Bitcoin jde do kytek.

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Bitcoin jde do kytek.
Jdi na stránku 1, 2  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Kde a jak vydelat $
Autor Zpráva
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: so září 16, 2017 4:29 am    Předmět: Bitcoin jde do kytek. Odpovědět s citátem

https://www.novinky.cz/internet-a-pc/449315-bublina-splaskla-hodnota-bitcoinu-zacala-prudce-klesat.html
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: so září 16, 2017 9:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejde, neboj, to je normální spekulace velkých hráčů, chtějí stlačit cenu bitcoinu, aby se potom mohl lépe nakoupit. Odhaduji, že za tři týdny se to pomalu uklidní a pak bude správný čas nakoupit.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: so září 16, 2017 5:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli za tim neni Czolgos, stary burzoust.
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2017 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

https://www.irozhlas.cz/ekonomika/bitcoin-dominik-stroukal-rozhovor_1711141750_ako
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2017 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

https://techcrunch.com/2017/11/08/chia-network-cryptocurrency/

P2P a torrenty to je moje Twisted Evil

O bitcoin mining uz jsme tady mluvili kdysi davno s XxX/Indy, o tom, jak strasne energeticky intenzivni to je. Je skvele, ze velky brainiac a pirat Twisted Evil jako Bram Cohen s tim chce neco delat.
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: pá prosinec 01, 2017 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.businessinsider.com/bitcoin-price-gemini-exchange-coinbase-login-issues
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2017 2:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tož já jsem zjistil, že toto je naprosto normální, používám cca 3 velké směnárny a všechny jsou nefunkční v době velkých výkyvů. Tutově to bude přetížením serveru, ale divím se že to nemají lépe vychytané.

Je ale nutno říci, že směnárny digitálních peněz, jsou teprve ve vývojovém stádiu.

Nicméně to ukrutně nasere, když člověk potřebuje rychle prodat padající měnu, aby neprodělal. Znám pár lidí co díky nefunkčním směnárnám přišli o nechutné peníze v milionech KČ.

Je také vcelku možné, že to směnárny dělají schválně. Tak jako již dlouho podezírám BITCOMAT (zatím jediná firma co má v ČR provozu automaty na výdej peněz za bitcoiny, nebo nákup bitcoinů za peníze ve větších městech).

BITCOMAT v době velkého nárůstu automaticky zablokuje možnost koupit bitcoiny, zajímavé je že je ale v této době stále vykupuje. Viz foto z minulého pátku.

bitcomat-krade-jako-straka.jpg
 Description:
 Filesize:  47.25 KB
 Viewed:  8119 Time(s)

bitcomat-krade-jako-straka.jpg

pdmlynek
Moderator

Registrace: 16. 08. 2005

PříspěvekZaslal: po prosinec 11, 2017 4:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:
...
Nicméně to ukrutně nasere, když člověk potřebuje rychle prodat padající měnu, aby neprodělal. Znám pár lidí co díky nefunkčním směnárnám přišli o nechutné peníze v milionech KČ.

Vy nepoužíváte stop loss orders? Já tedy mám většinu peněz v indexách, ale když si koupím něco riskantního, tak skoro vždy mám na to stop loss order.
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2017 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jde o to, že většina lidí co mají opravdu hodně BTC to nemají uložené v erární peněžence ve směnárně, ale mají to v "cold storage" u sebe doma a to hlavně z bezpečnostních důvodů, protože i směnárna digitálních měn se dá hacknout. Když potřebují prodat, tak nejdříve přesunou BTC do směnárny a pak prodávají.
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: pá prosinec 22, 2017 9:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

https://www.novinky.cz/internet-a-pc/458680-kurz-bitcoinu-dramaticky-pada-hodnota-klesla-o-ctvrtinu.html
Clayton

Registrace: 09. 08. 2009

PříspěvekZaslal: pá prosinec 22, 2017 10:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:
https://www.novinky.cz/internet-a-pc/458680-kurz-bitcoinu-dramaticky-pada-hodnota-klesla-o-ctvrtinu.html

Kdo včera nakoupil, hodně vydělal.
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: so prosinec 23, 2017 8:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No spíš kdo včera koupil, tak na tom teprve vydělá v budoucnu, podle mě nahoru to nyní půjde pomaleji. Vypadá to, že velcí hráči se odpojili a nemají na to nervy.
Clayton

PříspěvekZaslal: so prosinec 23, 2017 11:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:
No spíš kdo včera koupil, tak na tom teprve vydělá v budoucnu, podle mě nahoru to nyní půjde pomaleji. Vypadá to, že velcí hráči se odpojili a nemají na to nervy.

No, nakoupit se dalo někde kolem 10.5K, dnes jsme někde na 15.5K, to je slušný výdělek.
Moc nevěřím tomu, že by se BTC měl dlouhodobě dostat až skoro k 0.5M (kapitalizace by odpovídala cca ceně veškerého zlata v oběhu). Očekávám, že nějakých 50K je maximum, ve které se dá doufat, pokud se tedy něco výrazně nezmění.
Je otázka, jak zareaguje BTC na případný krach akciového trhu. Tam je ta bublina obrovská. Může to vzít bitcoin sebou dolů nebo naopak se v něm mohou držitelé akcií snažit zaparkovat své peníze.
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: ne prosinec 24, 2017 12:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cena nyní 13000. Pěkně to kolísá. Napadlo mě jestli ty vlny nedělají schválně velcí hráči, aby na tom vydělávali, protože na klidném kurzu se špatně vydělává.

Budoucnost BTC je nejistá, nicméně je třeba si uvědomit že to je platidlo, za které se dá kupovat a nejsou to jen papírové nesmysli jako na trhu s akciemi.

BTC vždy nejvíce posiluje v době krize. Je to otázka víry, já tomu věřím, někdo třeba věří jen skutečnému zlatu, ALE ani jednoho se člověk nenají a reálná cena je jen iluze.
Clayton

PříspěvekZaslal: ne prosinec 24, 2017 1:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:
Cena nyní 13000. Pěkně to kolísá. Napadlo mě jestli ty vlny nedělají schválně velcí hráči, aby na tom vydělávali, protože na klidném kurzu se špatně vydělává.

Určitě je v tom záměrná manipulace s kurzem. Bohužel, na tohle doplácí nejvíce ti drobní investoři. Už se zase mluví o lidech, kteří si půjčili a koupili BTC za 17 nebo 18 a prodali, když byl za 10. Pořád je to loterie, nejde do toho dát víc, než si mohu dovolit ztratit.
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: ne prosinec 24, 2017 3:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsou vánoce a spousta malých těžařů potřebovali vybrat svoje naspořené coiny..
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: út prosinec 26, 2017 9:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

https://www.youtube.com/watch?v=i7VTcva1enI
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: út prosinec 26, 2017 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Seth Meyers a jeho team vzdycky vi, jak BTC vysvetlit, abych to chapal.

https://www.youtube.com/watch?v=aeMv9uKpAZg

Laughing Laughing Laughing
BOBR33

Registrace: 22. 11. 2017

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2017 2:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2018 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mého názoru se BTC včera dotknul dna, které se již nikdy tak nízko nepropadne. Kdo včera nakoupil udělal dobře. Nicméně vidíme že skutečně začala mediální válka proti kryptoměnám. Musím se ale opravdu smát jak se lidé jednoduše nechají vystrašit politickými žvásty.

Měli jsme tu řeči z Číny, pak řeči z Ruska, pak řeči z Jižní Korei a nakonec tomu nasadili korunu řečmi v indické vládě a protože Indie je velká zem, hodně lidí se tam vystrašilo a začalo prodávat své BTC.

Nicméně BTC je navržen tak aby se žádnou reálnou věcí nedal ovlivnit, tudíž vidíme že to jsou jen a pouze psychologické zbraně na ovlivňování veřejného mínění. Reálně se technologie blockchain nedá ničím manipulovat a ovlivňovat. Asi ještě chvíli potrvá než si na to lidé zvyknou a politikům s klidem ukáží fakáče.

Je neuvěřitelná drzost, že všichni politici včetně Putina co hlásají zákaz bitcoinu zároveň hlásají, že technologie blockchain je úžasná a plánují ji využívat v jiných věcech (na získávání financí pro svoje projekty) Nezapomeňme ale že technologii blockchain nám přinesl BITCOIN!!!
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2018 11:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Never say never.

Podle mě půjde ještě dolů až k 5000. Dneska Low 6650.
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2018 4:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Už to začíná vypadat bledě. Všichni podlehli panice.
Podle mě Bitcoin je na nějaký čas po smrti. Nicméně Technologie Blockchain tu bude i nadále..
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2018 4:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

https://www.youtube.com/watch?v=uZlDpQpC2pM
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2018 6:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:
Už to začíná vypadat bledě. Všichni podlehli panice.
Podle mě Bitcoin je na nějaký čas po smrti. Nicméně Technologie Blockchain tu bude i nadále..

Kryptomena neni vitana v globalnich vodach, kde je minimum financni svobody a zasahy bank I tlak filantropu, rozhodne neprospivaji.
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2018 3:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

https://www.novinky.cz/internet-a-pc/468951-bitcoin-je-bublina-a-kurz-jeste-vyrazne-spadne-tvrdi-analytici-bank-of-america.html
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2018 5:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

včera se cena BTC vyhoupla o 1000 USD nahoru, Dnes o další tisícovku nahoru. Nastává období růstu, kdo mě neposlechl a nekoupil BTC má zase smůlu. Nárůst má na vině několik faktorů, jedním z nich je třeba to, že muslimský zákon šaria povolil krypto-měny, které do nedávna tvrdě zakazoval, nebo tak nějak jsem to slyšel. Další je oficiální nástup vícero ultra bohatých lidí a společností.

Podle mého názoru je technologie blockchain nezastupitelná v mnoha ohledech a čím dál tím více vlivných lidí na to začínají přicházet. Ještě je pořád čas investovat.
Lynnet
Moderator

PříspěvekZaslal: so duben 14, 2018 2:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:
včera se cena BTC vyhoupla o 1000 USD nahoru, Dnes o další tisícovku nahoru. Nastává období růstu, kdo mě neposlechl a nekoupil BTC má zase smůlu. Nárůst má na vině několik faktorů, jedním z nich je třeba to, že muslimský zákon šaria povolil krypto-měny, které do nedávna tvrdě zakazoval, nebo tak nějak jsem to slyšel. Další je oficiální nástup vícero ultra bohatých lidí a společností.

Podle mého názoru je technologie blockchain nezastupitelná v mnoha ohledech a čím dál tím více vlivných lidí na to začínají přicházet. Ještě je pořád čas investovat.

Neni to tim ze she zase Soros chce napakovat a zbytek bude brecet do kapesniku..? Very Happy
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: so duben 14, 2018 3:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten Soros ti musel snad znasilnit manzela, ze ho tak nenavidis. Musel sem si vygooglit, kdo to vubec je.
Lynnet
Moderator

PříspěvekZaslal: so duben 14, 2018 5:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Ten Soros ti musel snad znasilnit manzela, ze ho tak nenavidis. Musel sem si vygooglit, kdo to vubec je.

Nenavidim....to je dost silne slovo...je to proste spekulant co hraje tvrde.
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: so duben 14, 2018 9:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Soros je opravdu psycho-anální prorok. Gejdolf je proti němu poslíček míru. On vždy používal ty nejzákeřnější psychologické techniky, aby zmanipuloval veřejné mínění lidí v celých jednotlivých státech, aby následně mohl profitovat. (podobně jako to nyní dělá Putin s Trumpem, aby vyšroubovali ceny ropy a nastartovali kšefty ve zbrojním průmyslu) Sorose nemá rád nikdo. Podle mě to je jeden z největších podrazáků ve velkém finančnictví a to, že vešel do světa Bitcoinu je ve velké většině všech lidí ze světa krypto-měn vnímáno dosti negativně.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Kde a jak vydelat $ Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA