America is Bankrupt ...

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

America is Bankrupt ...

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> US ekonomika
Autor Zpráva
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2018 7:04 am    Předmět: America is Bankrupt ... Odpovědět s citátem

http://www.theamericanconservative.com/articles/america-is-bankrupt-and-republicans-couldnt-care-less/
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2018 3:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

It's Obama's fault.
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2018 4:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Very Happy Hlavne ze to maj Republikani na koho svest Wink
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2018 12:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Nemůžu se nezasmát... navýsost sarkasticky.
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2018 12:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Už jsem to tady psal před 10 roky a všichni se smáli. Blbrigovi nepřeji nic zlého - ovšem platí stále moje dobromyslné doporučení ! Sbal si svých "pět švestek" a upaluj do nějaké aspoň trochu perspektívnější země ! Jen do Česka ne ... tady by tě s takovými názopry nikdo nechtěl, naopak by ti asi každý rozbil hubu.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2018 8:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nazdaaaaaaar, Gejdolfe! Co je noveho? Styskalo se nam. Very Happy
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2018 12:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
Nazdaaaaaaar, Gejdolfe! Co je noveho? Styskalo se nam. Very Happy

Nepovídej, že se tobě či komukoli po mě stýskalo.

Ani mi ne...

Tady totiž nikoho nezajímají důležité věci, které mají přímý vliv na osudy tohoto světa a tedy i na osudy každého jedince - ať chce či nechce. Přičemž ale jsou prostě určité věci, o které se nikdo nesmí nezajímat !

Jinak rezignuje na lidství a stává se z něj zvěř.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2018 1:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

My te mame radi, Gejdolfe, i kdyz jsi zver a protoze te mame radi, tak se nam styska a treba ja jsem ti chtel udelat radost ... tak jsem napsal, ze za vsechno muze Obama.
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2018 10:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
My te mame radi, Gejdolfe, i kdyz jsi zver a protoze te mame radi, tak se nam styska a treba ja jsem ti chtel udelat radost ... tak jsem napsal, ze za vsechno muze Obama.

Ty nepřestaneš blbnout nikdy, jak vidno. No a Obama v podstatě za nic nemůže. To USA je nemocná společnost. Společnost vrahů a zlodějů - charakterizováno co nejkratším a nejvíce výstižným způsobem.

Na tom žádné žvanění nic změnit nemůže !
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: so srpen 04, 2018 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmmmmm, s Gejdolfem to bude vazne, kdyz za to nemuze Obama.

Tak za to muze Hillary? Nebo zidi? Nebo Clayton, Mlynek a Lynnet? Ilegalni imigranti?

Zachranite nas, ty a Putin a Donald?

Co je jinak noveho na zahradce a doma v zemljance? Rostou houby a bobulky na polivku a na domaci "vino"?
Anonymní

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2018 10:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

můžou za to homo sapiens
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> US ekonomika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA