Léčba rakoviny

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Léčba rakoviny

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zdraví
Autor Zpráva
miro
Site Admin


Registrace: 10. 01. 2005
Příspěvky: 3380
Bydliště: Chicago

PříspěvekZaslal: út srpen 06, 2013 7:20 am    Předmět: Léčba rakoviny Odpovědět s citátem

Léčba rakoviny

Lze rakovinu vyléčit jedlou sodou a javorovým sirupem? Očividně ano. Tato informace probleskla novinovými titulky, ale stejně tak rychle byla potlačena. Léčba popularizovaná Jimem Kelmunem, důchodcem žijícím v Asheville v Severní Karolíně, znamená skutečný průlom. Říká: „Podal jsem tu směs více než 200 pacientům, u nichž diagnostikovali rakovinou v konečném stádiu. Z toho 185 lidí pak kupodivu žilo ještě 15 a více let – a téměř polovina se rakoviny úplně zbavila.“
Vypadá to jednoduché až k pláči, ale tato prostá léčba zažívací sodou a javorovým sirupem je nesmírně účinná přírodní chemoterapie, která velmi efektivně hubí rakovinné buňky. Přitom zcela postrádá brutální vedlejší účinky provázející většinu nesrovnatelně méně efektivních „standardních“ chemoterapeutických metod. Za tepla vytvořená směs chemicky čisté jedlé sody (hydrogenuhličitan sodný; NaHCO3) a javorového sirupu je velmi efektivní prostředek proti všem druhům rakoviny. Ohřátím se na sebe pevně navážou molekuly sody a javorového sirupu, a takto vybavená glukóza může zamířit k rakovinovým buňkám. Rakovinové buňky prostě milují cukr, který přímo nezřízeně hltají. V tomto případě je ale na molekuly cukru navázaná silně zásaditá sodíková sloučenina! Kyselé rakovinové buňky absorbují s cukrem i sodu, a to je jejich zkáza…

Recept: Javorový sirup a jedlá soda
3 díly javorového sirupu a jeden díl jedlé sody ( soda bicarbona ) smísit ( např. 15 lžiček sirupu a pět lžiček sody ) a promíchat,dát poté v kastrůlku na sporák,zahřívat 5 minut nepříliš silně aby teplota sirupu nepřesáhla 40°C ,dokud směs poněkud nezahoustne.Na počátku může být užíváno častěji,např.3x denně jedna čajová lžička.Jinak stačí brát 1 čajovou lžičku 1x denně,dlouhodobě.Může být rozpuštěna ve vodě nebo třeba namazána na chléb.Javorový sirup může být případně dočasněnahrazen medem.Obecně platí: nejíst jinak žádný cukr v nápojích ani v pokrmech,s výjimkou trošky ovoce.Tato léčba je založena na tom, že rakovinové buňky milují cukr, který do sebe vtahují. Javorový sirup obsahuje čistou glukózu, takže tuhle podmínku dokonale splňuje. Tak se látka dostane přesně do centra nádoru. Jedlá soda pak dokáže díky obrovskému obsahu kyslíku rakovinový nádor doslova r ozbít zevnitř. A to už během prvních tří dnů. Dochází tak k naprosté likvidaci nádoru v jakémkoli stádiu, tedy i v konečné fázi rakoviny.

Rakovina není nemoc, ale přírodou řízené prodloužení života. Rakovina není nic víc než poslední projev extrémního překyselení organismu a toxicity tělesných tekutin a tkání. Za těchto podmínek a při dysfunkci imunitního systému by tělo předčasně zemřelo. Proto na svou ochranu moudře začne shromažďovat vnitřní toxiny, obalovat je oslabenou superkyselou tkání a zapouzdří je pod nepropustnou ochrannou vrstvou., aby zabránilo jejich dalšímu šíření. S tímto důvtipným řešením obdrží majitel smlouvu na delší život. My ovšem tomuto procesu říkáme choroba. Tělo vytvoří tumor proto, aby potlačilo a uklidilo jedy, které nemůže jinak vyloučit a prodloužilo si život na tak dlouho, jak jen je možné, poskytujíc svému majiteli dostatek času k eliminaci interní toxicity. Metastázy jsou poslední pokus těla ke své záchraně. Jestliže je tato interní toxicita úspěšně potlačena, tělo postupně bezpečně odstraní všechny nádory a navrátí se mu zdraví. Pokud tento proces není úspěšný, osud majitele těla je definitivně určen a umírá – ne na rakovinu, ale na extrémně jedovaté léčebné postupy, intenzivní emoční zhroucení, zoufalství a stres.
Zkuste své tělo z celého srdce co nejvíce milovat a co nejdříve začněte s detoxikací…
Diskutovaný recept převzala postupně řada webů, některé ovšem až na jednu maličkost, totiž, že se javorový sirup smíchaný se sodou má ohřát ve VODNÍ LÁZNI. A zřejmě v tom bude ten problém s usazováním sody či jejím vzkypěním...
Já jsem připrovoval směs takto: do hrnku jsem dal sirup, pak přidal sodu v poměru 3:1 a míchal. Mezitím jsem si ohřál na sporáku v kastrůlku vodu na asi 42°C (měřeno teploměrem, ne odhadem), pak odstavil a do "lázně" vložil hrneček se směsí, kterou jsem pro jistotu míchal po celou dobu, tedy od jejího vytvoření + dalších 5 min, kdy byl hrneček ve vodě o teplotě přbližně těch potřebných 40°C (část tepla pojal hrneček). Směs zhoustla, zežloutla,snad i trochu nabyla, ale na dně se nic neusazovalo. Po těch 5 minutách jsem to přelil do připravené skleničky s uzávěrem. Když jsem si pročítal diskuzi, tak jsem měl obavy, zda se to podaří, ale vše klaplo. Tak se domnívám, že to bude tím způsobem ohřevu. Jinak, použitý javorový sirup je dovoz z Kanady, ale lahvováno to bylo v ČR (Sunfood, s.r.o.), sodu jsem koupil v lékárně (od firmy Vitar s.r.o.). Přeji všem, aby se vám zadařilo nejen pokud jde o přípravu, ale též o léčebné účinky!

65 Hanka | E-mail | Web | 28. května 2013 v 13:00 | Reagovat
Zdravím, měla jsem nádor a díky sodě (rozpuštěné v medu (1:3), 5 minut vybublané ve vodní lázni a poctivě brané - lžičku ráno a lžičku večer, brané po 2 měsíce) JE NÁDOR PRYČ! Doktor potvrdil zmizení nádoru a upustil od operace, ale na to, z čeho zmizel, se ironicky usmíval se slovy - "Víra tvá tě uzdravila". Já to brala na doporučení matky, tvrdila jsem, že je to hloupost a do poslední chvíle jsem tomu nevěřila, ale vyhověla jsem ji, takže víra žádná nebyla a přesto to fungovalo.

54 antonin | E-mail | 13. srpna 2012 v 12:15 | Reagovat
V loni v březnu se objevil mojí feně VK zhoubný nádor na mléčné žláze. Během několika dnů se nádor rozjel tak, že byla fena na utracení. Přestala chodit a šla pod sebe.Nádor se jí dostal do levé zadní nohy, sval se postupně strácel a noha zůstala ohnutá do zadu. V té době mi byl doporučen recept a postup dávkování. Fena po třech dnech co jsme jí medicímu dávali,vstala a začala opatrně našlapovat na prsty zadní nohy. Den ze dne bylo vidět zlepšení. Dneska na ní nepoznáte, že by nějaký zhoubný nádor měla. Dneska je feně 9 let a žije plnohodnotným životem bez operací a bolestivých zákroků.

40 vladimír | E-mail | 18. června 2011 v 16:39 | Reagovat
zdravím všechny,používám sirup se soudou u mého pejska,u kterého objevil veterinář rakovinu kostí,to někdy letošního roku v lednu. Sprvu jsem psa obrečel,ale dostala se mi informace o léčebných účincích sirupu a sody.Dnes pejsek žije,doufám,že to pomohlo.

7 Milan | E-mail | 21. dubna 2009 v 6:07 | Reagovat
Moje sestra to doporučila svému sousedovi, kterého pustili domů na umření jako beznadějný stav. Měl rakovinu prostaty s četnými metastázemi. Učinkuje to hodně rychle za 1-2 týdny a jsou výsledky. Pacient rychle přibývá na váze a cítí se lépe. Při kontrole lékaři konstatovali, že je čistý.

Pavla Hladiková Juhosová: asi bych to napsala takto, javorový sirup se sodou určitě nebude boží zázrak, ale je tu jedna logiská věc a ta je v článku dobře popsána a vysvětlena..., velice důležité jsou,ale také další věci spojené s tím,že začne nemocný užívat javorový sirup se sodou a to je absolutní změna ve stravování. Nelze čekat žádný kladný výsledek pokud k tomuto sirupu se sodou budete baštit hamburgery a smažené jídlo a pít limonády pepsi,sprite alkohol apod.beru to do extrému, ale je opravdu základem, aby člověk mohl doufat v uzdravení naprostá změna systému ve stravování a jíst pouze potraviny, které vám nastartují ozdravný proces v těle a k tomu pak užívat právě javorový sirup se sodou a doufat, v pozitivní výsledek.
Můj názor je ten, že rakovina je jako zdvižený boží prst, který vám říká... "Pozor člověče děláš něco špatně, rychle to změň než bude úplně pozdě!!!" no a někdo se s tím začne seriozně rvát a postaví se nemoci čelem a bojuje, no a někdo si to nepřipustí, že se musí změnit a ty změny ve stravování neudělá a prostě to dopadne špatně....!!!
Je na každém jednotlivci jak se ke svému životu postaví, určitě změna stravování není jednoduchá a chce to velice pevnou vůli a ne každý právě tuto pevnou a silnou vůli má, určitě je důležité striktně dodržovat zásady konzumace pouze potravin, které jsou pro naše tělo zdravé atd...!!!
Zakončim to asi takto..." jsou dva pohledy na životní problémy, jeden je negativní pohled a to znamená, že pokud mám nějakej problém beru ho jako překážku v životě, druhej pohled je ten pozitivní a to, že pozitivní člověk každou překážku bere ne jako překážku, ale pojme ji jako výzvu a snaží se ji překovat a ZVÍTĚZIT ...!!! Všem držím pěsti ať ZVÍTĚZÍ, mám namysli právě ty, kterých se tento problém skutečně týká...!!!
Také jeden z dalších důležitých odkazů v tomto spojení s užíváním javorového sirupu a sody a dodržování pravidel zdravé výživy... !!!lecba-rakoviny-dieta.jpg
 Description:
 Filesize:  77.55 KB
 Viewed:  18434 Time(s)

lecba-rakoviny-dieta.jpg


Návrat nahoru
miro
Site Admin


Registrace: 10. 01. 2005
Příspěvky: 3380
Bydliště: Chicago

PříspěvekZaslal: pá leden 17, 2014 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pelyněk roční společně s železem dokáže během 16 hodin téměř zničit rakovinu prsu Podle studií, které byly zveřejněny v čísle Life Sciences, artemesinin - derivát pelyňku ročního (Artemisia anuua), používaného v čínské medicíně - může zabít 98% buněk karcinomu prsu v době kratší než 16 hodin.

http://gaia2010.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=1417%3Aa5&catid=25%3Aaktualne-nove-lanky&Itemid=45
Návrat nahoru
IndyRegistrace: 19. 01. 2014
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: út leden 21, 2014 2:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vyborny.

Nejhorsi na lidech je ze spousta z nich nic nechape. A nebo nechteji otevrit oci...
Návrat nahoru
miro
Site Admin


Registrace: 10. 01. 2005
Příspěvky: 3380
Bydliště: Chicago

PříspěvekZaslal: ne listopad 16, 2014 9:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chemoterapie je svinstvo POZOR!!

http://zemejas.cz/chemoterapie-znamena-konec

Dva příbuzní z mojí rodiny a dalších nemálo co jsem znal to díky chemce odnesli. Jinak je to zvláštní, ale neznám nikoho kdo by po chemce žil déle než rok.
Těch lidí co po chemce zemřeli znám už opravdu hodně a to mě motivovalo postnout toto varování.
Návrat nahoru
REJPAL
Editor


Registrace: 24. 12. 2006
Příspěvky: 12447
Bydliště: Kanada

PříspěvekZaslal: ne listopad 16, 2014 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz tedy o tom tolik vis, tak jak je to s X-RAY ozarovanim rakoviny Confused

To take asi neni zdrave Wink
Návrat nahoru
miro
Site Admin


Registrace: 10. 01. 2005
Příspěvky: 3380
Bydliště: Chicago

PříspěvekZaslal: ne listopad 16, 2014 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

o tom moc nevím a nikoho kdo na tom byl neznám
Návrat nahoru
brook
Veteran


Registrace: 21. 12. 2010
Příspěvky: 2485

PříspěvekZaslal: ne listopad 16, 2014 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cetli jste o pripadu ashya kinga? To by covek brecel ale nastesti jeho rodice bylo chytrejsi a chlapecek to prezil! Neskutecnej pribeh
Návrat nahoru
borektRegistrace: 30. 11. 2012
Příspěvky: 933
Bydliště: Canada

PříspěvekZaslal: po listopad 17, 2014 1:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

REJPAL napsal:
Kdyz tedy o tom tolik vis, tak jak je to s X-RAY ozarovanim rakoviny Confused

To take asi neni zdrave Wink


Jedna pravda je ze rakovina je obrovsky business.Ted se Canade rozjizdi boj proti rakovine Indianu,schvaleny vladou.
Rakovina prsu-kontrola-mamograf-nejvetsi vyskyt po tomto vysetreni!!!,cesi kdysi prisli s lecbou rakoviny a uspesnou!,bohuzel se patent prodal farmaceuteckemu koncernu a ten jej prohlasil za neuspesny a zastavil to-proc?Homeopatie je uspesna v 60-80%na vse uz byli jsou a budou bylinne smesi,chce to cist ale ve starych knihach.
Je to debata na dlouho,jako o penicilinu-proc se neuziva?kdyz je to universalni antibiotikum?
Zase jedna z bylinek-salvej!protizanetlivy ...
je toho moc,a to neznam vetsinu ale zakladni veci znam a jsou bezne k sehnani,ono je kumst je spravne pouzivat.
Návrat nahoru
REJPAL
Editor


Registrace: 24. 12. 2006
Příspěvky: 12447
Bydliště: Kanada

PříspěvekZaslal: po listopad 17, 2014 1:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:
o tom moc nevím a nikoho kdo na tom byl neznám


Ja tady mam znamyho, ktery ma rakovinu prostaty. Bohuzel doctor ho neposlal vcas ke specialistovy a tak se to zanedbalo a ted se mymu znamymu ta prostate tak zvetsila, ze se to uz i "nalepilo" na jeho streva Shocked

Doktori rikali, ze se to uz neda nicim lecit, proto se to musi ozrit X-ray Confused

Co treba Lynet, vi o tom neco?
Návrat nahoru
borektRegistrace: 30. 11. 2012
Příspěvky: 933
Bydliště: Canada

PříspěvekZaslal: po listopad 17, 2014 2:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rudo,to by musel mit velky nador a ten se neprilepi na streva,je mozne ze je to zanet prostaty-pochybuju,a nebo zbytneni prostaty,je na to k dostani caj-dva druhy,me to pomohlo,je to dlohodobe uzivani s tydenim vynechanim,jinak se pouziva propolisova tinktura a nebo caj z Vrbovky malokvete/Herba epilobii-100g 3 cajove lzicky,prelit 1/2 litrem varici vody,5 min. louhovat a po te scedit,denne 3-6 salku caje.
Hlavne nepit alkohol a velice malo kavy-je mocopudna.
Návrat nahoru
REJPAL
Editor


Registrace: 24. 12. 2006
Příspěvky: 12447
Bydliště: Kanada

PříspěvekZaslal: po listopad 17, 2014 2:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Borku, ten muj znamej jde uz zitra na ozarovani Sad

Opravdu se ta prostate "prilepila" na streva, proto se to uz neda lecit jinou metodou Confused

Na nejaky cajicky je uz pozde. Doktori to tady zmrvili a ted ho utesujou, ze se z toho dostane Rolling Eyes
Návrat nahoru
borektRegistrace: 30. 11. 2012
Příspěvky: 933
Bydliště: Canada

PříspěvekZaslal: po listopad 17, 2014 2:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A co operace?to by bylo taky reseni,muj kamarad-Richard,na tom byl a pochvaluje si.Je jasny,ze po operaci byla delsi dobu stridma dieta.Ted je fakt na tom moc dobre.
Návrat nahoru
Lynnet
Moderator


Registrace: 13. 07. 2006
Příspěvky: 3657
Bydliště: CA

PříspěvekZaslal: po listopad 17, 2014 2:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

REJPAL napsal:
miro napsal:
o tom moc nevím a nikoho kdo na tom byl neznám


Ja tady mam znamyho, ktery ma rakovinu prostaty. Bohuzel doctor ho neposlal vcas ke specialistovy a tak se to zanedbalo a ted se mymu znamymu ta prostate tak zvetsila, ze se to uz i "nalepilo" na jeho streva Shocked

Doktori rikali, ze se to uz neda nicim lecit, proto se to musi ozrit X-ray Confused

Co treba Lynet, vi o tom neco?
Rudo, jak neposlal vcas ke specialistovi? Rozbor krve,PSA, rutinne u preventivek,velka sance vyleceni,kdyz se chodi pravidelne k doktorovi.
Pokud je dedicna dispozice,tim tuplem......

Radioterapie,protonova radioterapie,pokud je moznost....rozhodne tu vysledky jsou a je to setrnejsi metoda nez chemo.
Návrat nahoru
REJPAL
Editor


Registrace: 24. 12. 2006
Příspěvky: 12447
Bydliště: Kanada

PříspěvekZaslal: po listopad 17, 2014 3:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok, napisu tady jeho celej problem ...

Asi pred 6 lety muj kamos (Doug) mel problem s prostatou, proto sel k doktorovi, ktery ho poslal ke specialistovi a ten rekl, ze se musi udelat biopsy a odebrat asi 8 vzorku. Byl tam novy doctor, ktery asi nebyl prilis obeznameny s kamosovym pripadem a proto odebral jen 2 vzorky a ty prisli negativni.
Toto poslali jeho rodinnemu doktorovi a tim to "zhaslo" Confused

Po nejakem case mel muj kamos zase problem s prostatou a tak ho opet jeho doctor poslal ke specialistovi, ktery ho poslal do "tunelu" a zjistil, ze prostate uz je tak velka, ze se nalepila na strevo a neda se operativne odstarnit Shocked

Proto mu rekli, ze se to bude lecit s x-ray ozarovanim.

Ja jsem ale slysel, ze i kdyz se to podari "zastavit", tak pak jsou zase jine problemy, jako treba "zmeknuti" kosti po ozarovani ... co je na tom pravdy? Confused
Návrat nahoru
borektRegistrace: 30. 11. 2012
Příspěvky: 933
Bydliště: Canada

PříspěvekZaslal: po listopad 17, 2014 4:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Promin,toto nemohu posoudit,ale je jasny,ze kazda takova to lecba ma vedlejsi ucinky.Ono ozarovani muze probudit dalsi jine rakovinotvorne bunky.Co si budem nalhavat,ozarovani jako takove je velice skodlive i v malych davkach.Ozarujes -bodove paprskem-urcity nador,krev toto prenese dal,muze a nemusi to probudit jine bunky.Je to sazka do loterie,zase kazdy tyden,mesic,rok,kterym se prodlouzi zivot ,je uspech.
Drzim tvemu kamaradu vsechny palce a at se uzdravi!
Návrat nahoru
REJPAL
Editor


Registrace: 24. 12. 2006
Příspěvky: 12447
Bydliště: Kanada

PříspěvekZaslal: po listopad 17, 2014 4:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

borekt napsal:
Promin,toto nemohu posoudit,ale je jasny,ze kazda takova to lecba ma vedlejsi ucinky.Ono ozarovani muze probudit dalsi jine rakovinotvorne bunky.Co si budem nalhavat,ozarovani jako takove je velice skodlive i v malych davkach.Ozarujes -bodove paprskem-urcity nador,krev toto prenese dal,muze a nemusi to probudit jine bunky.Je to sazka do loterie,zase kazdy tyden,mesic,rok,kterym se prodlouzi zivot ,je uspech.
Drzim tvemu kamaradu vsechny palce a at se uzdravi!


No diky Borku, bude to opravdu potrebovat Smile

Si predstav ze mu je jen 61, stejne jako me Confused
Návrat nahoru
miro
Site Admin


Registrace: 10. 01. 2005
Příspěvky: 3380
Bydliště: Chicago

PříspěvekZaslal: út duben 19, 2016 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://ac24.cz/zpravy-z-domova/7831-rakovinne-bunky-zhynou-do-42-dnu-slavny-rakousky-dzus-vylecil-uz-pres-45-tisic-lidi-z-rakoviny-a-dalsich-nevylecitelnych-nemoci
Návrat nahoru
czolgos
Moderator


Registrace: 19. 01. 2005
Příspěvky: 3038
Bydliště: Prague

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2018 11:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Češi vyvinuli s Američany látku, která zabíjí rakovinu. Na testování dostali 800 milionů Kč.

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/cesi-vyvinuli-s-americany-latku-ktera-zabiji-rakovinu-na-tes/r~8fe08c503c8211e89efbac1f6b220ee8/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=recombee1&utm_term=position-0
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 


Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA