Svatba esta

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Svatba esta

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Marriage - Wedding
Autor Zpráva
Kora

Registrace: 19. 04. 2017

PříspěvekZaslal: st duben 19, 2017 2:04 pm    Předmět: Svatba esta Odpovědět s citátem

Dobry den ,

Seznamila jaem se v cechach s americanem a jsme ve vztahu. Nicmene bysme chteli byt spolu a bez nejistoty a cekani na snoubrnecka viza atd..

Jeste jsem v USA nebyla a planuji nicmene bych chteli zustat a ikdyz to spravne neni premyslime o svatbě v prubehu esty... Muzete nekdo nejake zkusenosti s timto ? Vim ze mi napisete ze by se to nemelo atd. Nicmene moznost ale je a muze to I vyjit ano ? Moc mi na tom zalezi a nejak me zabiji predstava ze pouze kvuli pravidlum bysme se museli rozloučit:(

Take prosim o radu co říct na imigračním až poletim, ze jedu za přítelem (je to risk) a nebo říct ze jedu jen cestovat sama a booknout si hostel

Dekuji mockrát, cele toto me stresuje bo mi na tomto vztahu opravdu záleží ..
Erendil
Anonymní

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2018 11:40 am    Předmět: Esta wedding Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Ahoj, já letěl před rokem taky za přítelkyní a normálně jsem řekl, že jedu za ní. Měl jsem ale zpáteční letenku a v ČR i práci a rodinu, takže to bylo na imigračním v pohodě. Ale taky jsem se nevyhnul "vyslýchání" na homeland security. Teď jsem oba v ČR a čekáme na fiancé visa.
Co jsme slyšeli, tak zkoušet se brát na ESTA je mnohem těžší, protože na to někdo nahlíží jako na imigrační podvod, takže to více prověřují.
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: út červenec 17, 2018 5:42 pm    Předmět: Re: Esta wedding Odpovědět s citátem

Erendil napsal:
Ahoj, já letěl před rokem taky za přítelkyní a normálně jsem řekl, že jedu za ní. Měl jsem ale zpáteční letenku a v ČR i práci a rodinu, takže to bylo na imigračním v pohodě. Ale taky jsem se nevyhnul "vyslýchání" na homeland security. Teď jsem oba v ČR a čekáme na fiancé visa.
Co jsme slyšeli, tak zkoušet se brát na ESTA je mnohem těžší, protože na to někdo nahlíží jako na imigrační podvod, takže to více prověřují.

Myslim ze mas pravdu. Imigracni jsou duslednejsi.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Marriage - Wedding Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA