Sejde se Trump s Kimem?

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Sejde se Trump s Kimem?

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Americka politika

Sejde se Trump s Kimem?
Nesejdou se.
75%
 75%  [ 3 ]
Sejdou se.
25%
 25%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 4

Autor Zpráva
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2018 6:51 pm    Předmět: Sejde se Trump s Kimem? Odpovědět s citátem

Já bych se vsadil, že se jako prezident Trump nikdy nesejde tváří v tvář s Kimem. Vsadím 0,01BTC

Na druhou stranu bych stejnou částku vsadil na to, že se sejdou až Trump nebude prezident (což nebude dlouho trvat)..

Hlasujte.

https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/469641-trump-a-kim-by-se-mohli-sejit-i-v-praze-spekuluji-media.html
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2018 11:48 pm    Předmět: Re: Sejde se Trump s Kimem? Odpovědět s citátem

miro napsal:
Já bych se vsadil, že se jako prezident Trump nikdy nesejde tváří v tvář s Kimem. Vsadím 0,01BTC

Na druhou stranu bych stejnou částku vsadil na to, že se sejdou až Trump nebude prezident (což nebude dlouho trvat)..

Hlasujte.

https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/469641-trump-a-kim-by-se-mohli-sejit-i-v-praze-spekuluji-media.html

Co te vede k tomu ze Trump zanedlouho opusti WH? Nic tomu nenasvedcuje....teda pokud sam neodejde,coz povhybuji...do r. 2020 urcite vydrzi.
Aferky s zenami mel kazdy predesly president a ruske ovlivnovani voleb take neni novinka, jen chybi ten hlavni dukaz.....jak samotny Trump je v tom namoceny. Jinak formou sponzorovani a spoluprace,, se Rusove angazovali take smerem k demokratickym kandidatum.

Jedina sance je jej odvolat z duvodu neschopnosti vykonavat urad....zdravotnich ci prokazane vlastizrady ci rozsahle korupce. Odvolat americkeho presidenta opravdu neni temer realne.
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: so duben 21, 2018 7:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem přesvěcený o tom, že znovu volby nevyhraje. Doufejme, že za demokraty nebude kandidovat zase nějaký loser.

Hlavním důvodem bude pokles ekonomiky, který již probíhá od doby co Trump prezidentuje. také roste cena ropy. Pamatujete kolik stál galon když Bush skončil mandát? Bude to něco podobného.

Trump si často bere kredit za ekonomický růst, který nastartoval Obama, který byl rozjetý tak dobře, že bude pár let trvat, než bude vidět výraznější zpomalení.

Cokoli Trump udělal nebo řekl, poškodilo dobré jméno USA ve světě, což se bohužel za nedlouho obrátí proti USA.
pdmlynek
Moderator

Registrace: 16. 08. 2005

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2018 1:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc nechápu proč by se Trump sešel s Kimem. Co by z toho Trump měl? Možná že by to bylo aby nějak ovlivnil Čínu, nebo nějak jinak ovlivnil části Ásie, ale myslím že by ho moc nezajímalo co se děje v Severní Koreji. Pro Bushe, Clintona Severní Korej byla podstatná, ale Trump o Severní Koreji moc nemluví. Nedivím se mu.
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2018 2:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trump nemluvi o Severni Korei? Shocked

OK, Tweets technicky vzato nejsou "mluveni" ...
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2018 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já to vidím tak, že Trump o Kimovi mluví nejvíc ze všech prezidentů USA a mluvil o něm už i před volbami. On sám řekl že se s Kimem chce sejít.
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2018 12:26 pm    Předmět: Re: Sejde se Trump s Kimem? Odpovědět s citátem

miro napsal:

Tak jsi prohrál. Ještě, že cena BTC klesá Smile
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2018 8:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo ale nikdo se semnou nevsadil Smile tady jsem to neodhadl.Cool Ale BTC půjde nahoru to je jen otázka času. Wink
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2018 12:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:
... tady jsem to neodhadl ... Ale ... to je jen otázka času. Wink

Cely Gejdolf Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Americka politika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA