Zdravotní pojištění na začátku pobytu v USA

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Zdravotní pojištění na začátku pobytu v USA

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Tipy a navody
Autor Zpráva
Marr3wk

Registrace: 05. 02. 2018

PříspěvekZaslal: so únor 10, 2018 12:17 pm    Předmět: Zdravotní pojištění na začátku pobytu v USA Odpovědět s citátem

Chtěl bych se zeptat na vaše zkušenosti ohledně zdravotního pojištění v USA.

Jaké dočasné zdravotní pojištění zvolit pro první týdny pobytu v USA - od příjezdu na K-1 vízum, do momentu svatby?

Našel jsem srovnávač pojištění "Visitors Medical Insurance" (https://www.americanvisitorinsurance.com/insurance/visitors-medical-compare.asp), která jsou určena pro občany z-mimo-USA pro pobyt v USA. Takové cestovní pojištění naruby. Jsou cenově velmi příznivé, i ty nejlepší, a v podmínkách nevidím moc chytáků.

Je tohle vhodné pro člověka v mé situaci?
Marr3wk

PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2018 5:58 pm    Předmět: Re: Zdravotní pojištění na začátku pobytu v USA Odpovědět s citátem

Tak jsem dospěl k závěru, že mi vlastně nic nebrání použít české cestovní pojištění. Žejo...?
Marr3wk

PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2018 7:34 pm    Předmět: Re: Zdravotní pojištění na začátku pobytu v USA Odpovědět s citátem

Marr3wk napsal:
Tak jsem dospěl k závěru, že mi vlastně nic nebrání použít české cestovní pojištění. Žejo...?

Ne, to jsem se asi předběhl. Cestovní pojištění vyžaduje návrat do vlasti. Laughing
Clayton

Registrace: 09. 08. 2009

PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2018 9:20 pm    Předmět: Re: Zdravotní pojištění na začátku pobytu v USA Odpovědět s citátem

Marr3wk napsal:
Marr3wk napsal:

Ne, to jsem se asi předběhl. Cestovní pojištění vyžaduje návrat do vlasti. Laughing

Vtěšina lidí pro tyhle účely využívá české cestovní pojištění. Nemyslím si, že by měl být problém.
Marr3wk

PříspěvekZaslal: pá únor 16, 2018 7:14 pm    Předmět: Re: Zdravotní pojištění na začátku pobytu v USA Odpovědět s citátem

Máte pravdu, zdá se, že tomu nakonec opravdu nic nebrání, když člověk splní ostatní podmínky (pod 90 dní a tak).
Clayton

Registrace: 09. 08. 2009

PříspěvekZaslal: so únor 17, 2018 4:15 am    Předmět: Re: Zdravotní pojištění na začátku pobytu v USA Odpovědět s citátem

Marr3wk napsal:
Máte pravdu, zdá se, že tomu nakonec opravdu nic nebrání, když člověk splní ostatní podmínky (pod 90 dní a tak).

Určitě existují i pojištění s dobou platnosti přes 90 dnů, např. pro kamaráda jsem zajišťoval skoro 6 měsíců přes ČSOB pojišťovnu.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Tipy a navody Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA