vlastně vidí tak dobrého na tom dnešním modelu údajné demokracie z Ameriky dobrého třebas zrovna pan miro ?? "

Já osobně bych prostě dal mezi mirův model demokracie a obyčejný fašismus prostě takové to "trojité rovnítko". Není to tedy přímo "rovná se", je to ale obdobné až skoro stejné.
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2018 8:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co to ty vole starej meleš? Co si to zase chlastal?

Opět mi vkládáš do úst totálně demagogické téma po vzoru totalitních dezinformátorů z Ruska.

Sám si tu před lety bojoval za vítězství Donalda trampa ve volbách a chválil si ho kde to jen šlo.

Volby se blíží a trollové opět táhnou do boje. Demagogii zdar. Za migraci a za smrt tohoto novináře nemůže nikdo jiný než naše fórum, demokraté, Hillary a hlavně Obama.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2018 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vypada to, ze ja i Miro jsme zmateni. Je Gejdolf nasrany, ze Saudi zavrazdili toho novinare a Trumpisti nad tim mavli rukou? Nebo je nasrany, ze (relativne) civilizovany zbytek sveta chce zavest konecne sankce proti Saudum?

Putin vrazdi novinare a vyvolava valky furt. Ja bych rekl, ze jsme se asi spletli. Gejdolf neni nasrany na Trumpa. Spis se vzteka what's the big deal kvuli nakemu mrtvemu liberalnimu fake news novinari.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2018 10:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:
Co si to zase chlastal?

Diky Czolgosovi uz vime, ze to neni sampanske za 1000. Exclamation

Tipuju ze vino z bobulek a houbovku. Ledaze by mu Rumik neco poslal ... some good herb for his soup.
Anonymní

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2018 10:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

miro napsal:
Co to ty vole starej meleš? Co si to zase chlastal?

Opět mi vkládáš do úst totálně demagogické téma po vzoru totalitních dezinformátorů z Ruska.

Sám si tu před lety bojoval za vítězství Donalda trampa ve volbách a chválil si ho kde to jen šlo.

Volby se blíží a trollové opět táhnou do boje. Demagogii zdar. Za migraci a za smrt tohoto novináře nemůže nikdo jiný než naše fórum, demokraté, Hillary a hlavně Obama.

1. Já tady o panu miro nemůžu napsat, že je "vůl starej", protože blbrig by to mazal. Typická ukázka dvojího metru, není-liž pravda ??

2. Jsem líný to jít vyhledat a zde ocitovat, jestli ale mě svýma vylhanýma kecama budeš dostatečně dlouho srát - najdu to tady a dám odkaz, respektive ocituju. Jediná tvoje obrana je, že to zavčasu půjdeš vyhledat sám a vymažeš jako nepohodlný důkaz.

3. Za Trumpa jsem nebojoval a nechválil jej - i to můžu snadno zde dohledat a dokázat. Jsi prostě notorický lhář, kamaráde. Vždy však jsem jej bral jako jednoznačně lepší variantu, než aby byla zvolena Clintonka. To je přímo zločinec a správně měla být již dávno odchycena a souzena.

4. Ano ! Za vraždu toho novináře skutečně parciálně je odpovědné toto forum včetně tebe, pane miro. Všechny ty propagandistické tvoje lži.
Anonymní

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2018 12:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
Vypada to, ze ja i Miro jsme zmateni. Je Gejdolf nasrany, ze Saudi zavrazdili toho novinare a Trumpisti nad tim mavli rukou? Nebo je nasrany, ze (relativne) civilizovany zbytek sveta chce zavest konecne sankce proti Saudum?

Putin vrazdi novinare a vyvolava valky furt. Ja bych rekl, ze jsme se asi spletli. Gejdolf neni nasrany na Trumpa. Spis se vzteka what's the big deal kvuli nakemu mrtvemu liberalnimu fake news novinari.

1. To nikoliv, že to tak "...vypadá !" Oba jste skutečně zmatení a to poměrně dlouhodobě.

2. Já nejsem nasraný, že Saudi vraždí novináře a přitom, že Trumpisti nad tím mávli rukou...

Já jsem nasraný, že lidé Západu - adoranti jakési že prej demokracie (Existuje vůbec někde nějaká demokracie ?? Existuje ?? Ptám se vážně !!) - vidí každý PRD na Putinovi a na Rusku, načež zavádějí sankce, případně je schvalují. Avšak dlouhodobé flagrantní porušování nejen lidských práv obecně, ale vůbec jakéhokoli humanismu v Saudské Arabii jim jaksi nevadí.

Kde je pokřik protestů těch všech demokratů mirů, když Saudi vyvražďují lidi v Jemenu ??

Kde je pokřik protestů těch všech demokratů mirů, když Saudi do světa vyvážejí svůj wahabismus, což jest neuvěřitelná kombinace nelidského náboženského fanatismu, neskutečné krutosti a neuvěřitelné pohrdavosti lidmi jiného náboženství či jen názoru ?? Nevadí jim, že jejich představitelé Saudy volili v OSN za garanty lidských práv !! Saudska Araabie totiž v OSN předseá výboru osN pro lidská práva ...

Běžte se bodnout !! Vy všichni demokrati do morku kosti. Pan Bůh s váma udělá pořádek ajncvaj ! Nebude se vám to líbit a mě tady sekýrovat můžete dle libosti - já to snesu v klidu.

A ten člověk si ještě vůči mě dovoluje tu neuvěřitelnou drzost, že píše cosi o tom, ýe prej já
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2018 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Já nejsem nasraný, že Saudi vraždí novináře a přitom, že Trumpisti nad tím mávli rukou...

Sem to vedel. Gejdolf vlastne chvali Trumpa. Vrazdeni novinaru je OK.

Toto cele je v podstate propagandisticka strategie formulovana v moderni podobe Goebbelsem.

Toto je klicova cast:

citace:
Já jsem nasraný, že lidé Západu ... vidí každý PRD na Putinovi a na Rusku, načež zavádějí sankce, případně je schvalují

Putin a jeho trollove jako Gejdolf neustale poukazuji na to, ze za vsechno muze Amerika, zapad a vubec vsichni ostatni. Zadna demokracie neexistuje, proto je jeho diktatura v poradku. Nedivejte se, co delam JA, divejte se, co delaji ONI. Kdyz ONI porusuji lidska prava, JA muzu taky. Kdyz ONI vyvolavaji valku, JA muzu taky.

Samozrejme pri tom opomiji jakekoli fakty. Uz jenom to, ze Gejdolf vubec vi tom, co se deje v Jemenu a ceho se dopousteji Saudi v oblasti lidskych prav, je dukazem, ze "zapadu", resp. te liberalni, demokraticke casti verici ve svobodna media, nejsou Saudske zlociny lhostejne.

Systematicke, masivni vyvrazdovani syrske opozice financovane Putinem je OK. Assad byl "zvoleny".

Nebudu ani mluvit o tom, ze jsme tady Miro, ja a dalsi mluvili uz parkrat o Jemenu i o Saudskem porusovani lidskych prav a vyvozu a financovani muslimskeho extremismu prave Saudy.

Bude zajimave videt, jak se to vyvine. Skutecne tvrde sankce by ohrozily globalni ekonomiku ... ale zase pomohly americkym fracking spolecnostem. Bohuzel nase infrastruktura neni uzpusobena na velke vyvozy energie. Ani radsi nemluvit o tom, co by rekla Cina na zakaz prodeje Saudske ropy a totalni embargo. Putin by ale jasal. Uz mele z posledniho a narust cen ropy, je jeho posledni nadeji.
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2018 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tyvado já mám vlastně úplně totožný názor na Saudy jako Gejdolf, ale on se semnou stejně bude hádat.
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2018 9:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

https://www.youtube.com/watch?v=ViDPIyiszoo
Lynnet
Moderator

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2018 10:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:
Tyvado já mám vlastně úplně totožný názor na Saudy jako Gejdolf, ale on se semnou stejně bude hádat.

A jakpak se treba vyjadril pan Putin? Nezda se ze by se tim on sam trapil..kdyz uz teda pan Gejdos “zasne “. ze reakce Zapadu je bud zadna nebo pomala nebo neadvektani..
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2018 11:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:

A Bernie Sanders s nama taky souhlasi.

Ja te ale poopravim, Miro - Gejdolf nema zadny vlastni nazor.
Anonymní

PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2018 11:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zeman-rekl-vtip-o-novinarich-a-saudske-arabii-likvidace-novinaru-je-jeho-tematem-58967?dop-ab-variant=2&seq-no=1&source=hp
Lynnet
Moderator

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2018 6:56 pm    Předmět: Re: Džamál Chášakdží Odpovědět s citátem

Petr Gejdoš napsal:

A tohle zni z Vychodu...

Největší delegaci vyslalo do Saúdské Arábie Rusko, v čele s šéfem státního investičního fondu RDIF Kirillem Dmitrievem. Ten uvedl, že Chášakdžího smrt je třeba vyšetřit a potrestat viníka, nelze ale ignorovat snahy země o hospodářské a sociální reformy. „Reformy Saúdské Arábie jsou důležité a stojí za to je podpořit,“ řekl agentuře Reuters.
Anonymní

PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2018 7:09 pm    Předmět: Re: Džamál Chášakdží Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Lynnet napsal:
Petr Gejdoš napsal:

.

A tohle zni z Vychodu...

Největší delegaci vyslalo do Saúdské Arábie Rusko, v čele s šéfem státního investičního fondu RDIF Kirillem Dmitrievem. Ten uvedl, že Chášakdžího smrt je třeba vyšetřit a potrestat viníka, nelze ale ignorovat snahy země o hospodářské a sociální reformy. „Reformy Saúdské Arábie jsou důležité a stojí za to je podpořit,“ řekl agentuře Reuters.

Neni to Rusko a Putin, kdo tady politiku tzv. "dvojiho metru" uplatnuje bezostysne, stale a ve velkem.

Ja se ti Lynnet divim, ze si toho jaksi nevsimas. Prece terminus technikus "humanitarni bombardovani" vubec neni o Rusku ! Je to vyhradne o USA a Zapadu.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

Registrace: 25. 08. 2007

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2018 9:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na Arabském poloostrově se patrně schyluje k velkému politickému kotrmelci. Naplní se patrně proroctví Nostradama, že "...smutná je dcera Sionu, budou ji přistřižena křídla ..."

Až dnes mě napadá, že Nostradamus klidně mohl mít tím "střižením křídel" na mysli dodávku ruských S300 do Syrie. Vždy jsem si to totiž vykládal v širším slova smyslu a významu, že se vnější podminky pro holou existenci státu Israel výrazně zhorší.

Mohl však mít na mysli obojí... ostatně by to nebylo poprvé.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Ostatni zeme sveta Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA