Naprosto neuvěřitelná logika !!

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Naprosto neuvěřitelná logika !!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Americka politika
Autor Zpráva
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2018 11:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:
Petře Gejdoši, ani jsem na tebe nechtěl reagovat, ale zrovna před chvilkou jsem na FB narazil na tento slogan:

Ja bych misto sloganu z FB spis navrhoval smazat ten Gejdolfuv link. Nechutna ruska propagandisticka stranka predstirajici, ze je US based a independent. Hnus k zbliti. To by jsme tady nemeli tolerovat stejne jako Aeronet atp.

At si Gejdolf fnuka o mazani a cenzure. Nemeli by jsme pomahat sireni takoveho putinovskeho hnusu.
George (Uncle Sam Junior)

Registrace: 01. 09. 2015

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2018 6:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fakt bych si pral aby CIA nebo NSA nebo kdokoliv proste sundali vsechny takove podobne propagandisticke stranky z internetu a byl by klid. Jenze to bohuzel nejde. Pokud by internet ovladalo Rusko nebo Cina nebo jina diktatorska zeme, tak by se to stalo hned, a jedine co by jsme na internetu nasli by byla jejich propaganda. Ovsem USA ma jine idealy a hodnoty. Americky zpusob mysleni a konani, je neomezena svoboda, kde i ti nejextremenjsi a nejprolhanejsi maji pravo sirit to co chteji. Je to presne naopak jak pravil Petr Gejdos. Americke mysleni je ukazou a prikladem zbytku sveta a pokud se z Ameriky ostatni zeme jako treba Rusko nebo Cina budou schopni poucit a taky dat lidem svobodu, tak pak verim ze svet bude lepsim. Kdyz tyto diktatorske rezimy prestanou sirit propagandu a zneuzivat tech lidi kteri se daji snadno zmanipulovat, kteri radsi nez pravdu prijmou to co chteji slyset a z ceho maji dobry pocit, tak pak vskutku se budeme mit vsichni lepe a podekujeme za to nasim "Founding Fathers" za to jak skvelou ustavu nam dali a Americke vlajce a vsem tem kteri padli za to abychom se tu mohli vsichni svobodne hadat o politice a dokonce i Petr Gejdos by mel podekovat za to ze muze sirit takovou propagandu.

Dodatek: V tech krajnich pripadech pokud to ohrozuje Americkou bezpecnost, bude ale nutno zasahnout proti Rusku a podobnym tvrde. CIA, NSA, please get to it.
Anonymní

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2018 8:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Hmmm...

Jsem dojat ! Confused

No a s miro souhlasím, hádky s blbci nemají nikdy vítězný konec. Okouším to tady na své kůži neustále.

Ovšem dozajista platí, že "on příjde čas !!" Již dnes dokonce i blbci mohou ve světě pozorovat změny ve společenském myšlení v tom směru, který dává tušit, co asi tak si lidé ve světě myslí o skvělé americké demokracii.

Oni to lidé totiž nejen vidí, co se za tou demokratickou fasádou skrývá. Lidé ve světě to v Afghanistanu, Lybii, Syrii, Iráku, Vietnamu, Panamě, Kolumbii, Haiti, Portoriku, Ukrajině atd. atp. - a seznam lze dlouho rozšiřovat, lze sem zařadit již s klidným svědomím i všechny bývalé postkomunistické státy východní Evropy - totiž nejen vidí, ale natvrdo prožívají na vlastní kůži.

Je směšné a pokrytecké na straně jedné hlásat cosi o dílčím nesouhlasu s politikou USA a drhou stranu bájit tady pohádky o skvělé svobodné společnosti. Společnosti která toho tolik dala světu !

Ano ! Americká společnost a společnosti satelitů toho světu dala opravdu hodně. Jsou to desítky milionů mrtvých a zmrzačených, chudoba, dluhy, obří žoldácké armády bez veřejné kontroly - samé americké vymoženosti.

Zkuste to někdo věcně vyvrátit a nežvaňte nesmysly. JInou možnost totiž nemáte - leda mě vytrvale mazat. Věřím, že to se mnou jednoduché nemáte - já se srážek s blbci totiž neobávám. Když se kydá hnůj - člověk může potom zapáchat. Někdo se ale špinit musí, aby se svět aspoň trochu hýbal správným směrem.
Anonymní

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2018 8:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

citace:
Dodatek: V tech krajnich pripadech pokud to ohrozuje Americkou bezpecnost, bude ale nutno zasahnout proti Rusku a podobnym tvrde. CIA, NSA, please get to it.

Hle jej ! Další kandidát na obžalování u nějakého budoucího mezinárodního soudu pro zločince proti lidskosti.

Vyřknul si totiž poměrně žalovatelnou myšlenku. Za tou myšlenkou lze již v této chvíli vidět další miliony mrtvých - obětí "amerického humanitárního bombardování".

Někdo je prostě nepoučitelný. Shocked
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2018 3:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

George (Uncle Sam Junior) napsal:
Fakt bych si pral aby CIA nebo NSA nebo kdokoliv proste sundali vsechny takove podobne propagandisticke stranky z internetu a byl by klid. Jenze to bohuzel nejde. Pokud by internet ovladalo Rusko nebo Cina nebo jina diktatorska zeme, tak by se to stalo hned, a jedine co by jsme na internetu nasli by byla jejich propaganda. Ovsem USA ma jine idealy a hodnoty. Americky zpusob mysleni a konani, je neomezena svoboda, kde i ti nejextremenjsi a nejprolhanejsi maji pravo sirit to co chteji. Je to presne naopak jak pravil Petr Gejdos. Americke mysleni je ukazou a prikladem zbytku sveta a pokud se z Ameriky ostatni zeme jako treba Rusko nebo Cina budou schopni poucit a taky dat lidem svobodu, tak pak verim ze svet bude lepsim. Kdyz tyto diktatorske rezimy prestanou sirit propagandu a zneuzivat tech lidi kteri se daji snadno zmanipulovat, kteri radsi nez pravdu prijmou to co chteji slyset a z ceho maji dobry pocit, tak pak vskutku se budeme mit vsichni lepe a podekujeme za to nasim "Founding Fathers" za to jak skvelou ustavu nam dali a Americke vlajce a vsem tem kteri padli za to abychom se tu mohli vsichni svobodne hadat o politice a dokonce i Petr Gejdos by mel podekovat za to ze muze sirit takovou propagandu.

To je hezke republikanske povidani a mavani vlajkou. Bohuzel, je to prazdne a krasna ukazka toho, proc je tady prezidentem Trump a v CR stari komunisti Zeman s Babisem sedi u koryt. Proti Gejdolfovske/Putinovske propagande je nutne neco delat, ne jen doufat, ze se tito lide pouci z americkeho zarneho prikladu.
Anonymní

PříspěvekZaslal: út únor 27, 2018 12:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
To je hezke republikanske povidani a mavani vlajkou. Bohuzel, je to prazdne a krasna ukazka toho, proc je tady prezidentem Trump a v CR stari komunisti Zeman s Babisem sedi u koryt. Proti Gejdolfovske/Putinovske propagande je nutne neco delat, ne jen doufat, ze se tito lide pouci z americkeho zarneho prikladu.

1.Z amerického zářného příkladu příkladně Gejdolf je poučen již dávno a to tak, že definitívně. Tady netřeba čekat jakékoli změny...

2.Nevím, co se může mínit u tebe tou "Gejdolfovsko/|Putinovskou propagandou" ... hmmm

Lehce odbočím ! Samotný pojem "propaganda" není nic o něčem zavrženihodném. Propaganda je prostě propaganda a definici toho jevu si lehce najdi na Wiki.

Ovšem potom ještě existuje tzv. "sprostě vylhaná propaganda". Pokud máš na mysli ve spojitosti se mnou právě toto - potom se ti tady celou dobu nabízím !! Šij do mě svoje pravdy ze všech sil ! Popři doloženě a prokazatelně cokoliv z toho, co tady píšu.

Pokud to dokážeš - přiznám se ti tady kajícně, že já pravdu nemám a že jsem to já, kdo naletěl na jakousi vylhanou propagandu. Jinak bych si moc a moc prosil, abys držel klapačku a sprostě tady neustále nelhal.

3.Ano - to individuum US(jnr) tady pouze zcela prázdně žvaní a dělá prázdná gesta. Poměrně mě překvapil pan miro, kterak jej chválí. Cosi to docela naznačuje - neniliž pravda... Confused
Anonymní

PříspěvekZaslal: út únor 27, 2018 12:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Nu a samozřejmě dodatek !

Milej pane, co seš blbejrig !

Současného amerického presidenta dokonce i ty časem snad pochopíš - co vlastně dělá. Nejeví se mi to jako zcela nemožné, tak blbej snad nejsi. Ovšem zatím na to prostě nemáš.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Americka politika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA