Cecho-Slovaci v Indiane

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Cecho-Slovaci v Indiane
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Predstavte se nam
Autor Zpráva
atom1962

Registrace: 04. 11. 2010

PříspěvekZaslal: po prosinec 06, 2010 4:59 pm    Předmět: Re: Vanocni Vecirek Odpovědět s citátem

IndyGuy napsal:
Vanocni vecirek v Indianapolis pro krajany z Ceskoslovenska se podle me vydaril. Litevske centrum nabidlo vice nez privetive prostredi s velkym salem a barem pro osvezeni.

Velky sal byl zcela zaplnen; urcite prislo pres 120 lidi a tem co prisli, se sobotni vecer musel libit. Pro deti prisel Mikulas s certem a andelem, kteri jim prinesli Mikulasskou nadilku. Hraly se koledy a se snehovou nadilkou, sobota opravdu pripominala Vanoce.

Po programu pro deti se servirovalo vepro-knedlo-zelo (a kdo chtel si mohl dokonce pridat Cool Cool ) a skoda jen toho, ze nebyla k dostani ceska plzen. Take pecene makove a jiny zaviny chutnaly a opravdu to hodne pripominalo dobrou ceskoslovenskou vanocni veceri. Poradatelum to muselo dat hodne prace a tak jim vsem za to velky dik, snad to vyjde i pristi rok a sejdem se jeste v hojnejsim poctu.

Tem co neprisli, tak jste urcite pozvani kdykoliv jindy pri setkani krajanu CS spolku v Indianapolis. Ti co maji zajem o blizsi kontakt, dejte vedet. Bylo by prima nas spolek take trochu omladit. Wink

velice me mrzi ze sem se nemoh zucastnit, nemoh sem se dostat z prace..
snad priste.
zdravim Jozefa a Sam Ross
Cau
AL
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá prosinec 17, 2010 4:37 am    Předmět: Re: Vanocni Vecirek Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

IndyGuy napsal:
Vanocni vecirek v Indianapolis pro krajany z Ceskoslovenska se podle me vydaril. Litevske centrum nabidlo vice nez privetive prostredi s velkym salem a barem pro osvezeni.

Velky sal byl zcela zaplnen; urcite prislo pres 120 lidi a tem co prisli, se sobotni vecer musel libit. Pro deti prisel Mikulas s certem a andelem, kteri jim prinesli Mikulasskou nadilku. Hraly se koledy a se snehovou nadilkou, sobota opravdu pripominala Vanoce.

Po programu pro deti se servirovalo vepro-knedlo-zelo (a kdo chtel si mohl dokonce pridat Cool Cool ) a skoda jen toho, ze nebyla k dostani ceska plzen. Take pecene makove a jiny zaviny chutnaly a opravdu to hodne pripominalo dobrou ceskoslovenskou vanocni veceri. Poradatelum to muselo dat hodne prace a tak jim vsem za to velky dik, snad to vyjde i pristi rok a sejdem se jeste v hojnejsim poctu.

Tem co neprisli, tak jste urcite pozvani kdykoliv jindy pri setkani krajanu CS spolku v Indianapolis. Ti co maji zajem o blizsi kontakt, dejte vedet. Bylo by prima nas spolek take trochu omladit. Wink

Chtela bych podekovat za pekny zazitek z vanocniho vecirku. Prestoze se nam nepodarilo dorazit na zacatek a tudiz jsme se nemeli moc casu s nikym seznamit, stihli jsme navstevu Mikulase a certa. Deti se vyradily s ostatnimi caparty a musim take pochvalit vyborne jidlo (prestoze jsem posledni prave domaci ceske knedlo-zelo-vepro mela doma v CR v rijnu), moc jsem si pochutnala. Doufam, ze to nebyla posledni akce a priste uz se poznam s vice lidmi.

Jeste jsem se chtela zeptat, jestli tady nema nekdo zkusenosti s varenim ceske "krupicove kase" pro deti. Pomalu mi dochazi zasoby detske krupicky a zatim se mi nepodarilo najit adekvatni nahradu (mam deti jeste male). Poradite prosim?

Diky moc a jen tak dal.
Ludmila
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá prosinec 17, 2010 5:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

zeptej se henka to je jeho indianska dieta. Razz
Henek
Veteran

Registrace: 12. 03. 2005

PříspěvekZaslal: pá prosinec 17, 2010 5:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.amazon.com/Hodgson-Mill-Semolina-Pasta-Flour/dp/B0001GLG9C koupis v kroger
atom1962

Registrace: 04. 11. 2010

PříspěvekZaslal: pá prosinec 17, 2010 4:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

neni to nahodou Farina? ta krupice?
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt leden 20, 2011 11:18 pm    Předmět: Krupicova kase Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Diky moc, pri pristi navsteve Kroger's koupim a zkusime Smile
Ludmila Very Happy
soccer03

Registrace: 29. 05. 2010

PříspěvekZaslal: ne únor 27, 2011 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hej Indy , Chicago ma Moravsky den kazdy zari , loni to byl 71 .MD.....ja jsem tam jeste nebyl,ale tenhle rok se pokusim...jeto vzdy v sobotu a muj stepson ma vetsinou v sobotu FOOTBALL, takze jako rodic nemuzu chybet...jediny co jsem tady stihnul byl ROCKFAST v Chicagu...nevim jestli to jeste funguje,ale bylo to super
perie

Registrace: 11. 03. 2018

PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2018 1:41 am    Předmět: Novy v Indianopolis Odpovědět s citátem

Zdravim vsetkych v Indy, tu je Stefan povodom z Presova. V maji 2018 sa stahujem po 19tich rokoch v NJ do Indianapolis. Rad stretnem nejakych krajanov. Vo volnom case sa venujem cyklistike, alebo bastleniu (prerabke domu).
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Predstavte se nam Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA